AS Style & AS Kids - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

AS Style & AS Kids

Sveicam!

Atverskapi.lv pārtop divos jaunos portālos - AS Style un AS Kids!

AS Style - lielākais sieviešu un vīriešu apģēbu, apavu un aksesuārus sludinājumu portāls Latvijā

AS Kids - lielākais bērnu preču sludinājumu portāls Latvijā

Ar šīm izmaiņām vēlamies palīdzēt gan pircējiem - piedāvājot ērtāk atrast sev interesējošās preces, gan pārdevējiem - precīzāk sasniedzot savu mērķauditoriju.

Lai arī AS Style un AS Kids ir atsevišķi portāli, tie tomēr ir saistīti un ja profils ir reģistrēts vienā no tiem, tad tas ir pieejams arī otrā.

Tāpat arī sadaļā “Mans skapis” (neatkarīgi, kurš portāls ir atvērts) būs redzami sludinājumi, kas ir publicēti abos portālos un tādā veidā tos varēsi ērti rediģēt no vienas sadaļas.

Jautājumus un komentārus droši zemāk.

Jāpiebilst, ka tuvākajā nākotnē ir gaidāmi vēl uzlabojumi un paplašinājumi!

-------

Papildināts 06.06.

Paldies par komentāriem un ieteikumiem!

Daļa no tēmā minētā jau ir salabota, bet daļa vēl ir procesā. Saraksts šeit:

1. AS Kids neuzrādās komplektu sludinājumi - salabots

2. AS Kids pievienota kategorija Izejamie tērpi (kleitas, svārki, bikses u.c.)

3. Atsevišķi lietotāji nevar atzīmēt sludinājuma sadaļu - salabots

4. AS Style palielināt apavu un apģērbu izmēru izvēlni - salabots

5. Nesakrīt lietotāja Skapī norādītai sludinājumu skaits ar reālo - tiks salabots

6. Favorītos redzami tikai konkrētā portāla favorīti - salabots

7. AS Kids filtrējot sludinājumu, pēc atsevišķiem izmēriem, neuzrādās pilnie rezultāti - daļēji salabots (process prasa laiku, šīs dienas laikā būs salabots)

8. SLUDINĀJUMU IZMĒRI - izskatās, ka šis ir vissāpīgākais jautājums un izvērtējot sniegtās atbildes:

a) UK izmēri tiks nomainīti atpakaļ pret EU

Tas nozīmē, ka izmēri uzrādīsies pēc tāda paša principa kā ierasts līdz šim - XXS / 32; XS / 34 utt. 

b) Nobīde izmēros

Kā daļa lietotāju jau bija ievērojuši, iepriekšējā apģērbu izmēru izvēlne, kas bija saglabājusies no vecās portāla versijas, nebija pati pareizākā (piemēram, 40 izmērs bija M, bet patiesībā tas ir L). Tāpēc, lai turpmāk piedāvātie izmēri atbilstu standartam bija nepieciešams veikt tehniskus uzlabojumus, kuru rezultātā diemžēl daļai sludinājumu var būt nobīde izmēros.

Saprotam, ka daļai lietotāju šis atjauninājums ir nepatīkams, bet tas ir nepieciešams, lai turpmāko portāla lietošanu padarītu labāku un ērtāku. 

Tāpēc šajos gadījumos atvainojamies par sagādātajām neērtībām un LŪDZAM šos izmērus izlabot uz pareizajiem! EU izmēri parādīsies šodienas laikā.

31.05.2018 12:54

Jaukt iekšā UK izmērus gan bija lieki... :(

31.05.2018 13:11

Nezinu kā citām, bet es esmu apmierināta! :)

31.05.2018 13:16

Nu nezinu. Man it kā visi sludinājumi sakrīt pēc izmēriem. S=uk8\M=uk10. Jeb 36 uk8\38 uk10.

31.05.2018 13:23

AS Kids nav redzami Komplektu kategorijas sludinājumi - problēma piefiksēta un centīsimies pēc iespējas ātrāk salabot. Sludinājumi no jauna nav jāpievieno.

31.05.2018 13:24

''Paldies'' izmaiņām uz UK izmēriem,kuru pēc zaudēju klienti,kura ieraigot  8 izm.monentāni atteicās.

Lintu-tas ir psiholoģisks šoks samērā ierastā ,bet saeržģītā vidē.

31.05.2018 13:41

Pie vainas nav uk izmēri. Lai pajautā precīzus mērus tad. Es neiespringstu uz norādīto izmēru, jo bieži vien precīzie mēri neatbilst tam, ko pārdevēja norādījusi.

31.05.2018 13:49

Apavu izmēri ir nekorekti pārveidoti uz UK. Piemēram, 38. norādīts kā 5.5, bet būtu jābūt 5, jo 5.5 atbilst 38.5.

39 būtu jābūt 6, nevis 6.5, kas jau ir 39.5 utt. Tā ir liela atšķirība.

Un vīriešu izmēri - vai tiešām UK8, UK10, UK12 utt. attiecina arī uz vīriešu drēbēm? Vai nav vienkārši S, M, L utt.? Un biksēm W34, W36 utt? Kurš vidusmēra vīrietis zinās, kas tie par UK izmēriem..?

31.05.2018 14:22

Piekrītu par UK izmēriem..tie galīgi neatbilst Latviešu izmēriem..jau iepriekš pārdevējas jaucās ar izmēriem,bet tagad būs vēl lielāka putrošanās un nelīdzēs ne mēru sūtīšana nekas..ja esam Latvija tad LŪDZU arī Latvijas izmērus atpakaļ!!! 

31.05.2018 14:29

Pag,jūs gribat teikt,ka izmēri beidzas ar uk 18 un tad ir one size. Jūs,piedodiet,jocīgi:))))???? Kur likties lielajiem izmēriem? Labi es pajautāšu mērus un uzrakstīšu ,bet,ko un kā meklēt....

31.05.2018 14:43

Pilnīgi lieki un bezjēdzīgi. :| vai tiešam nevarēja portālos katram profilam vienkarši pielikt sadaļu- pieaugušais, bērnu un divi skapji vienkārši, nevis kaut kādi citi portāli. Tie nav uzlabojumi- būs tāpat kā ar draugiem.lv protālu tik tālu jau pārlaboja, ka retais tagad tur atrodas!

21 - 30 с 213

Тема закрыта

Тему закрыл/-а: Toms Olups
Причина: