Kārtējais ieberziens šeit. - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Kārtējais ieberziens šeit.

Laikam šoreiz mācība tiešām pēdējā vairs neko nepirkt šeit jo katrs pirkums ir kaut kas vnk šausmīgs.Lūk arī šoreiz ieberzos lapsu pērkot .Saņemu pa 20e kaut kādu vecu smirdīgu plānu noplukušu žurku senu :-)Kā parasti pat daļu naudas neatgriež un negrib atpakaļ savu skaisto krāgu.Bilde ielikta glīta no rakursa laba a reāli pat par velti nav atdodama tada paskatā.Iekopēsu saraksti ar pardevejas pedejam 2 vestulem pat nav ko domat sapratisat ka vina iegrabas un iesmereja talak un iesaka man tapat darit.Visi jautajumi kas mani uztrauca tika noliegti un teikts ka laba.Bet vini tiesi visi ari apstiprinajas sanemot so "skaistumu"

22 Ответы

Labdien.Sakiet ludzu kads stavoklis ?Vina ir miksta jeb paasa?Spalva nenak nost kad pavelk ar pirkstiem?:-) kika, 17.01.2018 18:35; izlasīts Sveika. Ir mīksta un spalva nost nenāk. Ir lietota, bet stāvoklis labs. Virspusē viss ideāli, pēc pamatnites auduma tik var pateikt, ka lietota, jo ir kāds pleķītis. Bet to neredz rufuss000, 17.01.2018 20:49 Pa saniem apakspuse nav tadi ka izdilumi?:-) aa un pats galvenais vai nav smakas adas?jo man bija kazoks un vinam bija tada jociga piesmaka nevareju nearkadam smarzam dabut ara ne vedinasanu :-) kika, 17.01.2018 21:40; izlasīts Smaka toč nav :D Vai tā pūka nav nodilusi? Nē nav rufuss000, 17.01.2018 22:25 Ok paldies.es uzrakstiju vel vienai meitenei ko bina man atbildes.jo es garuma zina mekleju garako un izdevigako variantu :-) pec vinas atbildes es Jums uzrakstisu ko izlemu.Pagaidsm.paldies gaidu ko vina atbildes. kika, 17.01.2018 22:40; izlasīts Ok rufuss000, 18.01.2018 09:25 Ja kas varu ar visu sūtīšanu atdot pa 20€rufuss000, 18.01.2018 09:26 Ok.paldies.nemsu vera.:-)vel nav devusi zinu nekadu uz manu vestuli otra pardeveja kika, 18.01.2018 09:42; izlasīts Labdien. Beidzot esmu gatava ņemt lapsinu ir naudina ka ari ta ari otra meitene neatbildeja par otru lapsu nemaz.Tad viss paliek speka ka 20e un Jus izsutat? :) Paldies. kika, 24.01.2018 16:02; izlasīts Ok. Tad te būs mans konts un vārds. Jūs rakstāt uz kuru pakomātu sūtīt un savu tel nr. Izsūtīšu tikko naudiņa būs kontā :)LV96HABA0551035606407 Liene Balandiņa rufuss000, 25.01.2018 13:44 Ludzu ludzu velreiz parliecinieties ka lapsai viss ok un nekas nenak nost nekas nav savelies un es izskaitu naudinu.Jo es katra pirkuma seit iegrabjos.Nesaprotu kas te notiek.Masa saka lai nesutu neko vairs bet loti gribas kragu :) Līdz ko dosiet velreiz apstiprinajumu es izskaitu naudu man tada pat banka ienaks uzreiz kika, 25.01.2018 13:52; izlasīts Bus Gulbene Maxima 29172748 kika, 25.01.2018 13:56; izlasīts es aizskaitiju naudinu.bet vienalga parliecinaties lai pectam nav man jaludz sutit atpakal un naudinu atgriezt tas viss ir loti nepatikams process :) ceru uz sapratni Jusu un godigu sadarbibu :) kika, 25.01.2018 14:08; izlasīts rufuss000, 25.01.2018 20:48 Mils paldies ka tik atri.rit gan jau bus klat tad dosu zinu ;) kika, 25.01.2018 20:55; izlasīts Ok rufuss000, vakar, 11:32 Labvakar. Saņēmu pirkumu bet diemžēl ne to ko biju cerējusi un gaidījusi. Foto izskatās kupla un skaista -reāli dzīvē ļoti sena un plāna pat nezinu kur var izmantot viņu ja godīgi izskatās lēti un neglīti. Ir arī vecuma tā piesmaka par kuru jautāju un vietām ir padilusi spalviņa (pat tas nebūtu tik traki) Par oderi neko nesaku Jūs jau mani brīdinājāt par to. Man vecmammai ari ir lapsa un tai ir šī vecuma smaka tāmdēļ arī netiek lietota . Mūsdienu ādām nav tādas. Lūk tāpēc arī tika jautāts pirms pirkšanas viss-es ļoti lūdzu lai Jūs pārliecināties pirms sūtat. kika, vakar, 18:24; izlasīts ja es par savu naudiņu sūtu atpakaļ ņemsiet? Jo man tiešām nav pielietojuma. Viņa manā uzskatījumā nav vispār vērta bet varbūt kādai noderēs vēl lietošanā. Es oderei malas jau arī piediedzu kuras bija atplīsušas. kika, vakar, 18:27; izlasīts Es viņu nopirku par tieši tādu pašu naudu, ne centu lētāk.Vel plus par piegadi maksāju pati. Bildes pievienoju, pat uz kakla ieliku bildi kā izskatās. Nekādus nodilumus pūkai neredzēju un nebija. Internetā vienmēr mēs pērkam kaķi maisā. Arī es viņu pasūtīju un tgd pārdevu tālāk, jo nebija tas, ko gaidīju. Un tā nav ādas smaka bet gan smaržas jau no iepriekšējās īpašnieces.Domāju,ka var izmazgāt. Es pat necentos rufuss000, vakar, 19:17 Jā tā ir tāpēc es Jums par savu naudu sūtīt atpakaļ vēlētos :) Lai Jums nav jāmaksā par sūtīšanu atpakaļ.kika, vakar, 19:19; izlasīts Jus ari sutisanas izdevumus uz manu pusi varat neatgriezt .Tikai no 20e 17e lai nesanak no Jusu puses neviens cents par velti terets. kika, vakar, 19:38; izlasīts Kā mēs vienojamies lai zinu kā darī? Jo būšu priecīga kaut 15e ja atgriezīsat un es izsūtu Jums Jūsu lietu lai varat tālāk rīkoties kā uzskatat par vajadzīgu. Katra ziņā man nav pielietojuma šai lietai un mums ar kolēģiem ir valsts dienesta pasākums netālu no Jūsu dzīvesvietas. Līdz ar to garām braucot ievedīšu Jums lapsas apkakli 9-11 februārī tas būs apmēram kika, vakar, 20:27; izlasīts Es par iespēju atgriest neesmu pat ieminejusies. Prece bij mana personīgā lieta, kuru varu būtirgot un man nav Jums nekas jāatgriež. Vienīgais, ko varu ieteikt ir ir ievietot savā skapī un tirgot tālāk. Tā pat kā to darīju es.

ieliec kadu foto ari 

es ka vienmer nemaku nesanak man te bet 3 foto ko atlauj sludinajuma pievienot ir manos sludinajumos kadu atsutija un var apskatit cik skaista un pufiga izskatas vinai nofotografeta rufuss000

Būtībā tirgot drīkst tikai pēc ķīmiskās tīrītavas,20 eiro ir zema cena,pat ļoti.

Es savu tirgoju par 30,noņemta no mēteļa,aiznesu pie šuvējas pāršūt jaunu oderi ar cilpām,kas man izmaksāja 10Eiro.šuvēja novērtēja,ka esot vienkārši izcila kvalitāte,lai zem 50 nemaz nedomājot likt,ieliku par 30-nulle interese.

Mans viedoklis,ko var sagaidīt par tādu cenu?

Ja pilnīgi piekristu sim viedoklim.Bet vai izlasijat mūsu saraksti kur katrs sis man interesejosais jautajums tika uzdots.Nebija ta ka es ieraudziju neko neprasiju un pirku.Diemzel netika sniegtas patiesas atbildes.Seit pa 30e tirgojas ari loti skaistas kragas tikai diemzel meitenem kuram es rakstiju atbildeja tikai si un lidzz ar to ari mans pirkums nosveras uz so pusi diemzel. Bildes ari Jus apskatat kadu viņa ielikusi un kadas ir realas, Vinai nav vertibas pats par sevi.20 e tas ir dargi es uzskatu prieks sadas apkakles nelietojamas.

Ludzu ja kada grib ''pa lēto'' 20e var dabūt

varbūt citu lapsu atsūtīja?atšķirība ir liela )

fui, kada nesmuka, nu bleeeeede

A par ko es saku.Es neludzu visu naudu kaut dalu atpakal uz ko es aizsutitu vinai atpakal lai tirgo talak. Pat ieguveja viņa butu. Bet negliti vel pasaka tirgo talak tapat ka es, Es saprotu nav patikami ka iztere naudu iegrabies bet nakosajam netirgo met ara dedzini. Es iegrabos kleita -sadedzinaju talak tak netirgoju. Ari zabakus ar vala zoli izmetu talak nesmereju nevienam. Man liekas ka cilvecibas un kauna sajutas vairs te lielai dalai nav. Ne ari sirdsapzinas,  Del nieka paris eirikiem jau gatavi visam lai tikai butu, Ta ir bezkauniba vai trūkums naudas es neizprotu. Butu ielikusi realas bildes un visus defektus sarakstijusi ja gribetu kada pirktu un zinatu ko perk. Nevis teikt ka viss ok lai tik noperk.

1 - 10 с 22