Palīdziet ! - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Palīdziet !

Man ir 15 un man pieķērās vējbakas. Pirms kādam 2 dienām šodien iet 3. Nav ne bezspēks ne maza apetīte nekā, ka parastam cilvēkam tikai tas pumpas kuru dēļ cik es saprotu nedrīkstu iet ārā. Palīdziet. Cik ilgi tas ies un kā man tikt no tām vaļā jo man bija jānostrādā šī nedēļa vēl un tagad nekā. Tās pumpas pat neniez, bet nu pielaidīšu apkārtējiem - būšu nežēlīgs. Kā no tām ātri tikt vaļā ? Mazgāties, iet uz mežu, dzert tējas ? Palīdziet lūdzu  :(

5 Ответы

Исправлено 06.07.2018 23:22

Lai izvairītos no papildu infekcijas, īpaša uzmanība jāpievērš slimnieka roku un nagu tīrībai. Pūslīšus uz ādas apziež ar 3% joda tinktūru, 5-10% kālija permanganāta šķīdumu vai mentolspirtu. Niezošos izsitumus piepūderē ar cinka un talka pūderi vai apziež ar mentolspirtu. Pūslīši apkalst ātrāk, ja tos apstaro ar kvarca lampu. 

Paldies bet cik ilgi es nedrīkstēšu iziet no mājas ? Aa un līdz ar vējbakas noķeršanu dabūju iekaisušu aci un ļoti ļoti sāpošu kaklu. Kā arī vakar bija temperatūra 

Ko ārsts saka? Vējbakas ļoti novājina imunitāti, kā rezultātā var pieķerties citas infekcijas. Manam bērnam 5dienā pēc vējbaku sākuma sakās klepus un bija bronhīts. Jarunā ar ārstu, viņš ieteiks pareizo ārstēšanu.

Àrstam pajautat vajag.... 

Nevis śeit...

Biju pie ārsta viņš neko neteica, lai eju gulēt un viss

1 - 5 с 5