AS Style & AS Kids - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

AS Style & AS Kids

Sveicam!

Atverskapi.lv pārtop divos jaunos portālos - AS Style un AS Kids!

AS Style - lielākais sieviešu un vīriešu apģēbu, apavu un aksesuārus sludinājumu portāls Latvijā

AS Kids - lielākais bērnu preču sludinājumu portāls Latvijā

Ar šīm izmaiņām vēlamies palīdzēt gan pircējiem - piedāvājot ērtāk atrast sev interesējošās preces, gan pārdevējiem - precīzāk sasniedzot savu mērķauditoriju.

Lai arī AS Style un AS Kids ir atsevišķi portāli, tie tomēr ir saistīti un ja profils ir reģistrēts vienā no tiem, tad tas ir pieejams arī otrā.

Tāpat arī sadaļā “Mans skapis” (neatkarīgi, kurš portāls ir atvērts) būs redzami sludinājumi, kas ir publicēti abos portālos un tādā veidā tos varēsi ērti rediģēt no vienas sadaļas.

Jautājumus un komentārus droši zemāk.

Jāpiebilst, ka tuvākajā nākotnē ir gaidāmi vēl uzlabojumi un paplašinājumi!

-------

Papildināts 06.06.

Paldies par komentāriem un ieteikumiem!

Daļa no tēmā minētā jau ir salabota, bet daļa vēl ir procesā. Saraksts šeit:

1. AS Kids neuzrādās komplektu sludinājumi - salabots

2. AS Kids pievienota kategorija Izejamie tērpi (kleitas, svārki, bikses u.c.)

3. Atsevišķi lietotāji nevar atzīmēt sludinājuma sadaļu - salabots

4. AS Style palielināt apavu un apģērbu izmēru izvēlni - salabots

5. Nesakrīt lietotāja Skapī norādītai sludinājumu skaits ar reālo - tiks salabots

6. Favorītos redzami tikai konkrētā portāla favorīti - salabots

7. AS Kids filtrējot sludinājumu, pēc atsevišķiem izmēriem, neuzrādās pilnie rezultāti - daļēji salabots (process prasa laiku, šīs dienas laikā būs salabots)

8. SLUDINĀJUMU IZMĒRI - izskatās, ka šis ir vissāpīgākais jautājums un izvērtējot sniegtās atbildes:

a) UK izmēri tiks nomainīti atpakaļ pret EU

Tas nozīmē, ka izmēri uzrādīsies pēc tāda paša principa kā ierasts līdz šim - XXS / 32; XS / 34 utt. 

b) Nobīde izmēros

Kā daļa lietotāju jau bija ievērojuši, iepriekšējā apģērbu izmēru izvēlne, kas bija saglabājusies no vecās portāla versijas, nebija pati pareizākā (piemēram, 40 izmērs bija M, bet patiesībā tas ir L). Tāpēc, lai turpmāk piedāvātie izmēri atbilstu standartam bija nepieciešams veikt tehniskus uzlabojumus, kuru rezultātā diemžēl daļai sludinājumu var būt nobīde izmēros.

Saprotam, ka daļai lietotāju šis atjauninājums ir nepatīkams, bet tas ir nepieciešams, lai turpmāko portāla lietošanu padarītu labāku un ērtāku. 

Tāpēc šajos gadījumos atvainojamies par sagādātajām neērtībām un LŪDZAM šos izmērus izlabot uz pareizajiem! EU izmēri parādīsies šodienas laikā.

31.05.2018 15:29

Atvainojiet, bet priekš kam vajag UK izmēri? Mēs Anglijā dzīvojam? Bija tik forši, kad bija norādīti EU izmēri. Tagad ko man darīt, katru dienu meklēt google tabulu ar izmēriem, lai saprast kāds izmērs atbilst manam? Nē, nu protams ka es varu izdrukāt to tabulu un skatīties kad vajag :D bet nafig vajag 

31.05.2018 15:32

Nevaru pievienot sludinajumus sieviešu sadaļā :( atzīmēju sieviešu un tālāk neko nevaru atzīmēt! 

Vēl kādam tā ir? 

31.05.2018 15:34

Paldies par informāciju, izskatām problēmu!

Nevaru pievienot sludinajumus sieviešu sadaļā :( atzīmēju sieviešu un tālāk neko nevaru atzīmēt!  Vēl kādam tā ir? 

31.05.2018 16:06

Es atvainojos, bet kur tagad var atrast bērnu preču sludinājumus?

31.05.2018 16:08

Portālā AS Kids. To iespējams izvēlēties lapas augšā.

Es atvainojos, bet kur tagad var atrast bērnu preču sludinājumus?

31.05.2018 16:20

es arī nevaru pievienot sludinājumus(

Nevaru pievienot sludinajumus sieviešu sadaļā :( atzīmēju sieviešu un tālāk neko nevaru atzīmēt!  Vēl kādam tā ir? 

31.05.2018 16:23

Man rādās: izvēlies sadaļu-atzīmēju,tālāk izvēlies kategoriju un nekas nerādās.

Papildināts 2018-05-31 16:05:26:

Man rādās: izvēlies sadaļu-atzīmēju,tālāk izvēlies kategoriju un nekas nerādās.

31.05.2018 16:31

Nosūtīju ziņas, lai precizētu detaļas!

31.05.2018 16:45

Labs!! Būs vieglāk visu ieraudzīt , it īpaši priekš bērniem

31.05.2018 17:42

Es arí nevaru nekur pievienot sludinajumus

31 - 40 с 213

Тема закрыта

Тему закрыл/-а: Toms Olups
Причина: