nesmuka rīcība :( - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

nesmuka rīcība :(

sveikas :)

tad nu šoreiz gadījusies pavisam nepatīkama situācija un vēlos dzirdēt Jūsu viedokli, jo pati esmu ļoti, ļoti sadusmota.

sarunājām ar meiteni mainīties - es viņai ļoti skaistu kleitiņu, viņa man 3 lietiņas tās kleitiņas vērtībā.

viss kārtībā, paciņa ātri tika nosūtīta un atsūtīts pasta pakas izsekošanas numurs. paciņa pienāca un priecīga devos uz pastu, BET, paku atverot, mani sagaidīja nepatīkams pārsteigums - VIENA NO TRĪS LIETIŅĀM TUR NEBIJA, tā vietā tika ielikts kaut kāds lakats, kurš man nekad nav bijis vajadzīgs ! sākumā domāju, ka tā ir dāvaniņa, bet arī kastes apaksā krellītes nemanīju.

uzrakstīju meitenei savu sašutumu un atpakaļ saņēmu:

"Pievienoju lietu, kuru biji minējusi ka vēlies iegādāties, krelles nevarēju atrast, iespējams ka pārdotas, tapēc skatijos ko vēl gribējI."

KĀDAS MUĻĶĪBAS ? pirmkārt, es nevienu brīdi neesmu teikusi, ka vēlos to lakatu, otrkārt, vai tad nav meiteni jāpabrīdina pirms pakas izsūtīšanas, ka konkrētā lietiņa nav vairs pieejama ? es taču saprastu ! tagad esmu vīlusies, jo trešā lietiņa man bija paredzēta vilkt pie kleitiņas Ziemassvētkos.

arī maiņas sākumā runājām, ka varētu ar vēl kaut ko samainīties, bet tad pēkšņi viņa man, neko tā konkrēti līdz galam nesarunājot, uzraksta, ka paka ir izsūtīta ! nu neko, biju spiesta kleitiņu nosūtīt.

ko Jūs par to domājat  un kā šajā situācijā rīkotos ? meitenei visas atsauksmes pozitīvas, tāpēc uzticējos un cerēju, ka viss būs kārtībā.

30.11.2013 13:57

Iemet meitenes linku,lai pareejaaas arii zin ;)

30.11.2013 13:59

par cik meitene pat neatbild man un never vaļā vēstules, lai gan onlainā ienāk, šeit būs links : http://www.atverskapi.lv/lv/mans-profils/profils.html?id=550

Ja tu jauta man tad nevaresu pateikt, jo tas bija pirms kada laika, bet ieprieksejais niks bija Lola

30.11.2013 14:02

un pie tam viņai vēl 3 mazas dāvaniņas pie kleitiņas pieliku klāt :( ajjj...

Ai tas nebija man....:-)

Esmu vairakas reizes skatijusies so profilu, bija lietinas, kas patik, labi, kad tagad ir sada informacija.

30.11.2013 14:43

Jā, man bija līdzīgi - sūtīju pa pasta staciju skaistu pumpainu kleitiņu, bildē jau izskatījās smuki. Samaksāju 4 ls + piegādi, atnāca, atvēru un biju šokā. Bija kkāda veco laiku kleita, krāsa izbalējusi, paduses izirušas un aizmugurē pie šķēluma milzīgs caurums 4cm garumā!!! Biju šokā un rakstu kas par lietu. Saka, ka es taču zināju ka kleita esot lietota un vispār - ko es citu gribēju sagaidīt par tik lētu naudu!!! Kaut gan iepriekš teica ka defektu neesot. Dažas dienas pēc tam jau bija profilu izdzēsusi... 6 ls tomēr arī ir nauda... Tagad kleitiņa izlietota grīdas lupatās. :(

Negrasos attaisnoties, bet tomēr pateikšu savu viedokli- 

Pašai autorei kauna nav šādu diskusiju veidot?

1. es personīgi neēsmu pazudusi, strādāju, nevaru vēstules ik pa 5 min lasīt.

2. Tu vēlējies vēl vairākas ietas, par cik kaklarota man šajā mājā nebija, aizsūtiju, to nākamo lietu par ko biji taujājusi. Braukšu uz laukiem un paskatīšos vai man tajā mājā tās nav.

3. TU PASKAIDRO MEITENĒM, KA ES SAVU KLEITU VĒLJOPROJĀM NEĒSMU SAŅĒMUSI.

Tu man rakstiji jau nedēļu vairāk atpakaļ, ka izsūtiju paciņu, bet kad taujāju pēc pakas izsekošanas numuru, tu kavējies ar atbildi un meklēji vismuļķīgākos attaisnojumus.

Tas nav adekvāti no Tavas puses.

Padomā par to pirms apvaino kādu.

Un mēs novienojāmies gan, ka es izsūtu preces pret kleitiņu, un es minēju ka sūtīšu no rīta, bet tad pēcpusdien Tu man paziņo, ka tomēr vēlies vēl kaut ko, nu padomā pati- paka jau bija izsūtīta!

Pirmo reizi notika tik negatīva maiņa!

30.11.2013 15:11

Un kā lai tagad zin kura no meitenēm ir balta, bet kura melna?

Respektīvi no šejienes arī secinājumi- visi pirkumi un maiņas ir jāveic klātienē

30.11.2013 15:12

Исправлено 30.11.2013 15:13

> lagoona2009

muļķīgas atrunas ?! es Tev vairākas vēstules sūtīju ar atvainošanos par to, ka pasta darbiniece, par cik sūtīju no citas pilsētas, paciņu nosūtīja man uz manu adresi !! protams, ka tad tas viss ievilkās, man bija jāgaida paciņa un jāsūta Tev vēlreiz par pasta izdevumiem maksājot divreiz, bet es Tev regulāri vēstulēs to ziņoju - KĀ TEV PAŠAI NAV KAUNA VĒL ATTAISNOTIES UN APMELOT ?!

un pakas numuru es Tev atsūtīju, paciņa ir ceļā pie Tevis !

fuj, man pilnīgi riebjas vēl Tev rakstīt un Tev vēl pietiek nekaunības diskutēt !

un vēlreiz atkārtoju - nekāds lakats, ko Tu man atsūtīji, man nav bijis vajadzīgs !!

arī manā pieredzē šī ir negatīvākā maiņa !!

30.11.2013 15:19

tiešām esmu ļoti dusmīga ! KĀ VAR TEIKT, KA ESMU AIZBILDINĀJUSIES, LAI GAN SKAIDRI UN GAIŠI TEICU, KA NE MANAS VAIŅAS DĒĻ PACIŅA IR AIZGĀJUSI UZ NEPAREIZO ADRESI ?!

11 - 20 с 21