nesmuka rīcība :( - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

nesmuka rīcība :(

sveikas :)

tad nu šoreiz gadījusies pavisam nepatīkama situācija un vēlos dzirdēt Jūsu viedokli, jo pati esmu ļoti, ļoti sadusmota.

sarunājām ar meiteni mainīties - es viņai ļoti skaistu kleitiņu, viņa man 3 lietiņas tās kleitiņas vērtībā.

viss kārtībā, paciņa ātri tika nosūtīta un atsūtīts pasta pakas izsekošanas numurs. paciņa pienāca un priecīga devos uz pastu, BET, paku atverot, mani sagaidīja nepatīkams pārsteigums - VIENA NO TRĪS LIETIŅĀM TUR NEBIJA, tā vietā tika ielikts kaut kāds lakats, kurš man nekad nav bijis vajadzīgs ! sākumā domāju, ka tā ir dāvaniņa, bet arī kastes apaksā krellītes nemanīju.

uzrakstīju meitenei savu sašutumu un atpakaļ saņēmu:

"Pievienoju lietu, kuru biji minējusi ka vēlies iegādāties, krelles nevarēju atrast, iespējams ka pārdotas, tapēc skatijos ko vēl gribējI."

KĀDAS MUĻĶĪBAS ? pirmkārt, es nevienu brīdi neesmu teikusi, ka vēlos to lakatu, otrkārt, vai tad nav meiteni jāpabrīdina pirms pakas izsūtīšanas, ka konkrētā lietiņa nav vairs pieejama ? es taču saprastu ! tagad esmu vīlusies, jo trešā lietiņa man bija paredzēta vilkt pie kleitiņas Ziemassvētkos.

arī maiņas sākumā runājām, ka varētu ar vēl kaut ko samainīties, bet tad pēkšņi viņa man, neko tā konkrēti līdz galam nesarunājot, uzraksta, ka paka ir izsūtīta ! nu neko, biju spiesta kleitiņu nosūtīt.

ko Jūs par to domājat  un kā šajā situācijā rīkotos ? meitenei visas atsauksmes pozitīvas, tāpēc uzticējos un cerēju, ka viss būs kārtībā.

30.11.2013 12:20

Tapēc arī nekad nemainos un nemainšos,es skatos preces,ja man patīk- pērku par naudu.

30.11.2013 12:27

> sannkai71

Ari perkot var gadities ka pirceja tavas izveletas lietas vieta ieliek ko citu...manuprat meitenei bija japabridina par sadu situaciju...zel protams.

30.11.2013 12:40

protams,ka var:)te viena pat lika tadas preces par smiekla naudu,kuru vinai vispar nebija:)un domaju,ka letu mantu tikotaju bija daudz.Jauzmanaas pasaam.

30.11.2013 12:45

tpc vnm mainoties vaig dzive tikties,kka kkam tadam neuzticos.

30.11.2013 12:54

> balode.arita

man nekad iepriekš, mainoties caur pastu, nekas tamlīdzīgs nav atgadījies, tāpēc gluži tā arī neuzskatu :)

30.11.2013 13:16

Man ari ta gadiijies ka neatsuuta to ko norunaajam un ieliek ko citu kas pie tam nav ne man vajadziigs ne mana gaume. protams dusmaz un vilsanaas. bet uzskatu ka tas nav smuki un ja nevar atrast tad tak vajag pabriidinaat!  nu aplauziens noteikti tas ir. :(

30.11.2013 13:21

Interesanti,ar kādu domu tāda pārdevēja tad sūta paciņu? Ar cerībām,ka varbūt tomēr iepatiksies vai arī neteiks neko?!

30.11.2013 13:32

Ja man ar gadijies 2 reizes ka ieliek kaut ko citu,pirmaja reize biju vilusies, pa lielu, un ne mana gaume,otreiz man gan dzemperitis pat labak patika ,neka tas ko biju izvelejusies!

30.11.2013 13:40

Noteikti, ka tā nav smuka rīcība no tās meitenes puses. Gan tas, ka neielika prasīto lietu, gan tas, ka nepabrīdināja.

Bet jāpiebilst arī tas, ka sūtot mantas pa pastu no tā nav neviena pasargāta un nevar būt garantija, ka vispār kaut kas būs pasta sūtījumā.

Man pašai ir sanācis tā, ka vēlējos pirkt kurpes un tās tika sludinājumā uzrādītas kā jaunas, bet aprakstā uzrakstīts, ka pāris reizes uzvilktas. Bet, kad tās saņēmu, tad tās bija netīras, nonēsātas, zoles pilnas ar biezu smilšu kārtu, turklāt zoles tā nošļūktas, ka vairs protektoru īsti neredz!

Man bija ari kaut kas lidzigs tikai maina notika klatiene, bija sarunats, kad ta meitene preciti - kleitinu, kur velejos aiznesis lidz vira darbam un tas lietinas, kuras vina velejas ieliku un atdeva virs. viena kleita pret tris manam lietinam, lai dabutu to kleitas summu.  Tad vel klat pieteicu kreklinu, kuru vina davinaja. Kad sanemu kleitu biju soka....sludinajuma bija rakstits jauna, iznemu no maisina, izskatijas pec lupatas, izirusi diegi, savelusies.....paliku besa.....bet pie vinas nonaca manas labas drebes. Un ari nebija pareizais kreklins pievienots, tas bija vispar briesmigs, izmetu uzreriz ara un vel kaut kads lakats pielikts, to atdevu.... Kad rakstiju vinai vestuli, vina loti atvainojas un teica, lai izvelos ko citu, biju noskatijusies bikses un teicu kad veletos vel jaku kuru vina taka davina, bija ar mieru. Bija jau sarunata diena, kad vina aiznesis atkal viram uz darbu, neka.....telefons izslegts, pec tam aizbildinajas, kad atstajusi taksometra un vins bija izsledzies, nu varbut...bet saubos...nakosaja reize, kad bija norunata tiksanas, tas pats.....atruna bija-steidzami prieksnieks izsauca uz darbu...nu kamon......tad nervi vairs neiztureja un uzrakstiiju vinai pie atsauksmem komentaru. Visas ieprieksejas atsauksmes bija labas. No ta mana komentara izdzesa savu profilu un ja nemaldos pirms kada laika redzeju atkal ar citu niku. 

1 - 10 с 21

Последнее на форуме
Ovāls spogulis
Aija :) 31 минуту назад
6 šķīvji
Aija :) 31 минуту назад
Vairums tikai līdz 5€
Margo 33 минуты назад
Pērku
Viktory 1 час назад
Izpārdodu
Asterīte 1 час назад