Par nopirktam precem ;) - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Par nopirktam precem ;)

Meitenes sveikas ;)

Ko Jūs iesākat ar drēbītēm, kuras esat nopirkušas/ iemainījušas no atverskapi.lv un Jums vai tomer īsti neder vai tomer nav tas, ko vēlējāties? :)

Man ir daži apģērbi ko esmu iegādājusies šeit, bet īsti neder, jo pēc mazās piedzimšanas baigi nokritos svara un S izmera apgerbs man tāds brīvāks, Tadad tik XS izmers man aktuals...

Vai Jūs tādus apģērbinus liekat šeit pārdošanā? :)

27.11.2013 20:43

Ja drēbes tomēr nav derējušas vai arī nopirktas un tā arī nostāvējušas skapī,tad vienkārši pārdodu. Jau pēc iegādes brīža tā ir mana manta un es varu ar to darīt ko es gribu

27.11.2013 21:36

Pārdodu tālāk, mēdzu mazliet uzcenot, ja lietiņa tiešām forša, jo lielākoties sanāk pārdot vēl stipri lētak kā nopirkts un pēdējā laikā tikai tā vien sanāk - vai nu atnesu mājās un neder, vai uz vietas nesanāk pateikt "nē", ja ir jauka pārdevēja, vai ieradusies agrāk un gaidījusi mani, tad ir tāda kā vainas apziņa, no kuras vēl mācos izaugt ;D

Pārdodu arī iemainītās un uzskatu, ka brīdī, kad precīte tiek pārdota, tā nonāk pircēja īpašumā un katrs ar savu īpašumu var darīt, ko vēlas. Tiesa, neatbalstu preces apraksta izskaistināšanu ar meliem..

Un, meitenes, pārbaudiet precīti arī ja pārdevējai ir kaudze pozitīvo atsauksmju, tikko tā iegrābos :(

11 - 12 с 12