Kārtējais ieberziens šeit. - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Kārtējais ieberziens šeit.

Laikam šoreiz mācība tiešām pēdējā vairs neko nepirkt šeit jo katrs pirkums ir kaut kas vnk šausmīgs.Lūk arī šoreiz ieberzos lapsu pērkot .Saņemu pa 20e kaut kādu vecu smirdīgu plānu noplukušu žurku senu :-)Kā parasti pat daļu naudas neatgriež un negrib atpakaļ savu skaisto krāgu.Bilde ielikta glīta no rakursa laba a reāli pat par velti nav atdodama tada paskatā.Iekopēsu saraksti ar pardevejas pedejam 2 vestulem pat nav ko domat sapratisat ka vina iegrabas un iesmereja talak un iesaka man tapat darit.Visi jautajumi kas mani uztrauca tika noliegti un teikts ka laba.Bet vini tiesi visi ari apstiprinajas sanemot so "skaistumu"

22 Ответы

Un nemaz nebrīnos ka atpakaļ dabūšu arī  vēl negatīvo vērtējumu tāpat kā pārējās reizes kad tika pārdevējām likts pamatoti.

Principā pircējam nedrīkstētu vispār likt vērtējumu ja pērk ar priekšapmaksu jo tā jau viņš riskē. Manā gadījumā tā jau ir n-tā reize, Māsa vēl pirms skaitīja naudu tieši noprasīja-vēl Tev nav šeit mācĪbas  :D 

lasot to, ko esi uzrakstījusi neizklausās kā laba reklāma atverskapi.lv, bet man nekad nav bijuši tādi atgadījumi. Pārdodu kvalitatīvas, labas preces ;)

Sākumā viss bija ok šeit. Pirku labas lietas bet laikam ejot pēdējie visi pirkumi ir vispār nesaprotami cilvēka pŗātam -kā var vispār vēl tirgot tādas lietas? Kā? Es arī esmu sūtījusi  pircēja nebija apmierināta atgriezu visu summu plus vēl sūtīšanas izdevumus kaut gan es pati zināju ka lietas tās bija labas un ar termiņu vēl. Jo es saprotu un nevēlos kaunu šādu dēļ pāris eiro bet citām izskatās pie vienas vietas ko domā citi.

Es esmu pirkusi tikai 1 preci šeit, citas mainītas vai pārdotas un vienīgais pirkums bija neveiksmīgs, izskatu piedāvājumus, bet tā kā nav tā, ka ļoooti iepatīkas, tad beigās nopērku veikalā.  Facebook un andelemandele.lv esmu pirkusi  mazajam vairāk:) Varbūt meitene neizprata par kādu tieši smaku runājat? :)   par pūkām, ka nāk ārā gan  varēja atbildēt. :) 

Nu žēl, ka nemaina atpakaļ - skaidrs pašai nepatīk un gribēja vienkārši pārdot. 

Man arī reti kad paveicas nopirkt ko labu.Bildē izskatās jauki ,pārdevēja arī apstiprina visas labās īpašības,bet rezultātā  atkal vedam uz labdarības kasti.Neredzot lietu tā iznāk lieki tērēties.Pērkot interneta veikalā vismaz var atgriezt atpakaļ.

Saprotu, arī bij gadījumi, kad bilde un realitāte pavisam nesakrtia. Jo safočēt var pat kaku labā rakursā tā, ka izskatīsies perfekti.. Es vispār nesaprotu, ka tādas izvalkātas drēbes dāži mēģina pārdod, kurus jau laiks miskastē mest.. Es pati pārdodu drēbes, kurus uzvilku kādas tik 3-4 reizes, man pat nav tādas drēbes, kuri ir tā izvālkāti, ka te pārdodās dažreiz :D nu jā dažādi jau tie cilvēki.. domā arī katrs pa savam..

Tāda lietotāja kā Poļakova Jolanta  ir veiksmīgi  māk iesmērēt jebkuru , arī  jums neatbilstoša izmēra,  pietiekami  pavalkātu apģēŗba gabalu ar sviedru pēdām padusēs , izmantojot Puškina licejā un Turībā un programmēšanas kursos gūtās zināšanas, laikam arī UK un ASV „labāko paraugu ”  PR iemaņas , kā nelikties ne zinis par piemānīto pircēju, nesadarboties  un bloķēt  viņa  vēstules , lai tikai paturētu  izvilināto naudiņu. Lai viņai labi makšķerējas  šai atverskapī!

helena, ielieciet profila linku šeit.

Исправлено 08.02.2018 14:45

http://atverskapi.delfi.lv/lv/user/43024/reviews

helena,kapēc tad ielikāt pozitīvu atsauksmi?

tāpēc ka jūs gribat jaunu un skaistu lietu nopirkt par centiem!!!! 

11 - 20 с 22