sabojāti mati - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

sabojāti mati

sveikas, daamas :)

tā nu ir gadījies, ka pašdarbībā balinot matus galīgi sabeidzu viņus.

varbūt kādai ir ieteikumi kā uzlabot kaut mazliet matu izskatu, lai nav pūka uz galvas? internetā esmu lasījusi 2013.gada diskusijas, bet varbūt varat ieteikt kaut ko citu? (kādi šampūni/matu maskas/procedūras varat ieteikt?) šķēres būs pēdējais variants ;)

10 Ответы

Labdien, uz pirmo brīdi iesaku šo. Ļoti labs. Var iegādāties vienai lietošanas reizei.

http://frizieris.lv/lv/kosmetika-dlya-volos/17intensiva-kopsana-un-dziednieciskie-lidzekli/Personal-touch-restruct-1212-ml

Pamēģiniet..., lai veicas.

Es savos liku keratīnu. Mājās pati. Ļoti labi palīdzēja. Izņemot pašus galus 0,5 - 1 cm., no tiem gan nācās atvadīties. Un ikdienas kopšana ar loreal absolut repair produktiem. 

@Adhara man ir ļoooti sabojāti mati, liku keratīnu ,kad viss vēl bija kārtībā, bet man liekas,ka tagad man pavisam viņš varētu matus nodedzināt

Исправлено 14.05.2018 14:51

Man ta bija sen,vairs majas neko nedaru,jo bija mati lidz dibenam smuki,veseli,un nogrieza kare,citadi mati ir mirusi,tikai nogriezot un talak kopjot

Papildināts 2018-05-14 14:05:19:

Man paveicas ar frizieri mes pa dienu izgajam no melnas krasas uz rudu,ar saudzigiem lidzekliem,citaa frizetavas tadu nebija,vinjai masa no Anglijas atveda,nevienu  centimetru nenogriezam,audzeju talak savus,garus tikai saknes krasoju rudas

Man personīgi patīk Wella Elements sērija. Mati paliek mīksti un patīkami, tūlīt būšu izmantojusi visu 0,5l maskas bundžu un pirkšu nākamo. Ik pa laikam citu masku izmēģinu, bet no šīs visilglaicīgākais efekts un vienmēr atgriežos pie šīs. 

Frizieru serviss veikalā bija pieejami arī 30ml tilpumi, samērā dārgi 3€(?) par tūbiņu, bet lētāk, ja grib izmēģināt un tomēr nepatīk. 

https://www.wella.com/professional/en-UK/collections/care-information/elements

Daudz labu atsauksmju ir dzirdētas par Olaplex tieši pārbalinātiem matiem, bet samērā dārgs. 

Man kad bija sadedzinati mati no balinasanas looti palidzeja normalu izskatu iegut chi keratina ella...pie manis taadu var pasutiit

Varu ieteikt Vācu ražojuma occuba profesional matu kopšanas līniju. Iesaku palietot serumu matu augšanai, samazina matu izkrišanu un padara matus veselīgi spīdīgus, Šampūnu bojātiem matiem to  atjaunošanai un barojošu masku bojātiem matiem. Viss komplekts 50 eur.... 

Man veica botex procedūru frizētavā. Jau pēc pirmās reizes bija redzami labāk. :)

Iesaku ielikt matos koksriekstu eļļu apsiet ar maisiņu un dvieli un paturēt matos kādu h. Tad izmazgā kā parasti! Man tas palīdzēja! Bet to vajaga darīt regulāri! Lai Jums veicas!

Man bija tada pati situācija- es liku ollin keratīna kursu, 5x un viss! Mati burvīgi. Ja kas uzraksti privāti pateikšu kur var iegādāties par maciņam atbilstošu summu :)

1 - 10 с 10