Drēbju uzglabāšana - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Drēbju uzglabāšana

Jautājums dāmām kuram ir nu ļoti daudz sludinajumi, par cik kārtējo reizi revideju skapi un saprotu, ka daudz kas ir lieks, tad nu sāku aizdomāties, ka meitenes jūs uzglabājat drēbes, kas paredzētas andelesanai? 

Jautājums tomēr vairāk dāmām kam skapjos 150+ sludinajumi, esmu ievērojusi arī dažus skapjus kam ir 2000 sludinajumi, tad nu tīri intereses pēc.. 

Pati glabāju izmazgātas, salocītas skapja apakšā kaste, bet nu pietiek ar divām kastēm tikai...

Priecasos par atbildēm un kādu labu ideju priekšdienām :) 

5 Ответы

Sākumā glabāju pa skapjiem, plauktiem utml. izmazgātas, izgludinātas. Tad vienā istabas stūrī krāmēju lielā čupā.

Tad pārgāju uz lielo sporta somu, kurā viss bija salikts, bet bieži burzījās un kaut ko izņemt grūti bija. 

Tagad ir 2 banānu kastes. Par drēbju svaigumu vairs neuztraucos, jo tā pat jaunās drēbes ar birkām mazgāt netaisos un tā kā neizmantoju stipri aromātiskus līdzekļus drēbēm, arī izmazgātās drēbes pēc kāda stāvēšanas laika vairs nesmaržo svaigi. Tāpēc esmu nolēmusi par labu banānu kastēm (+ apavu kaste sīkumiem) - kompakti, neaizņem lieku vietu skapī. Apavi vienkārši oriģinālajās kastēs stāv.

Bet man arī interesē kā citas glabā. It īpaši tūkstošos mērāmie skapji, jo man ar saviem 166 palikušajiem sludinājumiem dažreiz gribās nospļauties un visu izmest ārā. 

Исправлено 28.07.2018 19:12

Man gan kopā tikai 100+ sludinājumi, bet visām pārdodamajām drēbēm esmu noziedojusi viena skapja anteresolu un apaviem- vienu apavu skapja plauktu. :)

Kastes uz skapjaugšas. Lielie supernetto maisi skapja iekšienē(esmu noziedojusi vienā skapī lielo nodalījumu),kur salieku pārdodamās lietas.

Kastes man ir gan plastmasas caurspīdīgās ar vākiem,gan parastās kartonkastes.

Tā kā gan bērni aug,gan pati mīlu pirkt ... vīrs jau saka,ka drīz mums nebūs vietas mājās...bet gan jau sarūmēsimies:))

Man glabājas  svītrotajās tirgus somās...nu tajās, kurās apkārtbraukājošie drēbju tirgoņi glabā preci. 

Es glabāju kastēs, kuras saliktas kompaktā krāvumā+ apklātas ar  pārklāju.... :-) 
1 - 5 с 5