Mekleju info par šo krapnieci!!!!!! - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Mekleju info par šo krapnieci!!!!!!

Sveikas, esmu iekritusi krāpnieku nagos, ar šo meiteni un neesmu vienīgā. Veicām apmaiņu, preci nesaņēmu, pirmdien dodos ierosināt lietu- UN GODA VĀRDS iešu līdz galam un nepažēlošu līdzekļus iesūdzēšu par krāpniecību!!!

http://atverskapi.delfi.lv/lv/user/75522

73 Ответы

es tas damas pat nepazistu un nekad nekadu darijumu man ar vinam nav bijis,un manam profilu vinas nezkapecsaista ar kadas citaspersonas profilu,diemzel......un kas attiecas uz temas autori,5 reizes bija piedavats lai atsuta rekvizitus un nosutisu naudu,nesaskatu tur problemu,izlikas neredzam......un beigas sadomajaka ja lai es vinai atsutu naudu,bet kas interesantaks,ne uz kontu,bet gan caur omnivu....nee nu ok,lai taa buutu

uztaisi vēl desmito profilu no kura chakareet smadzenes cilveekiem,debiila tieshaam... 

diez kaapeec par tevi ir veel teemas forumaa,ja esi tik "nevainiiga" :DDDDDDDDD

ludzu paskaidrojiet unparadiet kapec jus mani saistat ar citu personu???

Un cik perfekti līdzīga taisnošanās nabaga"nepatiesi apsūdzētajai".ak tā omniva,mūžīgi kaukur tās paciņas noslēpj.šoreiz arī būs čeks ar mistisku tel.nr. un adresi.... 

Klausies, Tu mazā žurciņa, es no Tevis saņēmu iphone instalējumu- kur ir skaidri rakstīt Aija Paškova, tur ir Tavs personas kods. Nedaudz domā līdzi!

kāpēc nesūtu savus rekvizītus? Tapēc, ka Tu šādi apkrāpi jau cilvēku un man ir pierādījumi. Uztaisīsi savās mahinācijas 3 personu vainīgu. Es vēlreiz saku- sūti man caur omnivu manu naudu vai preci, to tik grūti izdarīt? Omnivai zvanīju- prece nav izsūtīta un prece ir saņemta un izņemta jau pirms divām dienām!!!

Kā šeit var ievietot bildi? Ja viņa tik ļoti grib un atļauj publiskot savus datus ievietošu foto, ko pati atsūtīja.

ieliec savā skapī bildi, ja te nevar.

klausies blondinit,tu sakihisteriju un es labu gribot un gribot risinat radushos situaciju,izteicu piedavajumu  jums aizskaitit naudu! ta tas bija???vai nee? ludzu atbildet

avalon

Nofočē savu zelta komplektu pie ekrāna ar atverskapi fonā, parādi, ka Tev tāds ir...

11 - 20 с 73

Тема закрыта

Тему закрыл/-а: Toms Olups
Причина: