AS Style & AS Kids - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

AS Style & AS Kids

Sveicam!

Atverskapi.lv pārtop divos jaunos portālos - AS Style un AS Kids!

AS Style - lielākais sieviešu un vīriešu apģēbu, apavu un aksesuārus sludinājumu portāls Latvijā

AS Kids - lielākais bērnu preču sludinājumu portāls Latvijā

Ar šīm izmaiņām vēlamies palīdzēt gan pircējiem - piedāvājot ērtāk atrast sev interesējošās preces, gan pārdevējiem - precīzāk sasniedzot savu mērķauditoriju.

Lai arī AS Style un AS Kids ir atsevišķi portāli, tie tomēr ir saistīti un ja profils ir reģistrēts vienā no tiem, tad tas ir pieejams arī otrā.

Tāpat arī sadaļā “Mans skapis” (neatkarīgi, kurš portāls ir atvērts) būs redzami sludinājumi, kas ir publicēti abos portālos un tādā veidā tos varēsi ērti rediģēt no vienas sadaļas.

Jautājumus un komentārus droši zemāk.

Jāpiebilst, ka tuvākajā nākotnē ir gaidāmi vēl uzlabojumi un paplašinājumi!

-------

Papildināts 06.06.

Paldies par komentāriem un ieteikumiem!

Daļa no tēmā minētā jau ir salabota, bet daļa vēl ir procesā. Saraksts šeit:

1. AS Kids neuzrādās komplektu sludinājumi - salabots

2. AS Kids pievienota kategorija Izejamie tērpi (kleitas, svārki, bikses u.c.)

3. Atsevišķi lietotāji nevar atzīmēt sludinājuma sadaļu - salabots

4. AS Style palielināt apavu un apģērbu izmēru izvēlni - salabots

5. Nesakrīt lietotāja Skapī norādītai sludinājumu skaits ar reālo - tiks salabots

6. Favorītos redzami tikai konkrētā portāla favorīti - salabots

7. AS Kids filtrējot sludinājumu, pēc atsevišķiem izmēriem, neuzrādās pilnie rezultāti - daļēji salabots (process prasa laiku, šīs dienas laikā būs salabots)

8. SLUDINĀJUMU IZMĒRI - izskatās, ka šis ir vissāpīgākais jautājums un izvērtējot sniegtās atbildes:

a) UK izmēri tiks nomainīti atpakaļ pret EU

Tas nozīmē, ka izmēri uzrādīsies pēc tāda paša principa kā ierasts līdz šim - XXS / 32; XS / 34 utt. 

b) Nobīde izmēros

Kā daļa lietotāju jau bija ievērojuši, iepriekšējā apģērbu izmēru izvēlne, kas bija saglabājusies no vecās portāla versijas, nebija pati pareizākā (piemēram, 40 izmērs bija M, bet patiesībā tas ir L). Tāpēc, lai turpmāk piedāvātie izmēri atbilstu standartam bija nepieciešams veikt tehniskus uzlabojumus, kuru rezultātā diemžēl daļai sludinājumu var būt nobīde izmēros.

Saprotam, ka daļai lietotāju šis atjauninājums ir nepatīkams, bet tas ir nepieciešams, lai turpmāko portāla lietošanu padarītu labāku un ērtāku. 

Tāpēc šajos gadījumos atvainojamies par sagādātajām neērtībām un LŪDZAM šos izmērus izlabot uz pareizajiem! EU izmēri parādīsies šodienas laikā.

06.06.2018 21:42

Nav runa par to, ka s, m, l izmēri nesakrīt ar 36, 38, 40, bet par to, ja kleitai pirms "uzlabojumiem" bija norādīts 38, tad tagad ir pārmainījies uz 36! Un tā pilnīgi visiem apģērbiem manā skapī.

06.06.2018 21:45

Исправлено 06.06.2018 21:47

Nerāda nosūtītās ziņas, nevar vienkārši tās redzēt. Kā arī ieejot cita lietotāja profilā, nerāda 'nosūtīt ziņu'. Ir tā poga tur, bet jāspiež uz tukša laukuma.

Papildināts 2018-06-06 21:06:20:

Izvēlnes strīpiņas arī neuzrāda. Viss ir palicis neredzams :D

06.06.2018 22:35

Tas pats viss palicis neredzams statistiku nevar apskatit,tapat ari mani sludinajumi,kur sutit zinju jaspiez uz dullo

06.06.2018 22:47

Nezinu, kuras tabulas skaitās pareizās, bet katrā ir atšķirības, un man kaut kā 40. pārsvarā tomēr uzrādās kā M. Tas gan būtībā daudz neko nemaina, jo mēs jau labi zinām, kādas atšķirības cm mēdz būt viena izmēra ietvaros.

Ja kādai ir tā pareizā standarta tabula, tad lūdzu bildi studijā, jo man tādu neizdodas atrast.

http://www.sizeguide.net/womens-clothing-sizes-international-conversion-chart.html

https://www.asknumbers.com/ClothingWomensConversion.aspx

Attēlu rezultāti vaicājumam “uk size to eu clothes”

06.06.2018 22:49

Šis ir uz palikšanu vai īslaicīgas neērtības??? Varbūt tā ir tikai man?

Vai sludinājumi ir jāievieto atkārtoti, ja daļa sludinājumi ir no vecās versijas pārveidojot uz jauno palikuši pie lielo meiteņu, tur viņi pazūd, tāpēc ka ir mazāki par 86 cm. Labot nav iespējams uz citu sadaļu, jo to neļauj uzstādījumi.

06.06.2018 22:51

Man atkal negribās piekrist, ka M ir 40. izmērs, jo, kad valkāju 40/42. izmēru, drēbes pirku L/XL izmērā. Varbūt pa šiem gadiem ir kas mainījies, bet tāda bija mana pieredze - ar 40/42 izmēru veikalos, kur lielākās bikses bija L/30 izmērā, nebija ko darīt.

06.06.2018 22:58

:)ir progress izmēros,tagad lielākais izmērs ir 52. 6xl...esmu to redzējusi pie ķīniešiem...bet,manuprāt,pie mums kaut kā ir bik savādāk...bet vismaz nav tā,ka turpat ir 44 un arī 54...tomēr ir atšķirība,vai ne. 

07.06.2018 05:52

atkal visur uspiežot kļūdu rāda, kad jau to salabos???

Whoops, looks like something went wrong.

07.06.2018 08:28

Kas notiek ar izmēriem????

Kāpēc pēc tagadējām pārmaiņām man viss apģērbs skapī ir par izmēru/iem mazāks????

Vai labot???? Jeb atkal būs "uzlabojumi" un atkal viss darbs veltīgs????

Informējiet, lūdzu, par lietām, kurām tehniski vairs nevarat atgriezt "veco" stāvoklī, lai zinātu kā rīkoties.

Pašlaik izmēros ir haoss, jo automātiskā konvertēšana senākos sludinājumus ir pilnībā sagrozījusi/izmainījusi pēc savas saprašanas.

07.06.2018 09:47

Es piemēram visus apģērbu izmērus pati pārlaboju, lai būtu korekti. Man par laimi sludinājumu nav mega daudz, aizņēma 15 min. un ceru, ka vairs izmēru ziņā "uzlabojumu" nebūs. 

S M L izmērus īpaši vērā neņemu, jo viņiem ir 2 nolasīšanas veidi, vienā versijā piem. S ir 36, otrā S ir 34 un 36, bet nekad  nevar zināt, kuru pārdevēja īsti pielieto.

151 - 160 с 213

Тема закрыта

Тему закрыл/-а: Toms Olups
Причина:

Последнее на форуме
Izpārdodu
Dress VIP сегодня, 07:48
puikam
Kristīne Muska сегодня, 05:58
Meklēju
best_price сегодня, 02:29
Dzeltena!