Mēkleju pircējus kuras pirka no Lillijas Zute - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Mēkleju pircējus kuras pirka no Lillijas Zute(Liene Ozoliņa)

Sveika meitenes!Vārbut kadai ir bujusi iepiršanas no Lillijas Zute?Pasūtiju no viņas rokasspradzi ,naudiņu parskaitiju13,viņa man pateica ka izzsūtija sestdien vākar,bet es neko neesmu dābujusi joprojam jau 22 .Es jau nezinu ko domat(((

20 Ответы

es izsūtīju preci ar Omniva 15.decembrī un saņēma tikai 19. decembrī !!!

Mēģiniet sociālajos tīklos atrast un sazināties.

Es zvaniju Omniva,vina neko ne sutija.

Mēģini Facebook ievietot profilu viņas no AtverSkapi.lv !Datus ko zini -  viņas!,Saraksti.Iespējams sadzīsi rokā!

Šī nevarētu būt?Zute tur nav!

https://www.facebook.com/lillija.zute.3?fref=ts

Es meiginaju caur facebook atrast ,bet konts bija uz citu vārdu un Liene Ozoliņas ir daudz un nevienas na Kraslavas((((

Исправлено 22.12.2017 19:18

Ja naudiņu skaitījāt uz Lienes Ozoiliņas vārda- tado noteikti arī Liene Ozoliņa Jums arī jāmeklē.

Profils AS.lv jauns- atsauksmju nav.... Aizdomīgi, ka naudu prasa skaitīt uz citas personas vārdu- izskatās pēc apzinātas krāpšanas.

Rokassprādzes bilde no gogles... :-(

Rakstiet iesniegumu policijā, pievienojiet svisu info kas Jums ir- skrīnus no sarakstes ,

Caur porālu latvija.lv  ļoti viegli var iesniegt iesniegumu policijai- jas kas rakstiet- varu pat iesnieguma paraugu Jums iedot.

Paldies par info)))

Es sagaidišu kad viņa ieradisies saitā,ko atbildes uz manas vēstules,ja nebūs reakcijas rakstišu iesniegumu.

Var aizsūtīt 1 centu uz bankas kontu ar brīdinājumu, ka dosies uz policiju ;)

11 - 20 с 20