Brīdinājums par sludinājuma dzēšanu - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Brīdinājums par sludinājuma dzēšanu

Brīdinājums par sludinājuma dzēšanu -vai tiešām tos brīdinājumus var izdzēst tikai pa vienam??? Tādat ,ja 160 brīdinājumi, tad man stundu jāsēž un jādzēš ?

13 Ответы

Jā, diemžēl uz doto brīdi paziņojumus ir iespējams dzēst tikai pa vienam, bet nākotnē ir gaidāmi uzlabojumi!

Nav jādzēš, man 211 tā arī stāv, portāla darbībai netraucē. Ignorēju to skaitli tā pat kā online lietotājus. Būs uzlabojumi, izdzēsīšu.

Es dzēšu bez apstājas,bet tas skaitlis vienalga parādās.

Neko darīt,ja gribas pārdot,tad jāpadarbojas arī virtuālajā skapī :)

Brīdinājumu dzēšanai nav nekādas saistības ar gribēšanu pārdot. Un arī sekmēm šajā jomā.

Kur ir meklētājs,mobilajā versijā vispār tādu neredzu,tas visu apgrūtinu,ja gribu atrast to ko meklēju. Šausmīgi kaitina jaunā,versija,daudzas vēstules nevar atvērt,pat nezinu vai pēc aizsūtīšanas izlasi tas,neatbild,kaut portālā sēž. Un ir lietas ko vēlētos iegādāties,bet kā uzspiež rāda ka nav tādas,kad beidzot to visu savedīsiet kārtībā,ar veco versiju nekad problēmu nebija,andele mandele daudz pārdomātāka un labāka.

Annija, tad ej uz turieni, ja šeit nekas neapmierina.

Meklētājs mobilajā versijā ir izvēlnē - trīs svītriņas labajā augšējā stūrī. Un vēstulēm uzrāda, ir izlasīta vai nav.

Un, ja portālā sēž un neatbild, tad vnk cilvēkam nav ko darīt. Man tā ir bijis vairākas reizes, ka portālā sēž, bet vēstules prikola pēc pat neatver :D

Neauztraucies,esmu gan tur gan šeit,vnk besī, ka beidzot portālu nevar savest kārtībā līdz galam. Savādāk pilns ar vecām parpalām šeit ir, no pagaišā gadsimta. Ja nav rādījies portālā vairāk ka gadu,tad portāla izveidotajām vajadzētu sen kā izdzēst šos vecos portālus,simtiem lapu,ar vecām precēm.

Nevar savest kārtībā, jo nevar visu izdarīt vienā dienā. Bet pamazām viss tiek labots.

Un par tiem vecajiem profiliem var ziņot adminiem.

1 - 10 с 13