Omniva - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Omniva

Sveikas dāmas!

Vai Omniva kļuvusi dārgāka? Šodien sūtīju paciņu, sanāca maksāt 2,88€ (pirms tam taču bija 2,69€)

19 Ответы

Исправлено 01.12.2017 21:18

Inky, man vienmēr pienāk sms par akcijām , acīmredzot, tiek sijāti lojālie klienti ;). Pasta stacijas darba laiki ir identiski Omnivai- neviens pa sest, svēt, un sarkanajā dienās pakas nepiegādā! Bet kā reizi PS ārpusRīgas piegādes veic pat Sestdienās ;)! 

Tas, ka pakomāti ( ārpus Rīgas) ir vecā tipa ( nav tas modernākais, bet ko var to - atļaujās pagaidām!)- tas gan, bet, ja latvieši paši neatbalsta savējos un izvēlās maksāt savu naudu citas valsts kompānijai, kas cenšās izspiest  no tirgus pašu uzņēmumus, tad,  ko lai saka- paši rok bedri, kurā krist un tad varēs  gaudot! 

Tas attiecināms uz visu - pārtiku, apģērbu utt... Tā nu tas ir;(... Tikai nez kāpēc. reti kurš  saprot, ka viss ir saistīts, ka, ja LV nauda aizplūst citur, tad arī nav ko gaudot, ka LV nekā nav un viss slikti ...Tas tā pārdomām! 

Piem.:  ja Krievs un žīds vienmēr atbalstīs savējos, lai tur vai kas, un viss bizness ies uz augšu un kopējā labklājība arī, tad Latvietis diemžēl... reti kurš to apzinās, ka atbalstot citu valstu ekonomiku, pats zāģē zaru un kā sēž ;) .. tas tā...pārdomām.

Man savukārt jautājums par ievietoto OMNIVAS akciju šeit,10% apmērā.Jau otro dienu dienu mēģinu dabūt to atlaižu kodu,un uzrādās: kļūda saņemot kodu,mēģiniet vēlāk.Mēģināju kādas 50X 2 dienu garumā.

Iepriekš izdevās.

Ma arī tada pati situacija. Un tie 8% atlaižu kods arī uz e-pastu nenak

Informēju, ka problēma ar Omniva atlaižu kodu ģenerāciju novērsta - http://atverskapi.delfi.lv/lv/omniva

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Paldies,prieks par sadarbību!

Diemžēl kodu iedod, bet atlaidi gan nedod! Vismaz man nesanāk...

Skatāmies, kas varētu būt par iemeslu!

Problēma novērsta un kodi strādāt!

Paldies, tagad izdevās!

11 - 19 с 19