AS Style & AS Kids - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

AS Style & AS Kids

Sveicam!

Atverskapi.lv pārtop divos jaunos portālos - AS Style un AS Kids!

AS Style - lielākais sieviešu un vīriešu apģēbu, apavu un aksesuārus sludinājumu portāls Latvijā

AS Kids - lielākais bērnu preču sludinājumu portāls Latvijā

Ar šīm izmaiņām vēlamies palīdzēt gan pircējiem - piedāvājot ērtāk atrast sev interesējošās preces, gan pārdevējiem - precīzāk sasniedzot savu mērķauditoriju.

Lai arī AS Style un AS Kids ir atsevišķi portāli, tie tomēr ir saistīti un ja profils ir reģistrēts vienā no tiem, tad tas ir pieejams arī otrā.

Tāpat arī sadaļā “Mans skapis” (neatkarīgi, kurš portāls ir atvērts) būs redzami sludinājumi, kas ir publicēti abos portālos un tādā veidā tos varēsi ērti rediģēt no vienas sadaļas.

Jautājumus un komentārus droši zemāk.

Jāpiebilst, ka tuvākajā nākotnē ir gaidāmi vēl uzlabojumi un paplašinājumi!

-------

Papildināts 06.06.

Paldies par komentāriem un ieteikumiem!

Daļa no tēmā minētā jau ir salabota, bet daļa vēl ir procesā. Saraksts šeit:

1. AS Kids neuzrādās komplektu sludinājumi - salabots

2. AS Kids pievienota kategorija Izejamie tērpi (kleitas, svārki, bikses u.c.)

3. Atsevišķi lietotāji nevar atzīmēt sludinājuma sadaļu - salabots

4. AS Style palielināt apavu un apģērbu izmēru izvēlni - salabots

5. Nesakrīt lietotāja Skapī norādītai sludinājumu skaits ar reālo - tiks salabots

6. Favorītos redzami tikai konkrētā portāla favorīti - salabots

7. AS Kids filtrējot sludinājumu, pēc atsevišķiem izmēriem, neuzrādās pilnie rezultāti - daļēji salabots (process prasa laiku, šīs dienas laikā būs salabots)

8. SLUDINĀJUMU IZMĒRI - izskatās, ka šis ir vissāpīgākais jautājums un izvērtējot sniegtās atbildes:

a) UK izmēri tiks nomainīti atpakaļ pret EU

Tas nozīmē, ka izmēri uzrādīsies pēc tāda paša principa kā ierasts līdz šim - XXS / 32; XS / 34 utt. 

b) Nobīde izmēros

Kā daļa lietotāju jau bija ievērojuši, iepriekšējā apģērbu izmēru izvēlne, kas bija saglabājusies no vecās portāla versijas, nebija pati pareizākā (piemēram, 40 izmērs bija M, bet patiesībā tas ir L). Tāpēc, lai turpmāk piedāvātie izmēri atbilstu standartam bija nepieciešams veikt tehniskus uzlabojumus, kuru rezultātā diemžēl daļai sludinājumu var būt nobīde izmēros.

Saprotam, ka daļai lietotāju šis atjauninājums ir nepatīkams, bet tas ir nepieciešams, lai turpmāko portāla lietošanu padarītu labāku un ērtāku. 

Tāpēc šajos gadījumos atvainojamies par sagādātajām neērtībām un LŪDZAM šos izmērus izlabot uz pareizajiem! EU izmēri parādīsies šodienas laikā.

01.06.2018 13:30

Man izdevas pievienot sludinajumu. 

01.06.2018 13:40

Man neuzrada -Mani sludinajumi.....

01.06.2018 13:44

Augša pakaramais pie zvaigznite(favoritiem)

01.06.2018 14:18

Varbūt man var kāds palīdzēt! Kur meklēt meiteņu apğērbu (kleitas, bikses ... ) kuri ir mazāki par 86 cm? Mazuļu sadaļā nav, meiteņu sadaļa nepiedāvā mazos izm. Sanāk visu sadaļu pārskatīt un meklēt mazos izm. 

01.06.2018 14:32

Sludinājums pievienojās.

01.06.2018 14:35

Liekot sludinājumu AS Kids pie grūtnieču apģērbiem, neparādās izmēru bloks, lai atzīmētu izmēru. Paņemot "Labot" gan parādās. Un vēl tāds gļuks, ka pēc visu 4 kategoriju izvēles var izmainīt, piemēram, 2. kategoriju, 4. samainīsies, bet 3. nenodzisīs un paliks tāda pati.

Kā arī tas, ko jau rakstīju, AS Kids -> savā profilā nevar atlasīt nekādus bērnu apģērbus, kaut gan man ir daudz sludinājumu.

01.06.2018 14:35

mona Raa

Man arī apğērbiem norādīti cm. Tikai kā cilvēks lai atrod savu izmēru, ja meklē, piemēram - UK 14 vai 16 - bet tā vietā viņam izmet manējo, kas iepriekš bija norādīts kā 20? Meklējot preci, mums tiek dota iespēja izvēlēties izmēru, nevis cm... Tāpēc, cilvēks, būs ļoti vīlies, meklētā UK 16 vietā ieraudzīt UK 20... Ja vēlamies kaut ko pārdot, tad gribi negribi jāsāk labot izmērus savos sludinājumos. Un par to admiņiem paldies man jāsaka?

01.06.2018 14:37

Исправлено 01.06.2018 15:13

Uz doto brīdi, minētās kategorijas(kleitas, bikses) sadaļā Mazuļi nav pieejamas, bet izskatīsim iespēju tās tuvākajā laikā pievienot.

Varbūt man var kāds palīdzēt! Kur meklēt meiteņu apğērbu (kleitas, bikses ... ) kuri ir mazāki par 86 cm? Mazuļu sadaļā nav, meiteņu sadaļa nepiedāvā mazos izm. Sanāk visu sadaļu pārskatīt un meklēt mazos izm. 

Papildināts 2018-06-01 15:06:51:

Paldies par informāciju, labosim!

Liekot sludinājumu AS Kids pie grūtnieču apģērbiem, neparādās izmēru bloks, lai atzīmētu izmēru. Paņemot "Labot" gan parādās. Un vēl tāds gļuks, ka pēc visu 4 kategoriju izvēles var izmainīt, piemēram, 2. kategoriju, 4. samainīsies, bet 3. nenodzisīs un paliks tāda pati. Kā arī tas, ko jau rakstīju, AS Kids -> savā profilā nevar atlasīt nekādus bērnu apģērbus, kaut gan man ir daudz sludinājumu.

01.06.2018 15:20

Исправлено 01.06.2018 15:22

Nevar,nu,nekādi nevar izmērs kas ir 20,24,26, būt pabāzts zem 18.

Pārmaiņas ir laba lieta,bet ja haoss,kas ir sācies izmēru jomā netiks novērsts,būs bēdīgi.

01.06.2018 15:24

Man viena lietotāja rakstīja,ka neredz visus manus sludinājumus,bet tikai dažus.

Pirms pārmaiņām viss bija ok,bet tagad nekā.

71 - 80 с 213

Тема закрыта

Тему закрыл/-а: Toms Olups
Причина: