Vilsanas - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Vilsanas

Kapec vajadzeja ,ertu ,parskatamu portalu ,partaisit par bardaku.Paldies ,protams ,ka portals ir bezmaksas ,bet seit apgrozas ne tikai jaunas meitenes un visi nau tik gudri ,lai ko parladetu ,ieladetu ,daza laba ,kura piemeram tikai perk ,vispar neko vairs nevar apskatities ,jo izlec Jusu pamaciba,

18 Ответы

Varu pieslēgties ar teamviewer un noņemt reklāmu bloķētāju.

Es personīgi lietoju uBlock Origin un cerēju, ka šis būs palaists garām. Nesanāca :( :D

Es atverskapi.lv lietoju tikai telefonā un tāda iespēja noņemt reklāmas bloķētāju nav! Kā arī neesmu likusi! Žēl, ka tā, jo normāli izmantot vairs nav iespējams! :(

Iespējams, ka šīs arī ir pēdējais piliens, turpmāk neizmantošu šo lapu! :(

Es tā saprotu, ka administrācija intensīvi reklamējas, aicinot šeit reģistrēties, lai tirgotos, bet paši aizmirsa svarīgu lietu - kāda jēga no miljons pārdevējām, ja PIRCĒJU nav?! Ja portālu lietos pus Latvija, precīzāk, reģistrēsies tikai, tas nenozīmē, ka pēkšņi pirktspēja palielināsies... 

Portāls absolūti nelietojams, tālāk par jauno uzlecošo brīdinājumu no datora nekur netieku. Paši sev izraka bedri. Šaubos vai jauns lietotājs sēdēs un rakņāsies kur un kā izslēgt šo brīnumu, vienkārši uzmetīs ar roku un viss. Pat es, lietotājs, kurš šeit bija regulāri, dažkārt nopsihoju un nodomāju “nu ja nelaid iekšā, tad nelaid! Atradīšu citu nodarbi!” Nošpļaujos un eju retu reizi no tel, lai apskatītos vai nav kāda vēstule.

Ja no telefona vispar trakums tas pata,lielako dalu sezu no telefona un lien tas bridinajums ik sekundi,vakar jau ienaku tikai uzrakstit administracijai un atkal izlien un neka,neko neapskatit

Man arī tādas ikonas nav.Kaut izstiepies!

Man vienīgai nav nekādu problēmu? 

Man arī nav problēmu, bet nu piekrītu, ka te tāds panīkums :(

Man laikam arī paveicies. Tpfu,tpfu,tpfu. Neesmu satikusi ne bloķēšanu,ne ir problēma ar bilžu pievienošanu. Arī pircējas ir,un arī pati iepērkos. 

Pircējas ir parādījušās,kurām negribas maksāt par sūtīšanu,kas pazūd,noformējot pasūtījumu. Bet tas jau cits stāsts.

11 - 18 с 18