Bizness vai Skapja tīrīšana? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Bizness vai Skapja tīrīšana?

Sveikas, meitenes!

Ātri pāršķirstīju diskusijas, bet nevarēju vairs atrast iepriekšējās diskusijās. Man radās pārdomas - šķirstot sludinājumus jau labu laiku esmu ievērojusi, ka ir pārdevējas, kas preci paŗdod par krietni augstāku cenu, nekā tā atrodama citur, piemēram, aliexpress matu rotas te atradu pa 5ls, lai gan no ķīniešiem pa taisno pērkot tur sanāk santīmi,  tāpat redzēju rozā mēteli par 50Ls, lai gan i-neta veikalā tas jauns maksā 30 dolārus. Vai Maximas glāzes par 10ls pāŗdot.

Neko jau nevienai nepārmetu, bet gribējās pajautāt, kā jūs uztverat šo portālu - kā vietu, kur nopelnīt vai tikt vaļā no mantām, kas pašām nav noderīgas, nepatīk, neder utt. Aci miedzošs

Man personīgi šis portāls noder, lai atbrīvotu vietu savā skapī, cenas nelieku augstākas, nekā pati esmu iegādājusies mantas, turklāt bieži atdodu  lētāk, ja pircēja pajautā. :)

13 Ответы

Исправлено 25.11.2013 14:17

Par sevi viennozīmīgi varu teikt, ka TIKAI tīru skapi, nekāds bizness man nesanāk, jo iegādātās lietiņas pārdodu stipri lētāk kā esmu pirkusi, reizēm vispār par simbolisku samaksu. Un tam nav sakara ar kvalitāti. :)

Man nesen bija negatīva pieredze, iegādājos caur Pasta staciju topiņu. Bildītē izskatījās smuks, kā arī bija rakstīts, ka jauns. Saņemot to, biju vīlusies, jo tas bija diezgan nonēsāts plus samaksāju par to (bez pasta izdevumiem) 4.50ls, bet galvenais šī stāsta iemesls - liekot to mazgāt, pamanīju, ka uz ,,birkas" cena 0,70ls. Pirkt humpalās, nenogriezt cenu zīmi un TĀ pacelt cenu. Nesmuki, ko lai saka! :)

Bizness man te labi gribot nesanāktu. :D

Pamatā tīru skapi, bet nopelnīto naudiņu investēju jaunās lietās.

Jā, apģērba kvalitāte ir otrs lauciņš, kas mani šeit reizēm mulsina, par gaumi jau, protams, nestrīdas, bet gadās, ka nesaprotu, kā vispār nav neērti pārdot tik trakas un novalkātas drēbes. 

Cenšos atbrīvot skapi,jo ir sakrajušās daudz drēbītes kuras pašai neder un pārdodu par zemām cenām.....Smejošs

Исправлено 25.11.2013 14:26

Man ir vairāk skapja tīrīšana, par cik esmu liela "šopaholiķe" un skapis ir tiešām pilns. Sāku šo aizraušanos, kad sēdēju mājās ar pirmo bebi un kaut kā tā aizgāja. Patīk komunicēt ar cilvēkiem, patukšot/papildināt savu garderobi un ir prieks arī ko papildus mazliet nopelnīt :)

Es arī tīru savu kolekciju. Ir kad smukas lietiņas ieraugot iegādātas, bet ja nelietojas, tad labāk lai lietiņas nonāk pie jauniem īpašniekiem. Cenas arī krietni mazākas, kā pērkot jaunas, un par savus rokdarbus zem pašizmaksas atdodu. Tā kā bizness nesanāk gan.

Bizness te nekāds nesanāk...

Vai, nu pavisam minimāli saņem atpakaļ naudiņu par nopirkto vai arī jaunai precei - kādu daļiņu no iztērētā...

Vienīgais, varbūt tām, kuras pārdod no Sadaļas: No Veikalu PlauktiemAci miedzošs. Kāpēc gan ne?Smaidīgs

Katram sava maizīte jāpelna!Smaidīgs

P.S.Šeit jauki, ka var tirgoties. Tas piedod šim portālam arī savu šarmuAci miedzošs! Protams, normu robežāsAci miedzošs!

Bet, piemēram, vai Bershka, Mango, Next....utt. veikalos var tirgoties?Smejošs

tīru savu skapi

Tīru skapi.Nedomāju,ka šeit pulcējas cilvēki,uz kura rēķina varētu taisīt biznesu. 

Massveidā jau nepulcējas, bet neliela daļa ir tādu, kuri kkādas lietas pārdod par "exkluzīvu" cenu, bet patiesībā šī lieta pat veikalā nemaksā tik dārgi :D Tagad tā nav sanācis pētīt, bet pa vasaru tas bija jūtams.

1 - 10 с 13