Aptauja par grūtnieču diskrimināciju darbā // ar balvu - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Aptauja par grūtnieču diskrimināciju darbā // ar balvu

KONKURSS! BALVA !! APTAUJA!! ⚜️️♀️Mīļās, atsaucīgas Māmiņas!!! Lūdzu palīdzēt aktualizēt jautājumu par grūtnieču diskrimināciju darba vietā Latvijā.Pievienoju linku uz anonīmu aptauju ar lielisku BALVU, kuru izlozēsim 30.04.2018!Piedaloties aptaujā, katra iesniegtā anketa, norādot e-pasta adresi anketas beigās, piedalās konkursā ar VIENU vērtīgu balvu 30,00 EUR apmērā pēc laimīgā Uzvarētāja izvēles: 1.) Kristību tērps 0-3 vai 3-6 mēneši izm., ražots Lielbritānijā, audums: kokvilna vai zīds (atkarīgs no komplekta).2.) Izvēlēto autiņbiksīšu komplekts.3.) Dāvanu karte bērnu preču veikalā "Cipollino" .Aptaujā aicinu piedalīties līdz 2018. gada 25. aprīlim.Droši spied "LIKE" & "SHARE", lai būtu iespēja sasniegt lielāku māmiņu skaitu, kuras saskarās savā darba vietā ar diskrimināciju sakarā ar grūtniecību!PALDIES!!!!‼️‼️‼️‼️✨⚜️⚜️⚜️https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdxfUe0hYxW7c0jo5sDQkJ6Kzjt4zq386jE8sOM_8zB6A2mBg/viewform

10 Ответы

Aktuāli :)

Ļoti aktuāla problēma Latvijā.

Man Laikam paveicas,mana darba vieta visi priecigi par manu grutniecibu,visi ka bitites skraida apkart,palidz,sanemu pilnu algu,stradaju pilnu darba slodzi,un  vaditaja labi attiecas.

Neesmu dzirdējusi par tādiem gadījumiem, ne man, ne paziņu lokā nav sliktas pieredzes. Bet pieļauju, ka ir visādas darbavietas, kur ne tas vien notiek.

Prieks dzirdēt tik dažādus viedokļus un pieredzes!! :) 

Turpinam dalīties un komentēt, jo tas viss ir ļoti svarīgs, lai grūtnieces Latvijā jūtas drošas, meklējot darbu vai strādājot esošajā darba vietā! 

Valsts sektorā tīri OK, bet privātie grūtnieces necieš. 

Un vēl, nesen biju darba intervijā, un man jautāja, vai neplānoju bērniņu tuvāko 3 gadu laikā. 

Omg!!! Dabūsim šos te stratēģiski domājošus kaunēties!!

1 - 10 с 10