Par bildēm uz auguma - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Par bildēm uz auguma

Sveiki,

Varbūt kāda var man paskaidrot,  kas visi cenšas ieraudzīt tos bildes uz auguma? Jo es priekš sevis neko nevaru saprast , pat uz manekena. Tāpēc ka zinu ka uz mani būs vienalga citādāk. Tikai pielaikošana vai mēri+ vēl nu taisna bilde (vai reala dzīvē)uz grīdās , dīvānas, vai uz pakarama. Bet taisni,  Jo no dažādām stūriem bildēt, drēbes izskatās citādāk. 

Visi mežģīņi,  caurspīdīgums, plesums tas vēl  var saprast kā vajadzēs paskatīties uz auguma vai nu kādu daļu.  Bet parastās kleitas...

un  bieži- " var bildi uz auguma"," nevaru sabildet,  māsa aizbrauca tas ir viņas ,  man par lielu nēsāju S", " varat uz S sabildet"   nu ok sabildēju L izmērs uz savu S izm un saņemu atbildi " Oi cik plata"....   

Vai citādāk,  " man ir 162cm augums man nebūs īsi ? Var bilde uz augumu?" (Kleita priekš auguma ap 165 cm ne augstāk,  būs ap celiti) ...atsūtīju bilde paskaidrot ka esmu 177 auguma  man īsi un saņemu atbildi  "ļoti īsā klieta". 

Es kā pārdevēja cenšos lai viss derēs pircējai un viņa būtu droša par pirkumu.  Lai lietas tiek pie īstam īpašniecēm.  Tāpēc sūtu visu, bet bildes uz auguma tas ir kaut kas...Nav laikam vērts...bezjēdzīgs darījums. 

27 Ответы

Pilnīgi piekrītu :)

Man atkal otrādi. Pirms maziem nēsāju stabilu 36/38 izmēru, tagad man 42 ha ha. Visu skapi dabū mainīt. Un kad jautā, vai var bildi uz auguma jautāju:" Jūs gribat lai ar savu 42 ielienu 36 un aizsūtu bildes???"

Parasti šādas rakstītājas pazūd. Domāju, ka raksta rakstīšanas pēc.

Katram ir sava figūra,  un viena izmēra robežās, katrai kleita izskatīsies savādāk.

Исправлено 11.12.2017 12:47

Mani arī fascinē visi uz auguma un vēl labāk, kā slēgtie apavi izskatās uz kājas. Pa lielam tās pircējas, kas to prasa, 95% gadījumu nepērk.

Pati uz auguma prasu, ja vēlos redzēt atsevišķas lietas, teiksim, ka vīles/savilkumi stāv. Bet pārsvarā tikai tad, ja pārdevējai tādas jau ir gatavas. Patiesībā diez gan daudz ko var pateikt pēc bildes uz auguma, kāds audums, ko izcels, no notušēs, kur pieguls, kur atkarāsies utml

Diemžēl, ir pārdevējas, kas bildes uz virsmas saliek kā smukāk. Teiksim, vidukli saspiež kopā. Bildē izskatās smuki, bet vīles un šuvumu vispār nevar saprast.

Bildes uz auguma?!:)))

Katram augums savadaks, tas ir jasaprot.... dazas  pircejas pat savu izmeru nezin 

Tieši tadel bildes uz auguma vispar nevienam nedodu.jo katram izskatas savadak,tapec ir meri cm,pec kuriem pati pirceja var izlemt vai deres.vienai krutis lielakas,otrai mazakas,tapat ar vidukliem un dibeniem.un uz katru niansi kleita izskatas savadak.jebkurs apgerbs,ne tikai kleitas.

Mani arī tracina lūgums apğērbu nobildēt uz auguma. Tad nu jāsāk publiski stāstīt, ka esmu pieņēmusies svarā vai melot un teikt, ka kleita nav mana vai ko tamlīdzīgu. Nesen vispār noskaitos, jo pircēja vēlējās apakšbiksītes... uz auguma. Atbildēšu uz visiem papildus jautājumiem, uztaisīšu vēl bildes, bet ne jau bildes uz sevis taisīšu...

Pati neesmu prasijusi sūtīt bildes uz auguma, bet sūtījusi esmu gan. Es gan uzskatu, ka ja ,protams, piedāvātās drēbes, ja der pārdevējai, var labāk saprast kāds griezums un kritums. Protams, katrai jau savs augums, bet nu var labāk redzēt ko no drēbes var "sagaidīt"

Nekad neemu bildējusi un nebildēšu bildes uz auguma,prasītājas tāpat nepirks.Kas vienam izskatās labi,otram izskatīsies briesmīgi,tas nekas ,ka viens izmērs.

Es neesmu prasījusi bildes uz auguma, taču varu saprast tās kas prasa. Jo brīžiem fotografēts pēc principa, lai labāk izskatās, nevis kā ir realitātē. Saspiež kopā viduklī, uzliek jostiņu...un kā tik vēl ne. Un tad nopērc un izrādās, ka nekādas jostiņas nav un izteikta vidukļa kleitai arī nav... 

Исправлено 11.12.2017 15:51

Inga,

omg, esi pārliecināta, ka tā bija pircējA? :D

1 - 10 с 27