Ka man rikoties? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Ka man rikoties?

Meitenes man kartejo reizi sanacis ka pasutu preci no tirgotajas un pienak ar defektu soreiz defektiem,Rakstot un minot -pat bildes nosutot man atbilde ka vienemr ir -es pirms sutisanas parbaudiju viss bija kartiba Jus pati vinu merot tadu pataisijat- ar caurumiem mezgines 3vietas ar sabumbuletu pamataudumu ar elastana smalkajam gumijam uz aru un diegiem kas karajas.Es 10min laika no iznemsanas ko ceks uzrada laiku līdz uzrakstisanai pardevejai esmu pati to visu izdarijusi.Es piedavaju jau uz pusem segt izdevumu tad jau pilniba atgriesanas,Lai tirgo talak 2x tikai uzvilkto kleitu jo nekada zina nav zaudetaja es talak no sevis nevaru cilvekiem tadu gridaslupatu pardot pat par eiro.es labakas lietas miskaste pat metu bet man pasaka neka nezin.Ka man darīt labak ?Ka seit var pievienot foto lai no malas kāds pasaka vai 10min var tadu kleitu pataisit ka mani vaino pie ta.Vina pastav uz to ka kleita esot lietota un ar to man bijis jarekinas lai perku veikala ja nepatik.

31 Ответы

vnk saprotu un pārliecinos ka saņemot ko sliktu nedrīkst likt negatīvās atsauksmes jo saņem tādas pat pretī.Tad vispār jēga no tām?Ja viss te notiek negodīgi??????????????????????????????????????

Kā zināms- šajā portālā ir iespējams, ka jums nevienai nebūs negatīvā atsaukme par šo darījumu...

Mums te ir bijuši gadījumi- kad atsauksmes admin izdzēš un pa jaunam neļauj likt.

Tev tikai jāraksta 101 sūdzība admin par to, ka atsauksme ir nepamatota un, ka tu esi saņēmusi negatīvo atsauksmi nepamatoti- sūti visu saraksti, foto admin...

Viņi  man atbild ka tas kurš ielicis tas tikai var rakstot atsaukt viņu. Neredzu jēgu viņām tādā gadijumā.Tas nav pareizi ja pircējam ar priekšapmaksu drīkst likt negatīvo jo es tā jau riskēju un pērku.Un pretī dabuju nederīgu preci un negatīvo :) Vnk nākošajā reizē tiks klusēts un tam vairs nav jēgas.

kika

Tad jau nav godīgi, ka Jūsu atsauksmi neizvērtē.

Tad kad mēs interesējāmies kāpēc lietotājai atsauksmi negastīvo izdzēsa  tad atbildēja, ka viņi KATRU darījumu izvērtē- abu pušu saraksti un pierādījumus utt...

Tad jau tas nav godīgi- tad Jums jāprasa- kāpēc šāda nevienlīdzīga atieksme no portāla puses?

Ir pat admin  epasts saglabāts ar   skaidrojumu....

Tiešām negodīgi!

Noteikti vērsieties atkārtoti pie admin un lūdziet skaidrojumu- kāpēc Jūsu gadījumā netiek izvērtēta situācija....

3 zinas aizsutiju gan bildes gan iznemsanas laiku un foto uznemsanas laiku burtiski 5min starpa gan saraksti visu.redzes ko atbildes par tam atsauksmem un to visparigu vajadzibu tad seit

Lūdzu painformē mani privāti par iznākumu....

Jo mums admin deva info, ma katrs gadījums tiek izvērtēts individuāli.

Tad pajautāšu kāpēc tad šis gadījums netiek izvērtēts....

ok

Starpcitu, šie bumbuļi ir viegli noņemami ar atbumbuļotāju :)

Esmu tā jau glābusi daļu no saņemtajām drēbēm.

Ir tadi kas pa virsu bet sai kleitai tads audums ka vini nav vairak pa virsu ka nonemt var bet auduma.nemaku pateikt lai saprastu :-)es ar esmu ar skuvekli un visadi meginajusi savam lietam bet ir audumi ka baigi sintetiskie (lidzigi aliti pirktajam dazam lietam ) kur nelidz atbumbulotajs 

Исправлено 13.01.2018 03:48

Īsais rezumē....

• Preci atsūtīja ar kavēšanos
  • Precei bija defekti
  • Pārdevēja esot pati nēsājusi 2x
  • Pārdevēja sakot, ka precei nav nekāda vaina, esot gluži kā jauna
  • Kā izrādās, ka tagad jau tā esot bijusi pārdevējas māsas kleita un ka pārdevēja neko par to nezina (defektiem) [...] Esot it kā pārbaudījusi, pirms sūtīšanas [...]
  • Kleita tomēr bija lietota, kā tas vēlāk izrādījās
  • .........

Parasti jau pēc mazas kaunināšanas forumā, tiek ppanākta vienošanās, arī neispaužot tālāk sīkākas detaļas, tomēr šajā portālā ik pa laikam gadās pa kādai, kura ar kaunu nav pazīstama un mierīgi tik turpina iesākto, arī labas atsauksmes noteikti nav rādītājs, ka cilvēks būs godīgs. 

P.S. Patiešām derētu jauni admini / modi šādu un citu lietu atrisināšanā, lai paši galvenie var pievērsties portālā tehniskajai daļai vairāk un citām lietām.

21 - 30 с 31