Krapniece - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Krapniece

Sveiki varbut kads vares man kaut ko ieteikt esmu piekrapta, parskaitiju naudu un lietotaja ir izdzesusies un par sevi nedod ne kadas zinas, ko es varu saja gadijuma darit??? Man vien reiz jau bija tads gadijums bet pateicoties atverskapim administracijai izdevas sameklet personu pat kad vina bija izdzesusies sobrid situacija bediga administracija kuro reizi menak preti un nedod nekadu informaciju par lielotajiem.... 

6 Ответы

Исправлено 05.08.2018 09:09

Ja jau naudu pārskaitīji -dati tev ir... Ar situācijas aprakstu, sarakstes skrīniem un maksājuma uzdevumu dodies uz policiju vai caur portālu latvija.lv raksti iesniegumu....  Policija noskaidros...

Tikai tā,nau ko žēloties krāpnieks! Jālasa atsauksmes par pārdevējam. 

Ieliec Facebook krāpnieki grupā.

Mani arī apkrāpa. Gāju uz policiju. Ierosināja krimināllietu,jo izrādijās,ka biju ierauta shēmā. un man par brīnumu:pēc vairākiem mēnešiem krāpniece saņēma sodu. 

Krāpnieču netrūkst/netrūks ne šeit,ne kādā citā portālā.Jābūt modrām,labas atsauksmes nepasludina cilvēku par baltu un pūkainu...

Pat atsauksmes lasot var kludities tas man ir otro reizi pa 3 gadiem kops esmu te!!! Meitene atrasta nauda atgriezta musdirnas var viegli cilveku atras vienigais tas viss aiznem laiku un visa situacija ir nepatikama ka cilveks del nelielas summas ta rikojas!!!!

1 - 6 с 6