ATSAUKSMES no klientiem Tavā profilā! - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

ATSAUKSMES no klientiem Tavā profilā!

Sveikas, meitenes!

Vai Jūs esat kādreiz rakstījušas atsauksmi par pārdevēju viņas profilā? Vai esat saņēmušas atsauksmi? Mani ļoti pārsteidza situācija, kad pērkot reiz kādu lietu no pārdevējas, viņa man beigās noteica, lai es par viņu uzrakstu atsauksmi- "uzraksti ko labu manā atverskapi.lv profilā!" Kam tas vajadzīgs? Vēl paraugoties dažu meiteņu profilu atsauksmes var redzēt ka, piemēram, 7 atsauksmes pēc kārtas ir rakstītas vienā datumā un aptuveni ar 1-3 minūšu intervālu... 

Es personīgi esmu portālā no tā dibināšanas brīža, esmu pārdevusi drēbes un apavus jau vairākas sezonas, neesmu nekad nevienu krāpusi, kavējusi preci vai maksājumus, vai kā savādāk radījusi bažas klientei, bet man nav atsauksmju:) 

Vai Jūs vērtējat klienti pēc atsauksmēs? Cik lielu ticamību pievērt tām?

26.11.2013 18:03

Atsauksmes arī parāda vai ar šo personu ir patīkama sadarbība, droša utt. Protams ir svarīgi viņu ielikt un saņemt, ja zini, ka esi to pelnījis vai darījums ir noticis veiksmīgi, kas dod arī ticamības momentu citām potenciālajām pircējām.

26.11.2013 18:10

> zaiza

Super, a es te domāju vislaik- kāda x pēc man tik maz atsauksmes ieliek :D Tpc meitenes kas lasa šo diskusiju- esam mazliet pretīmnākošas un, ja darījums bijis veiksmīgs un pozitīvs- ieliekam to atsauksmīti, lai cilvēkam pēc tam arī uzticas :)

11 - 12 с 12