Uzlabojumi: Profila Verifikācija - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Uzlabojumi: Profila Verifikācija

Kā jau iepriekš minējām, portālā ir gaidāmi vairāki uzlabojumi ar mērķi palielināt darījumu veikšanas drošību. Viens no šiem uzlabojumiem ir pieejams ar šodienu - Profila verifikācija!

Kas ir profila verifikācija?

Verificējot profilu Atverskapi.lv saglabās Tavu vārdu, uzvārdu, bankas konta nr. un turpmāk pie Tava lietotājvārda uzrādīsies verificēta lietotāja ikona, kas paaugstinās citu lietotāju uzticamību Tev.

Verificējot profilu, Tu un citi Atverskapi.lv lietotāji mums apstiprina savu personību.

Kā varu verificēt profilu?

Ir 2 veidi:

• Sadaļā Mans maciņš

Iegādājoties Skapja naudiņas(SN), otrajā solī, tiks piedāvāta opcija verificēt profilu

• Sadaļā Verifikācija

Sadaļa atrodama profila iestatījumos un verifikāciju iespējams veikt ar 0.01 EUR pārskaitījumu

Jautājumus/ieteikumus zemāk!

28.05.2018 18:51

Tas ir visiem nepieciešams, vai tiem, kuri jau verifikāciju izgājuši, tai skaitā skapja naudas iegādājušies vairākas reizes, tas nebūs jāatkārto?

28.05.2018 19:01

Man bija jāatkārto - http://atverskapi.delfi.lv/lv/account

Te var redzēt pie "konta statuss", kādā stāvoklī ir konts.

28.05.2018 22:20

reiz jau tāda verifikācija taču bija...

28.05.2018 22:43

Tiešām visu mūžu bija, bet pasniegts tiek, kā baigais uzlabojums. Turklāt vēl atkārtoti nācās veikt, lai gan tas bija iziets pašā sākumā, un arī skapja nauda 100 reizes tika pirkta. Centu, protams, nav žēl - ir žēl laika bezjēdzīgam pasākumam, tāpat jau kam vajag kādu uzmest - tas neverificēsies vai arī atkal izmantos savas 90-gadīgas vecmāmiņas kontu. Un gali ūdenī.

29.05.2018 05:52

Pagaidām uzticamību vieš atsauksmes. Vertificēties tad jau vajadzētu obligāti visiem,jo citādi kāda nozīme drošai videi mūsu iekšienē,ja darboties un pārdot var jebkurš. Un šobrīd tik parādās jauni profili,kas ir vienam cilvēkam vairāki.Ja vēl tā vertificēšanās uzliktu kaut kādu ierobežojumu,kas kaut kā regulētu jaunizceptu profilu darbību,krāpnieku datu bloķēšanu,lai tie vairs nevarētu ar saviem datiem šeit darboties....Lai mums izdodas,protams,bet,vai tas kaut ko mainīs,rādīs laiks...

29.05.2018 08:56

Исправлено 29.05.2018 08:58

Vai tas ir obligāti?

Un kam bus redzami mani dati?Nesapratu par to bankas kontu?Kur vins bus redzams,mana profila?

29.05.2018 09:15

Piedodiet,netaisos to darīt. Neredzu jēgu. Atsauksmes skatos.

29.05.2018 09:22

Nezinu kur konts redzams,es visu izdariju bet nekas nemainijas

29.05.2018 13:03

Исправлено 29.05.2018 13:04

Iepriekš šim procesam bija vairākas nepilnības. Tas notika automatizēti, bez iespējas lietotājam izvēlēties vai vēlas/nevēlas veikt verifikāciju. Kā arī, lai verificētos bija obligāti jāiegādājas vismaz 10SN, kas savukārt samazināja lietotāju skaitu, kas verificē profilu.

Turpmāk, to ir iespējas izdarīt gandrīz bez maksas un tas palielinās lietotāju skaitu, kas Atverskapi.lv ir apstiprinājuši savu personību un tādā veidā citiem lietotājiem būs zināms, ka sadarbojoties ar šiem lietotājiem risks saskarties ar krāpniecību ir mazāks.

Ja tomēr notiek krāpniecības gadījums, tad mums ir pieejami personas dati, kurus pēc oficiāla pieprasījumu ir iespējams nodot iestādēm, kas nodarbojas ar šādu gadījumu izmeklēšanu un tādā veidā veicināt lietas atrisināšanu.

Protams verifikācija nenozīmē, ka krāpniecības risks tiek pilnībā novērsts, bet apvienojot to ar atsauksmju izvērtēšanu, tas tiek samazināts. 

--

Vai profila verifikācija ir obligāta un kam būs redzami mani dati?

Nē, verifikācija nav obligāta un dati būs redzami tikai Atverskapi.lv administrācijai.

31.05.2018 12:05

Tātad arī tiem, kam bija pirms tam verificēts profils, ja to vēlas, ir tas jādara atkārtoti?

1 - 10 с 13

Тема закрыта

Тему закрыл/-а: Toms Olups
Причина: