Mekleju info par šo krapnieci!!!!!! - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Mekleju info par šo krapnieci!!!!!!

Sveikas, esmu iekritusi krāpnieku nagos, ar šo meiteni un neesmu vienīgā. Veicām apmaiņu, preci nesaņēmu, pirmdien dodos ierosināt lietu- UN GODA VĀRDS iešu līdz galam un nepažēlošu līdzekļus iesūdzēšu par krāpniecību!!!

http://atverskapi.delfi.lv/lv/user/75522

73 Ответы

Kur problēma ielikt izsekošanas kodu?

Viņa nav nekādu naudu nosūtījusi, kas Tu gribi teikt omniva melo?

Ja šī ir tā pati Aija Paskova no Jelgavas(ir ari majas adrese,personas kods un epasta adrese) Arī man bija nepatīkama pieredze ar šo personu. Preci saņēma, bet naudiņu laikam aizmirsa pārskaitīt Gaidu jau kopš jūnija mēneša..precīzāk vairs negaidu. Pati biju vainīga, ka nosūtīju preci pirms saņēmu naudu,bet tik ticami rakstīja ka ir jau izsutijusi no lpk konta utt.. Ja tas palidzetu varu privati nosutit vinas datus un saraksti ar viņu

Elīn, nosūti, protams noderēs, jo noteikti tā neatstāšu un viss nebeigsies ar policijas iesniegumu, bet ies tālāk, un par mahinācijām vel pasēdēs, pārdomās dzīvi. :) 

ai viss,gaidi naudu,beidz kengaties,un nejauc cilvekus.ataa

Klausies, Tu gaidi naudu, ir jau pietiekoši cilvēki ko esi apkrāpusi, es Tevi tiešām pa labak brīdinu, Tu esi pieminējusi vienas meitenes vārdu, kura neesi noteikti Tu un plus. Man ir vairāk nekā vajag info par Tevi.

Jocīgi, bet pirms nedēļas šī persona man izsūtīja paciņu, kura nav atnakusi, jau nedēļu gaidu! Prasīju izsekošanas kodu, atsutīja kaut kādu kodu, kurs nemaz neeksistē! Tagad lasu šo visu un sāku saprast, ka laikam arī esmu apkrāpta! Pareizo izsekošanas kodu tā arī neesmu saņēmusi... 

Parīze, vari noteikti negaidīt ne naudu, ne paciņu, sola zilus brūnumus. Saņemiet un ej uz policiju, tas palīdzēs šo personu ātrāk atmaksāt parādu. Es vel bez tabu aizsūtīšu šo visu. :D lai kļūst par īstu zvaigzni

Krāpnieču vecā dziesma par goda un cieņas aizskaršanu. Ne tādai Aijai ir gods, ne cieņa. Atdod apkrāptajiem naudu, palūdz piedošanu, jo esi mēslos līdz ausīm.  Agrāk vai vēlāk kāds paziņos policijai un novedīs lietu līdz galam. 

Bet tagad pārlasu vēstules un saprotu, ka visu laiku tika kleji melots...

mēs veicām maiņu! Savu paciņu izsūtīju, bet viņa man vēl pārjautāja, vai jau esmu izsūtījusi, un lai paziņoju, kad izsūtīšu! Pipec vienkārši! 

No viņas man vajadzētu saņemt smaržas, kuras it kā pirktas Duglasā! Paciņā esot ielikusi arī pirkuma čeku! Pārāk jau skaisti viss izklausijās! Un tad notika tas, ka paciņa aizdomīgi ilgi kavējas un tagad jau vairākas dienas man nevar atsūtīt pareizo izsekošanas kodu, kaut arī teica, ka visus čekus vienmēr saglabājot! 

Sagaidīšu atbildi no šīs personas un tad attiecīgi sākšu arī es rīkoties!

31 - 40 с 73

Тема закрыта

Тему закрыл/-а: Toms Olups
Причина: