Ka man rikoties? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Ka man rikoties?

Meitenes man kartejo reizi sanacis ka pasutu preci no tirgotajas un pienak ar defektu soreiz defektiem,Rakstot un minot -pat bildes nosutot man atbilde ka vienemr ir -es pirms sutisanas parbaudiju viss bija kartiba Jus pati vinu merot tadu pataisijat- ar caurumiem mezgines 3vietas ar sabumbuletu pamataudumu ar elastana smalkajam gumijam uz aru un diegiem kas karajas.Es 10min laika no iznemsanas ko ceks uzrada laiku līdz uzrakstisanai pardevejai esmu pati to visu izdarijusi.Es piedavaju jau uz pusem segt izdevumu tad jau pilniba atgriesanas,Lai tirgo talak 2x tikai uzvilkto kleitu jo nekada zina nav zaudetaja es talak no sevis nevaru cilvekiem tadu gridaslupatu pardot pat par eiro.es labakas lietas miskaste pat metu bet man pasaka neka nezin.Ka man darīt labak ?Ka seit var pievienot foto lai no malas kāds pasaka vai 10min var tadu kleitu pataisit ka mani vaino pie ta.Vina pastav uz to ka kleita esot lietota un ar to man bijis jarekinas lai perku veikala ja nepatik.

31 Ответы

kura lietotāja tā ir?

Bogdana0210

Ja kāds pateiktu ka foto pielikt normals sapratigs cilveks jau no malas var pateikt ka to nevar izdarit .Labi es caurumus izplest varetu bet kam man to vajadzetu ja kleita der un patiktu tapec jau sutiju .bet ir tik tālu nonesata ka nevar vilkt cilvekos.Ka ari tikko svaigi rauti diegi ara ir citadak a sitajiem galos jau savelumi no ilgstosas busanas,foto ko es fotografeju var laiku datumu redzet un ja salidzina ar iznemsanas no pakomata laiku tas nav reali vispar iespejams ta vinu saplosit jo laiks tacu vel uz maju līdz aizej.Vajprats ko cilveki tik neizdoma

Nekopejas man nekas nekadies nevaru te dabut tas bildes :( ,uz pleca kur caurums var redzet ka parastajiem diegiem suts un viņi visi vala atnakusi gaisa stav.nav mazi caurumi bet tadi lieli normali.

ielieciet pie saviem sludinājumiem bildes )

O paldies par ieteikumu,

ieliku.man raksta pardeveja ka viņa nenemsot atpakal jo viņa nezinot ka es nesajot vareju vinu tadu pataisit.saraksti gan bezkaunigo es varu te ielikt ja vajadzes cik laipni un logiski atbild pardevejs.Ka es vinai minu ka pagaja 10 min ka es vareju paspet vinu nonesat.Ja vel man ir pieradijumi laika starpa cik pagaja no iznemsanas līdz foto uznemsanai.un vai man nav kur likt naudu ka es no savas gribas esmu gatava maksat lai tikai atgrieztu preci un viņa mierigu sirdi tik labu kleitu ka viņa min varetu tirgot talak citam.

Paldies :))))es nemaceju to izdarit.Nu un ka 10 min to var nonesat?

nav patīkami saņemt  šādu preci,bet tas ir uz pašas pārdevējas sirdsapziņas .

1 - 10 с 31