vot tā man sanāca-nezinu kā rīkoties, - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

vot tā man sanāca-nezinu kā rīkoties,

Jau ilgu laiku skatijos uz žīm kurpēm -esot jaunas un bez defektiem.

te būs pārdevējas sūtītā bilde

cena 5 Ls un *1 Ls par post24

sarunājām ka sākumā aizsūtīšu viņai 2.50 Ls (jau tika pārskaitīti)

un kad saņemšu sūtījuma nr,tad 3.50 Ls uzreiz aizskaitīšu viņai uz kontu.

sūtījuma nr nesaņēmu ,bet šodien ar lielu prieku devos uz post24 izņemt paku ar ilgi gaidītajām kurpītēm,atnācu mājās un vairs nezinu sūtīt man tos 3.50 Ls vai nē,jo kurpes ir pavalkātas(no zolēm smiltis krīt nost) 

un vairāki defekti-kurpei atlīmējies papēdis Satraukts

bildes ko tiko safočēju sanemot kurpes Satraukts

kurpju papēžiem vairākās vietās apdare nonākusi Pārsteigts

23.11.2013 14:23

vienīgā lieta par ko priecājos -ka nepirku no viņas 2 pārus ar kurpēm SmejošsSmejošsSmejošsSmejošsSmejošsSmejošsSmejošsSmejošsSmejošsSmejošs

es ar domāju ka vienkārši neskaitīšu pārējo naudu ,vismaz nezaudēju visu naudiņu Kājmutis

......tad nu atkal esmu wedge tipa kurpīšu meklējumos -ar optimistisku smiekliņu Smejošs

23.11.2013 14:47

un biezi ir ta, kad meitenes ieliek sludinajumu un noradat preces stavokli Jauns, bet isteniba ir lietota... :(

uzej uz sludinajuma skaties Jauns un piezimes Paris Reiz vilkta, nju tad ludzu attiecigi noradam mazlietota vai lietota... Pašai ari sanaca ta, kad preces tika noraditas jaunas, bet sanemot visas kā viena nebija jaunas :((( 

Bet te Nu tiešam jau cūciska rīcība :(( Pieprasit atpakal Savu naudinu...

23.11.2013 14:54

klimovicha88-es jau meitenei konkrēti pa vēstulēm jautāju-vai nav kādi defekti

a viņa -nē nav,pilnīgi jaunas Noslēgts

es jau pēc tā ka viņa izlasa sms un neatbild saprotu ka naudu atpaļ nedabūšu Smejošsturpmāk laikam kurpes pirkšu tikai no rokas,savādāk jau otro reizi aplauziens Kliedzošs

23.11.2013 15:06

Ar pastu tā gadās.

Vispār ir ļoti labi nobildētas - no tās puses, kur vispār nav nekādu bojājumu...

Bet patiesība jau vienmēr ir tad, kad ataisa vaļā paciņu..

Manā skapī ir jaunas kurpes. :)

23.11.2013 15:10

nu jau kautkā tā lieta sāk bīdīties,noliegt gan noliedz ka defekti būtu bijuši,bet sola pirmdien atgriezt naudu,ceru ka tā tas arī beigsies Pārsteigts

23.11.2013 15:13

Es arī domāju ka 2,50ls tai gudriniecei arī pietiks.

Meitene pati sabojāja sev reputācijuKājmutis

25.11.2013 21:27

hah kā tad...sagaidiju pirmdienu-meiča naudu neieskaitija un uz sms arī neatbild! Naudmutis

25.11.2013 21:44

Tas tikai liecina par to, ka neko nedrīkst pirkt neapčamdot un neredzot, nu kā tā var rīkoties.Satraukts

25.11.2013 21:49

Man loti zel ka jums ta sanaca. Man liekas ka Vina nedomaja ka jums bus dusmas par tadam "sikumiem" . Daudzaiem - galvenais paardot un viss..

Man arii bija ta ka uz bildes bija normala prece, bet kad dabuju rokaas- ak sausmas.. Gribas pateikt vai nav kauns tadas lupatas pat pa  2ls pardot..???  Ja man pasai tadas drebes- tad vini uzreiz miskastee lido.. Es negribetu lai kaada meitene valkaaja to, un kauns pat glabat to pie sevis, vai ne?

25.11.2013 22:28

Es ne pa temu, bet taa intereses pec, biezhi vien redzu ka meitenes tirgo mazlietotus kruushturus un stringus, ok krushturus vel iespejams ka perk, bet STRINGUS- kas perk mazlietotus stringus,..,nu come oooon...?? :D

11 - 20 с 22