Jautājums mammām - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

FAQ

Как это работает?

Omniva

Omniva

Платные услуги

Платные услуги

Для магазинов

Для магазинов

Безопасные покупки

Безопасные покупки

Jautājums mammām

Sveikas .. Uznāca iedvesma... bet gribas pašpikot idejas. Tātad, mazajam jau 10 mēneši, sāku domāt par dz.dienu. Ziema. Visdrīzāk būs dzīvoklī (nav jau forši, bet nu...)  padalieties ar idejām kā rotājāt telpu? Nav jau man baigi daudz laika, bet pa 2 nepilniem mēnešiem kko varētu sačubināt. 

Doma ir uztaisīt "Aleksam gadiņš" palielus burtus un izkrāsot ar guašām krāsaini, pielikt pie sienas - fonam bildēm.  

Vēl - gribas jau kko foršu uztaisīt kādu plakātu vai ko... piem  ar pēdu roku nospiedumiem, kko tādu - pielikt visiem apskatei un pašiem atmiņai. 

Veidojāt kādas atmiņas kastītes? Piem pirmais drēbju komplektiņš  , kkādā mīļākā mantiņa vai kas tāds? 

Protams ir grāmata MANS bērns, kur vēl diezgan trūkst, jāattīsta attiecībās bildes. 

Varbūt samontēt kādu videofilmu viesiem paskatīties?  

Negribētos, lai pēc tam būtu žēl, ka kkas nav izdarīts, jo nebija ienācis prātā. :)


7 Ответы


Mēs uz dekoriem neiespringām.Pirmās svinības ir radu priekam.Bet taisījām viktorīnu par mazo ar atbilžu variantiem. Piemēram, "Iemesli, kāpēc radās sekojošā iesauka...", "pirmais ēdiens, ko pagaršoja", "vārda nozīme", "cik zobu izauguši" u.tml. ;)


o forša ideja :)


Mēs blakus mazā bildei uz sienas novietojām mūsu (tēta un mammas) bildes šajā vecumā. Un viesiem bija jāatrod, no kā viņš iemantojis pieri, acis, deguntiņu, muti utt. :) Plakātu izmantojām ne tikai sasniegumu fiksēšanai, bet arī zīmējumiem un novēlējumiem no mums un no radiem, lai vēlāk viņš varētu tos izlasīt pats. Māju rotājām pārsvarā ar gaisa baloniem.


Manam bērniņam 1 gadins tika svinets viesu mājâ. Vieninieciņš viss bija ar viņa bildēm aplīmēts ( ja zinātu kà te pievienot bildi tad ieliktu). Mums tēma bija gaisa baloni. pati taisiju zaļi baltus gaisa balonus, kas tika sakarti pa telpu. un galda bija viss saistībā ar rudeni- dzeltens galdauts, galda kartītes apsietas ar kļavu lapām. Sīkāk ja interesē bildītes varu nosūtīt 


Dekoriem idejas var smelties pinterest aplikācijā. Tur ir tik daudz visa kā forša, ka ballites varesiet rikot lidz 18gadu jubilejai noteikti :)


Par vieninieku domāju - varbūt nopirkšu kādu gatavo - varbūt iznāks kko pašai izdomāt. It kā var jau nopirkt, bet   ne tas vien vajadzīgs - paēst arī gribēs.  :D


Sveiķi. Varu izveidot plakātiņu ar informāciju par mazo jubilāru. Interesants papildinājums jusu svinību dekoram. Ar jebkuru jusu mīļāko varoni.Vai ar svetku kūkas motīviem. Varu piedāvāt arī ielūgumus. Var likt vienu plakātu uz svinību galda, rāmīti. Var izveidot virteni no vairākiem 
1 - 7 с 7