Mekleju info par šo krapnieci!!!!!! - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Mekleju info par šo krapnieci!!!!!!

Sveikas, esmu iekritusi krāpnieku nagos, ar šo meiteni un neesmu vienīgā. Veicām apmaiņu, preci nesaņēmu, pirmdien dodos ierosināt lietu- UN GODA VĀRDS iešu līdz galam un nepažēlošu līdzekļus iesūdzēšu par krāpniecību!!!

http://atverskapi.delfi.lv/lv/user/75522

73 Ответы

Meitenes, bet esiet taču nedaudz acīgākas. Izskatīju Avalon skapi - atšķirās fotogrāfiju kvalitāte, stils un citi sīkumi. Negribu stereotipiski nomelnot jebkuru citu cilvēku, kuram skapis pilns ar šādām niansēm, jo vienmēr jau fotogrāfē vairākos piegājienos un maina telpas, it īpaši ja tās ir gaišākas par tām, kur uzņemties iepriekšējās bildes. Bet kā jūs varat uzticēties cilvēkam, kurš UGG's (10EUR) nofotogrāfējis ar zibspuldzi gaišā telpā, bet melno somu (kvalitatīva replika, āda, 50EUR) totālā migliņā. ACĪMREDZAMS, ka puse no bildēm nav viņas. Turklāt, bildes ar UGGiem ir salīdzinoši kvalitatīvas un cilvēks, kas pat nejēdz uzrakstīt gramatiski pareizi vienu teikumu, nespēj nofotogrāfēt tādu bildi. Meitenes, neuzticieties šādiem profiliem! PROTAMS, ka ir izņēmumi, es tiešām nevēlos nevienu nomelnot. BET Avalon ir tik daudz nianses, kuras mani dara šaubīgu. Kā var cilvēks šeit pārdot zeķubikses pa 2EUR (dārgāka ir sūtīšana) un tai pat laikā telefonu. Nav ne pirmā, ne pēdējā čakarētāja, tāpēc esiet piesardzīgas un ACĪGĀKAS! 

Mani tiešām fascinē, ka katrā bildē apavi uz cita lamināta vai flīzēm. Var jau būt, ka māja trīstāvīga un katrā istabā tiešām ir gribējies savu, bet nu es jau teiktu, ka katra bilde ir kāda cita cilvēka uzņemta. :) 

Parīze, būs tupi apsolījumi un solījumi, ka būs, ka noteikti ir nosūtījusi, ka omniva vainīga utt. Bet tas viss ir fufelis..

Zerotas, es tam nepievērsu uzmanību pie maiņas, kaut kā ieraudzīju un izlēmām mainīties, stulbi tas, ka bija rezervēts un teicu, ja tomēr atceļas rezervācija, lai dod ziņu!

neievēroju īpaši foto utt. 

Pirmā bilde, kur ir nagi, ir zagta, īstā īpašniece ir Тамара Бублий, Белая Церковь - iemetot attēlu google foto meklētājā, uzreiz var redzēt!

Goldeye, es, JA NU KAS, nepārmetu tev! vienkārši nākamreiz tev šīs lietas iekritīs acīs un tevi tik vienkārši neapčakarēs! Jebkurā gadījumā, ceru, ka dāmīte tiks sodīta :) 

ZeRotas protams, ka būšu acīgāka, visus savus gadus tirgojoties nebiju apkrāpta un tagad vienkārši. Sasodīts vienkārši. Noteikti tā tas nepaliks

Исправлено 10.02.2018 19:02

Dzīvoju Jelgavā.. Skatoties pēc bildēm izskatās, ka pie omnivas pakomata vienreiz redzēju...

https://www.sudzibas.lv/krapsana-krapsana-c14715

41 - 50 с 73

Тема закрыта

Тему закрыл/-а: Toms Olups
Причина: