Mekleju info par šo krapnieci!!!!!! - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Mekleju info par šo krapnieci!!!!!!

Sveikas, esmu iekritusi krāpnieku nagos, ar šo meiteni un neesmu vienīgā. Veicām apmaiņu, preci nesaņēmu, pirmdien dodos ierosināt lietu- UN GODA VĀRDS iešu līdz galam un nepažēlošu līdzekļus iesūdzēšu par krāpniecību!!!

http://atverskapi.delfi.lv/lv/user/75522

73 Ответы

Mila sirds! ir radusies problema,nesi sanemusi pacinu,nu aber ludzu,uzraksti rekvizitus es tev aiskaitisu naudu,savu pacinu es caur omnivu atradishu...kur problema????

un ja tevi taa interese mani sauc alise kuzmina?pases kopiju varbut ari ieladet?ja tu tikloti gribi sameklet informaciju.?fuiiii

Man laikam tas ārprāts gāja secen!

Arī vēlējāmies veikt maiņu!Caur Omnivu vispār neko vairs nevēlos sūtīt(pēdējā laikā nepatīkama pieredze)!!!Telefona nr var mainīt,pakomātus arī!Vienīgais tiešām vbūt Omnivai vai Pasta Stacijai ir kameras!Lai nu kāds ir neērts Latvijas Pasts!Tomēr tur ir jauzrāda vārds uzvārds un adrese saņemšanas!Kā arī nereti personas kodu prasa!Tad vismaz ier iespēja atrast cilvēku!

Vbūt visu šo saraksti un tel., Facebook ielikt!Kāds draugs,paziņa padod info tālāk krāpniecei!

Vienreiz atradu caur Facebook!Kgas situācija bija nedaudz savādāka!

157.pants. Neslavas celšana

(1) Par apzināti nepatiesu, otru personu apkaunojošu izdomājumu tīšu izplatīšanu iespiestā vai citādā veidā pavairotā sacerējumā, kā arī mutvārdos, ja tā izdarīta publiski (neslavas celšana), —

soda ar piespiedu darbu vai ar naudas sodu.

(2) Par neslavas celšanu masu saziņas līdzeklī —

soda ar īslaicīgu brīvības atņemšanu vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

(12.06.2003. likuma redakcijā ar grozījumiem, kas izdarīti ar 12.02.2004.19.11.2009. un 13.12.2012. likumu, kas stājas spēkā 01.04.2013.)

TKi elementāri noskaidrot vai paciņa maz izsūtīta !Zvans uz Omnivu!27042424!Nosauc saņēmēja tel,. vai sūtītāja un viss taps skaidrs!

Pacina tika izsutita,ir tachu cheks,un ja omnivair paputrojusi,tad elementari pie viniem aizbraukt un vini atrisinas,bet cien.Goldeye kundzei jau vairakkart ir uzrakstits lai atsuta ekvizitus kur varetu aizsutit naudu par vinas izsutito preci...bet nezkapec cilveks nedzird un kengaa apkart! Neuzskatu ka tas butu normali. Vai nu ta ir slimiga histerija vai apzinata negodpratiga darbiba

Atsūtiet naudu caur omnivu!!! Jo kontu es nesūtīšu, jo Jūs jau esat uztaisījusi mahinācijas. Es neesmu tik stulba!!! GAIDU NAUDU CAUR OMNIVU!!!Goldeye, pirms 1 minūtes

mahinacijas......naudu caur omnivu.......vot seit izskatas pec kaukaa nevisai laaga

Avalon, ja jau neesat krapniece tad kadel vel divas meitenes jusu profila ir uzrakstijusas ka esat krapniece ar stazu un uz jums ir vairakas kriminallietas jau? 

Posta autorei loti ceru, ka atrisinasiet lietu un beigsies viss veiksmigi. ;) 

Šausmīgākais ir tas, ka agrāk krāpnieces klusēja un nolīda "zemāk par zāli", jo vainīgas. Tagad krāpnieces plaši un skaļi apvaino godīgas pircējas, pie viena kauninot par visu, kas ienāk prātā. 

1 - 10 с 73

Тема закрыта

Тему закрыл/-а: Toms Olups
Причина: