Vai kada ir lietojusi kapsulas Lida?... - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Vai kada ir lietojusi kapsulas Lida?...

Vai kada no jums ir lietojusi notievesanas kapsulas Lida? Ludzu rakstat tiessam tas kas ir  lietojusas vinas un  savu viedokli pa vinam ko domajat un ka gajis ar vinam? :)

Protams intrese rezultati  un viss parejais :)

19 Ответы

Исправлено 25.11.2013 15:23

Sveika! Lietoju 2mēnešus-rezultāts nulle! Pilnīgi zemē izmesta nauda! Iegadājos ss.lv Krievijā vispār šīs kapsulas ir aizliegtas,jo rada nieru un aknu komplikācijas!

> Hortenzija

tiesam neviena neno.esta kg? un ka bija ar passajuu? :) nebij slikta dusu reibonni  vai skebinosa dusa? :)

Sveika esmu lietojusi visu ko gan Lida,Meizi Soft un Strong,DaLida,utt..

Varu pateikt vienu,ka 2008 gada Lidas kapsulas bija vislabākās,tiešām 2 mēn,laikā nometu 17kg,bet pēc 2008gada visas jaunās kas tagad ir tās ir mēsls(atvainojos par izteicienu) pie tam daudzas ir labs viltojums,uz paciņas NEDRĪGST būt raxtīts nekādā citā valodā izņemot Ķīniešu un Angļu tulkojums,ja ir Krievu valoda tad uzreiz zinat ka viltojums,tā pat arī kapsulās vajag paskatīties kāds ir pulverīts,kāda krāsā un pēc taustes kāds,jo esmu lietojusi arī 2 daažādus Lidas viltojumus,un arī tie katrs atšķīrās..

bet ja trāpa uz īsto,tad gan var nomest kg:) bet īstos vairs sen jau nevar dabūt,tagad ir pilns ar pakaļdarinājumiem,ir viens cits ko tagad lietoju un ar to izdevās nomest 5-6kg mēnesī saucas Meizi Evalution,pasūtīju pa tiešo no Ķīnas rūpnīcas,no tiem pašiem no kuriem agrāk pirku 2008g Lidas paciņas:) bet nu vairāk par 5-6 kg nedomaju ka izdosies nomest mēnesī,tā lūk mana pieredze dažos vārdos:)

Neiesaku lietot LIDU!!!!!Lietoju,izdzeru daudz efekts kg pazaudesana bija liels,bet veselibu sabojaju tiktiesam,arstejos jau gadus5,bezmiegs,nervozitate,nepariet,taka apdoma pirms lieto kas tev ir dargaks,izskats,vai veseliba.

Neiesaku lietot LIDU!!!!!Lietoju,izdzeru daudz efekts kg pazaudesana bija liels,bet veselibu sabojaju tiktiesam,arstejos jau gadus5,bezmiegs,nervozitate,nepariet,taka apdoma pirms lieto kas tev ir dargaks,izskats,vai veseliba.

Par šīm kapsulām lasīju vairākus gadus atpakaļ-INDE!!! ;)

> Eva

man uz pacinas ir vis tik kiniski u n angliski neviens burtins nav  krieviski. nu paskatiisimies veikssu expermentu   uz vienu menesi :D   no kas pardeva ari teica ka baigi daudz viltojumu esot sso zalem un lidz ar to visadas drankkibas ieksa. 

INDE. 

Jā, inde pamatīgā (lietoju DaLida tikko kā Lida bija pārtrauksts ražot, iepakojumu neatceros, bet kapsulas dažas ir vēl palikušas), slāpst nenormāli, bet apetīte ir mazāka un ar lielu apņemšanos, cik tur tos gadus atpakaļ, drēbju izmēru, pusi krūšu un kādus 7 vai 8kg nozaudēju, tiesa 2 vai 3 mēnešu laikā nevis iespaidīgajā mēnesī, lai arī neēdu prakstiski nemaz. Izmēgināju arī Meizitang, kas ir it kā vājāka versija, bet no tā gandrīz nekādu efektu nejutu.

Kopumā man nekādu lielo blakusefektu nebija un nejutu, ka veselība bojātos, bet iztērēju tikai 1.5 iepakojumu. Iesaku lietot tikai galējā izmisuma gadījumā, kad savdāk svaru neizdodas izkustināt un esi gatava riskēt ar veselību.. Labāk izmēģini kādu 400-600kcal diētu - bojās veselību mazāk.

1 - 10 с 19