Drēbju kvalitāte - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Drēbju kvalitāte

Vai esat ievērojušas, ka šobrīd drēbes ir ļoti zemas kvalitātes un nonēsājas ļoti ātri? Es pat nevaru iedomāties pārdot pēdējos gados pirktās drēbes, jo līdz ar fast fashion modi man tāda sajūta,ka viss tiešām ir derīgs max 20 mazgāšanas reizēm. Turpretī drēbes,kas pirktas pirms pieciem un desmit gadiem liekas, ka nenovalkāsies nekad un izskatās gluži kā tikko pirktas. Kā ir jums?

28.02.2018 13:18

Es pērku drēbes Spānijā, un tas drēbes reti kad atceļo līdz Latvijai. Katrai valstij tiek piegādātas atšķirīgas kvalitātes viena un tā paša zīmola drēbes. ZARA Madridē tuvu nestāv ZARA pie mums... :-( Šeit, nopirktais ZARA, metams ārā pēc 2 mazgāšanas reizēm (atkarīgs arī no tā kā mazgā), bet, ZARA Spānijā nopirktais kalpo jau 3 gadus, un lieliski izskatās!Realitāte... jāpērk aviobiļetes un "jāšopo" ārpus Latvijas, tad arī vēlāk varēs lietot atverskapi.lv resursu :-)  Btw, ir pieejamas ādas pavasara botiljoni 40 izm., melni, ražots Spānijā, uzvilku 2 reizes. 

24.09.2018 08:08

Piekrītu

Zara noperku un nevelku jo saprotu ka kvalitate mani neapkoerina bet nauda iztereta. Jatirgo nost kaut vai seit. 

Esmu sapratusi vairs nesekot fast fashionam jo mode mainas atrak neka paspet uzgerbt konkreto outfitu. 

Pieturesos pie klasikas. Izpārdodu visu savu skapi, atstasu tikai neitralus must have drebju gabalus natura materiāla.

24.09.2018 09:26

Jau sen zināms fakts, ka Latvijā praktiski visi pazīstamie brendi, neiet runa par reāliem brendiem, tādiem ka Armani( kaut gan ari tie ir šaibīgas kvalitātes pie mums), tā pati Zara, tirgo zemākas kvalitātes preci, bet cenas liek kosmiskas. Man draudzene 2-3 reizas gada lidinās uz Vāciju, tad arī saved man kosmětiku un parfīmus. Tā pati Nivea ļoti liela atsķirība kvalitātes ziņā, un cena Vācijā, ja tiec uz atlaidēm, 2 reizes zemāka.

24.09.2018 10:13

Mana pēdējā vilšanās bija Roxy krekliņš no sportland ko pēc 1 mazgāšanas reizes jau var lidināt miskastē, briesmīga kvalitāte

24.09.2018 10:26

Pirkām vīriešu kepku Sportland- pēc 2dienām palika brūna, kaut bija sākotnēji melna. Un es pat nepārspīlēju

apavi uz pussezonu, ziemas jakas un mēteļi jāpāršuj pašai, jo irst ārā

Pat neredzu jēgu vairs pirkt virs 50€ diapazona sezonas lietas- nauda vējā

Secinājumi- jāmeklē Latviešu brendi, jas šuj tepat uz vietas un dara to labi. Tādi vēl ir ;)

11 - 15 с 15