Lāzerepilācija - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

FAQ

Как это работает?

Omniva

Omniva

Платные услуги

Платные услуги

Для магазинов

Для магазинов

Безопасные покупки

Безопасные покупки

Lāzerepilācija

Sveikas. Padalieties ar pieredzi šahā procedūrā. Vai matiņi pazūd jau pēc pirmās reizes un uz cik ilgu laiku? Zinu lai saglabātu rezultātu nepieciešamas apm.4 x. Cik ilgā laikā tas notiek? Cik mēnešos reizes? Kāds efekts, ir to vērts vai nē? :)


4 Ответы


Up


У меня был опыт лазерной процедуры.эфект виден после первого раза.повторную прцедуру делать можно через 6-8недель.лучше пройти курс 6 раз.не сравнить с ваксацией и депиляцией.делать стоит.не дешевое удовольстие.но оно того стоит.


Es noteikti iesaku šo procedūru! Pilno bikini zonas lāzerepilāciju veicu "Dr. Mauriņa Lāzerdermatoloģijas klīnikā" (49 eur viena reize ar klienta karti), paduses - "Era Esthetic" klīnikā (42 eur - cena atkarībā no zonas plašuma).Agrāk matiņi bikini zonā ieauga, strutoja, veidojās rētas.. es ar tiem cīnījos veicot vaksāciju un dažbrīd pati ar pinceti tos raustīju, taču labāk nepalika. Izlasīju par lāzerepilāciju, izvēlējos Dr. Mauriņa klīniku procedūras veikšanai, jo tā ir salīdzinoši lētāka kā citas. Efekts no pirmās reizes - matiņi uzreiz pārstāja ieaugt, pēc trešās reizes - matiņus ar pirkstiem varēja jau izņemt no ādas bez pincetes. Mata sakne ir tik ļoti novājināta, ka tie pamazām izkrīt, āda fantastiski gluda! Ieraugot šo brīnumefektu nospriedu, ka veikšanu lāzerepilāciju arī padusēm. Augustā uzdūros uz "Era esthetic" atlaidēm padusēm. Ar nepacietību gaidu nākamo lāzerepilācijas reizi, jo arī padusēm efekts acīmredzams - pēc pirmās reizes matiņi izkrīt un ataug ļoti lēni!Un galu galā.. mēs esam sievietes, mums ir jālutina sevi! Priekš kam mocīt sevi veicot vaksāciju, fotoepilāciju, u.c, izsviežot naudu uz to, kas nesniedz ilgstošu efektu? Jā, lāzerepilācija nav tā patikamākā sajūta - tā kā mazas adatiņas ar karstumu dursta ādu, taču katra procedūra sniedz tikai labumu! IR TĀ VĒRTS! :)))

1 - 4 с 4