Nevaru pievienot bildi - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Nevaru pievienot bildi

Sveiki!Esmu pamanijusi ka neladejas,nesaglabajas Bildes Jauna sludinajuma.Tas ir visam luetotajam,jeb tikai man?

26 Ответы

Размер им не нравится. Фото с телефона не подходят. Вобщем фигня этот портал...

Man viss ok,pievienojas

Man ari,citas pievienojas,bet citas nē.....Kaut visas, fotogrāfetas ar telefonu.

Kopš jaunās versijas nevaru pievienot bildes nekur. Ne forumos, ne arī sludinājumos. Nesaprotu, kāpēc vispār bija vajadzīgi šie mega uzlabojumi, kuri nestrādā.

Man arī bija tāda problēma. Pirms tam caur Explorer arī nevarēju pievieot un saglabāt. 

Man Toms Olups  ieteica lielot  Chrome/Firefox/Safari un viss ir kārtībā.  Tikai vajag pagaidīt līdz bilde ielēdējas un tikai tad saglabāt.

Man chroome bet ari reizem ir problemas ar foto pievienoshanu

Man ari nepievienojas bildes! Murgs! 

Man ari

Kāda jēga no foruma, ja administratora ieteikumi un palīdzība šeit nav atrodama? Ari man ir šāda problēma, bet mans forums tika dzēsts, aizbildinoties ka šāda tēma jau esot!!!! Gikai kāds man no tā labums? Kā problēma ir tā arī ir. Portāls nav lietojams! Un nevienam tas neinterese. Meitenei no admisistrācijas, Inky vai kaut kā tā, teicu par savu problēmu, _ nekādi ieteikumi un reāli risinājumi! Esmu vīlusies. 

Skatāmies, ka varētu būt par problēmu un centīsimies pēc iespējas ātrāk novērst.

1 - 10 с 26