Meitenes, kas izdomā... bet tad, ko pārdomā, vai vienkārši nav, ko darīt.. - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Meitenes, kas izdomā... bet tad, ko pārdomā, vai vienkārši nav, ko darīt..

Meitenes, kas it kā  izdomā, bet tad, ko pārdomā, nu - vai vienkārši nav, ko darīt...!?

Man nav žēl parunāties, aizsūtīt kontu, kad sakiet, ka pērkat un lūdzat nosūtīt kontu... 

Bet nu, ja pēkšņi pārdomājiet- tak dodiet ziņu!, nevis kā beigtas zivis- klusējiet. Ja solāt, bet nauda nav pārskaitīta, tad Puškins to nedarīs un Ziemassvētku rūķītis, diemžēl nenosūtīs... 

Var jau visādi, bet tad arī pieklājīgi palūdziet, nevis domājiet, ka otrā krastā bebrs sēž!!;)...

Nu nav tak, grūti - cienīt savu un cita laiku! Ir daudz citas labas lietas, ko sadarīt! 

Tik vienārši - uzrakstiet- sorry pārdomāju, nevajadzēs! ;)

17 Ответы

Daža laba vienreiz jautā,visu izprasa un pazūd.pēc pāris mēnešiem atkal uzrodas un kaut ko jautā,pat dažkārt par to preci,cerībā,ka esmu aizmirsusi.

Šeit nekas nemainās.Galvenais ka pircējas ir,nav ko sūdzēties:)

Tas pats!Saka jau bēsīt!Priekš kam vispār rakstīt un jautāt,pazust un  atkal sākt no jauna!?

Pedejas nedelas laika 2 no noskatitajam lietam bij pardotas- sludinajums nebij atzimets ar-rezervets! Tapec ne vienmer,ja stav sludinajums,tad prece ir.

Un par jautashanu,personigi,ja mekleju kleitu,rakstu vairakam,kas iepatikas,jautaju sikak,ja ar kadu sanak sarunat atrak neka otra atbild,tas ari izskaidro,kapec pajauta un tad neperk.

Bet tas ir mans viedoklis un pieredze.

Arī man gadās, ka noskatītās lietas jau sen ir pārdotas, bet sludinājums stāv. Kāpēc, nezinu, lai skapim pievērstu uzmanību, laikam. Un ja kaut ko pērku sev, tad interesē sīkāki mēri (jo manam M piedurknes var būt gan garākas, gan īsākas, skatoties, kāds ražotājs, bet es neesmu gara, kaut kā negribas, lai piedurknes mala pāri pirkstiem karājas.  Ja neatbild, meklēju tālāk. 

Исправлено 11.11.2017 06:28

madg_eApskatīt profiluLabdien! Vai grutniecu blūze HM pieejama?! Jums ir vēl kkas no grutniecu drēbītēm?!Visu atbildēju,izlasa un neatbild,vēlreiz pajautāju par blūzi,izlasa un atkal neatbild.vakar uzdeva jautājumu atkal par šo pašu blūzi,izlasa un neatbild?Sveiki! Vai dzinsveidiga blūzīte pieejama?!

tas tā ar 3 mēnešu intervālu.un šis ir neskaitāmais gadījums.

Shodien atkal- noskatu kleitu,izradas jau pardota,bet sludinajums stav un liek domat-pieejama

11 - 17 с 17