Ka man rikoties? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Ka man rikoties?

Meitenes man kartejo reizi sanacis ka pasutu preci no tirgotajas un pienak ar defektu soreiz defektiem,Rakstot un minot -pat bildes nosutot man atbilde ka vienemr ir -es pirms sutisanas parbaudiju viss bija kartiba Jus pati vinu merot tadu pataisijat- ar caurumiem mezgines 3vietas ar sabumbuletu pamataudumu ar elastana smalkajam gumijam uz aru un diegiem kas karajas.Es 10min laika no iznemsanas ko ceks uzrada laiku līdz uzrakstisanai pardevejai esmu pati to visu izdarijusi.Es piedavaju jau uz pusem segt izdevumu tad jau pilniba atgriesanas,Lai tirgo talak 2x tikai uzvilkto kleitu jo nekada zina nav zaudetaja es talak no sevis nevaru cilvekiem tadu gridaslupatu pardot pat par eiro.es labakas lietas miskaste pat metu bet man pasaka neka nezin.Ka man darīt labak ?Ka seit var pievienot foto lai no malas kāds pasaka vai 10min var tadu kleitu pataisit ka mani vaino pie ta.Vina pastav uz to ka kleita esot lietota un ar to man bijis jarekinas lai perku veikala ja nepatik.

31 Ответы

nav patikami pilnīgi piekritu sos 10eiro es vareju labak deliem nopirkt saldumus jeb ko citu :(

Variantu ir daudz...

1. Obligāti pievienojat atbilstošu atsauksmi pārdevējas profilā.

2. Ievietojiem info par pārdevēju šīs lapas forumā par krāpniekiem.

3. Ievietot informāciju ar visām bildēm un saraksti Feisbukā krāpnieku grupās ietagojot šo personu, jo visi viņas dari Jums ir. - Šis visefektīvākais variants.Ātri pamodīsies. Protans, neaizmirstat pabrīdināt dāmu par ievietošanu krāpniekos.. varūt pati pamodīsies :)

vienreiz es pievienoju atsausmi un dabuju negativo preti.no ta laika es nelieku negativas.rakstiju ari atbildigajiem viņi pateica ka neko nevar padarit.katra zina no visam pusem ja gadas negodigs pardevejs tad pircejs ir neaizsargats seit.Divaini ka pardevejs pircejam kurs iegadajies un samaksajis var ielikt ari negativu atsauksmi.

Scenārijs noteikumos jau piedāvāts - rakstīt krāpnieku sarakstā visu situācijas aprakstu pat ar visiem čekiem, datumiem, laikiem un norādēm uz profilu. Ieslavēt arī visur, kur varat to izdarīt - Facebook, piemēram.

Uz dažiem iedarbojas. Bet ja personai kauna nav, bet jums slinkums vai neiespējami atrast un aizbraukt parunāt klātienē - ko nu, sabiedrība būs informēta, bet naudu jūs neatgūsiet.

es vel nerakstu neko vairak ar ceribu atgut naudu ko samaksaju.sutisanu pat esmu gatava nosegt.ja butu labojami defekti ari noklusetu ka citreiz un noritu ka saka krupi bet nekas nav labojams- atkartojas vairakas reizes no dazadam pardevejam ar lidzigu situaciju tad nu man apnicis kluset,Laikam emocijas uzsita pārāk lielas.

Es vel ceru un gaidu bet ja nemainisies nekas es to darisu es ari vinai uzrakstiju ka man pienaksies darīt ja kompramisu nevaram rast.Uzreiz lekt un darīt vel negribas jo iespejams ka sakāt cilveks apdomasies.

Nu i negatīvo atsauksmi neaizmirstiet atstāt.

Man bija nojauta ka nebus isti labi jo 4dienas gaidiju preci un ienakot profila manas vestules netika lasitas līdz sai dienai.Es redzu ka ir buts bet zinas nelasitas no manis.

Nu re meitenes kārtējo reizi ieliekot negatīvo atsauksmi kā vienmēr pretī saņem negatīvo arī.Kā lai cīnās ar tādām pārdevējām?Kāpēc man kā pircējai atļauj administrācija ielikt un atstāj tādu pat?

Sanjemot kleitu.kuru izsutiju bez caurumiem.teica un atsutija foto ar caurumiem.manuprat merijot un izdarija shos caurumus. Diemzhel ar tadiem cilvekiem labak nesadarboties!arprats un shausmas pilnigas!

lūk-es tak viņai pirms ņemšanas jautāju par to

Bogdana0210, 08.01.2018 19:38

Es nemsu tad ja nav savelumu audums nav plans un izm ir 22 ka ari nekadu citu defektu un garums tas 97cm ja ir.atsutat kontu.un kopsummu.ja isaka pa 97cm nenemsu kika, 08.01.2018 19:40; izlasīts

11 - 20 с 31