Mekleju info par šo krapnieci!!!!!! - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Mekleju info par šo krapnieci!!!!!!

Sveikas, esmu iekritusi krāpnieku nagos, ar šo meiteni un neesmu vienīgā. Veicām apmaiņu, preci nesaņēmu, pirmdien dodos ierosināt lietu- UN GODA VĀRDS iešu līdz galam un nepažēlošu līdzekļus iesūdzēšu par krāpniecību!!!

http://atverskapi.delfi.lv/lv/user/75522

73 Ответы

Savā veidā šeit kā tirgus un izsekot diži neviens nevar taivai rīcībai - viss ir pašu rokās. Vajag būt vērīgai ..palasīt atsauksmes par cilvēku utt., vismaz minimum. Cerams šādi cilvēki saņems savu karmisko bumerangu..

Būsim godīgi lietotāji un, lai mums patīk saņemtais! ;)

Man vina piedavaja rotaslietas zelta..  Labi ka nenemu. 

Taja profila jau vispar nekada info par vinu nav;(Tur jarokas dzilak-IP adresi vajag no kurienes sutits,tad jau dabus rokas...

Zinu meitenes adresi,, personiskos datus, IP adresi, zinu darba vietu. :) ir doma apciemot viņu darbā un tā skaisti aplauzt.

viņa tak tev teiks,ka neko nezin un ka tu esi kaut ko sajaukusi :D

:D lai saka, vel Bez Tabu vērsīšos

Izskatās,ka civilie strādā labāk par policiju.Brìnos,ka viņai ir darbs.Tur,laikam,iztrùkums garantēts :D Bet kā viņai izdodas tik ilgus gadus krāpties? Aija Gaile,Paskova un kas vēl ne.Drìz būs Krūmiņa,Liepiņa,Paliepiņa un sāksies viss no jauna.

mierā nelikšu līdz nenorēķināsies ar mani, man tādai žurkai nekas nav jādāvina!!!! Man riebjas fakts, ka uzdrošinās man čakarēt galvu, viņa nezin cik riebīga varu būt!!! Es facebook ievietoju postu jau par viņu un es šo postu iznesīšu pa visu SOC.vidi, ja viņa neizsūtīs man naudu, sazināšos ar visiem ziņu portāliem, medījiem, plus vēl visam sazināšos bez tabu, un vēl sazinājos jau ar viņu paziņām aizsūtīju info! 

Tālāk sekos darba apmeklējums viņas un visādi citādi viņas atpazīstamība!!! Un pazvanīšu vēl uz Maxima Latvija kā viņu veikalā var strādāt šāda krāpniece un darba devēja interesēs noteikti ir labā slava!!! 

Jùs gan esat apņēmīga! Turēšu ìkšķus,lai viss izdodas!

Protams, ka nepadošos, summa ir maza, bet fakts, ka iedomājas čakarēt mani nu piedod, ne tajā slazdā iekrita. :) nebeigsies tik viegli tas viņai. :) man līdzekļu ir gana lai viņa dabūtu ko pelnījusi

51 - 60 с 73

Тема закрыта

Тему закрыл/-а: Toms Olups
Причина: