AS Style & AS Kids - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

AS Style & AS Kids

Sveicam!

Atverskapi.lv pārtop divos jaunos portālos - AS Style un AS Kids!

AS Style - lielākais sieviešu un vīriešu apģēbu, apavu un aksesuārus sludinājumu portāls Latvijā

AS Kids - lielākais bērnu preču sludinājumu portāls Latvijā

Ar šīm izmaiņām vēlamies palīdzēt gan pircējiem - piedāvājot ērtāk atrast sev interesējošās preces, gan pārdevējiem - precīzāk sasniedzot savu mērķauditoriju.

Lai arī AS Style un AS Kids ir atsevišķi portāli, tie tomēr ir saistīti un ja profils ir reģistrēts vienā no tiem, tad tas ir pieejams arī otrā.

Tāpat arī sadaļā “Mans skapis” (neatkarīgi, kurš portāls ir atvērts) būs redzami sludinājumi, kas ir publicēti abos portālos un tādā veidā tos varēsi ērti rediģēt no vienas sadaļas.

Jautājumus un komentārus droši zemāk.

Jāpiebilst, ka tuvākajā nākotnē ir gaidāmi vēl uzlabojumi un paplašinājumi!

-------

Papildināts 06.06.

Paldies par komentāriem un ieteikumiem!

Daļa no tēmā minētā jau ir salabota, bet daļa vēl ir procesā. Saraksts šeit:

1. AS Kids neuzrādās komplektu sludinājumi - salabots

2. AS Kids pievienota kategorija Izejamie tērpi (kleitas, svārki, bikses u.c.)

3. Atsevišķi lietotāji nevar atzīmēt sludinājuma sadaļu - salabots

4. AS Style palielināt apavu un apģērbu izmēru izvēlni - salabots

5. Nesakrīt lietotāja Skapī norādītai sludinājumu skaits ar reālo - tiks salabots

6. Favorītos redzami tikai konkrētā portāla favorīti - salabots

7. AS Kids filtrējot sludinājumu, pēc atsevišķiem izmēriem, neuzrādās pilnie rezultāti - daļēji salabots (process prasa laiku, šīs dienas laikā būs salabots)

8. SLUDINĀJUMU IZMĒRI - izskatās, ka šis ir vissāpīgākais jautājums un izvērtējot sniegtās atbildes:

a) UK izmēri tiks nomainīti atpakaļ pret EU

Tas nozīmē, ka izmēri uzrādīsies pēc tāda paša principa kā ierasts līdz šim - XXS / 32; XS / 34 utt. 

b) Nobīde izmēros

Kā daļa lietotāju jau bija ievērojuši, iepriekšējā apģērbu izmēru izvēlne, kas bija saglabājusies no vecās portāla versijas, nebija pati pareizākā (piemēram, 40 izmērs bija M, bet patiesībā tas ir L). Tāpēc, lai turpmāk piedāvātie izmēri atbilstu standartam bija nepieciešams veikt tehniskus uzlabojumus, kuru rezultātā diemžēl daļai sludinājumu var būt nobīde izmēros.

Saprotam, ka daļai lietotāju šis atjauninājums ir nepatīkams, bet tas ir nepieciešams, lai turpmāko portāla lietošanu padarītu labāku un ērtāku. 

Tāpēc šajos gadījumos atvainojamies par sagādātajām neērtībām un LŪDZAM šos izmērus izlabot uz pareizajiem! EU izmēri parādīsies šodienas laikā.

05.06.2018 15:13

Vai ir kāds ieguvums no tā, ka tiek sadalīts divās daļās bērnu drēbes? Tikko pielaboju cenu senāk ievietotai jaciņai, spiežu saglabāt, bet... man prasa norādīt izmēru. Pēc brītiņa sapratu, kāpēc man par jaunu jākoriģē izmērs. Uz birkas rakstīts 81-86 cm. Un te sākas problēma - 86 varu norādīt, bet 81 nevaru, jo tad man tā jaciņa jāliek dubultā - gan pie mazuļiem gan pie meitenēm. Vai tiešām ir nepieciešams šāds sadalījums?

05.06.2018 15:37

Es arī joprojām nesaprotu šo sadalīšanas jēgu. Pat sludinājumus neļauj izmantot lai ievietotu atbilstoša kategorijā. 

Atverskapi ar šo biezo mainīšanu pazaudēs drīz visus pircējus un pārdevējus.. Tak elementāra ir uztaisīt vienu kārtīgu portālu, nevis ik pēc gada mainīt kardināli visu! Ja nemaldos pēdējā reize pat bija kādu pus gadu atpakaļ kad nomainīja visu un pat tajā lapā bija daudz kas nestrādāja. 

Iesaku administrācijai pirms ķerties klāt kādai grandiozai lietai no sakuma tikt galā ar to kas ir un novērst visas nepilnības, nevis izveidot kaut ko jaunu un nepārdomātu un tāpat lielākā daļa nedarbojas un nav pārdomāta! 

05.06.2018 16:05

Rīt, dienas pirmajā pusē, sekos sīkāka informācija saistībā ar izmēru izmaiņām.

05.06.2018 21:48

Es ta arī nesaprotu kur ir jāiet vai kas ir jāraksta lai tiktu bērnu sadaļā? 

05.06.2018 22:11

Tieši tāds pats jautājums - kur ir tā bērnu lapa?!

05.06.2018 22:12

http://atverskapi.delfi.lv/lv/kids

05.06.2018 23:02

Augšā labajā stūrī spiediet uz 3 svītrām,tur būs kids sadaļas izvēlne.

06.06.2018 09:56

Исправлено 06.06.2018 10:04

Kā rakstīju par zandalēm, tā tagad vartu rakstīt par kombinezoniem - bērni, zēniem, virsdrēbes, kombinezoni, 110.izm.: man atlasīti TIKAI 3 sludinājumi!!!!!!! NOPIETNI???????? 

Portāls tagad nav lietojams! Vajadzēja zandales - nopirku ss.com, vajadzēja meitai jaciņu - nopirku andelemandele.lv. Vajag puikam kombinezonu - domāju, jādod atverskapi.lv pēdēja iespēja. Nekā. 

Jā, un kas tie par, atvainojiet, stulbiem izmēriem pieaugušo sadaļā!!! XS, M utt., un UK12 utt. !!!!! Kāpēc šīs mērvienības izvēlētas? Latvijā no laika gala ir 34.,36.,38. utt. Varbūt es nezinu savu UK izmēru!!!! Un ja izvēlēts UK mērvienības, kāpēc nav US mērvienības? Idiotisms! Mēs dzīvojam Latvijā un vajag norādīt Latvijā lietotos izmērus!!!!  Var uz šo attiecināt nu jau par klasiku kļuvušo teicienu - "Jā, tā jau ir, visādas valodas sagramstās, tikai dzimto valodu nekādi nevar iemācīties"!

06.06.2018 11:37

Man arī meklētājs jau kuru dienu nestrāda,pie tam daudzām lietotājiem varu redzēt tikai 3-5 slūdinajumus,nevis 20-30,un vēl,man jau kuru dienu forums nestrādā.Kad mēģinu ieiet forumā raksta "Whoops,looks like something went wrong". WTF!???? Priekš kam tas visas sarežģības!? 

06.06.2018 12:25

Ehh solīja šodien dienas pirmajā pusē paskaidrojumus kas un kā, jau diena pusē un nav nekā. Malači admini, cepums par neko nedarīšanu. 

131 - 140 с 213

Тема закрыта

Тему закрыл/-а: Toms Olups
Причина:

Последнее на форуме
AtverSkapi uzlabojumi
Naktsvijole 40 минут назад
Izpārdodu
Dress VIP 1 час назад
puikam
Kristīne Muska сегодня, 05:58
Meklēju