Dzīvokļa īre - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Dzīvokļa īre

Sveiki!

Zinu, ka šī tēma jau ir bijusi, bet diemžēl nevaru nekur atrast viņu. Taatad es vēlos īrēt dzīvokli un man radaas jautaajums - Kas ir jaaskataas, lai netiktu apkraapta? Pirmo reizi vnk mani apkraapa un nu ir atkal pienaakusi reize, kad vēlos īrēt dzīvokli. Pašlaik zinu tikai to, ka jaaskataas vai nav paraadi un iepriekšējie rēķini. Kas vēl?

 

Plds par informaaciju!


10 Ответы


Pirmkart,ja mekle ss.lv vai citas sludinajumos,uzreiz jauta-Makleris vai tiesais saimnieks izire dzivokli. Ja makleris,tad uzreiz saki uzredzesanos. Bet vispar,mana draudzene ar to nodarbojas,un var palidzet izziret dzivokli ja vajag :) Raksti privati ja interese. :) 


izzīre īpašnieks, īrēt dzīvokli vari tu-ir liela starpība šajos vārdos  Smejošs

 

*Galvenais,lai ir līgums.


Исправлено 02.12.2013 19:27

> Rīgas meitene

Nu jaa. Man pieredze uz to nav. Taatad vēlos īrēt, nevis izīrēt dzīvokli. To tiko izlaboju. Smaidīgs

ViktorY

Par to man ir zinaams, kopš pagaajušo reizi vēlējos īrēt dzīvokli  - kad apkraapa. Smejošs Bet plds par šo informaaciju taapat. Aci miedzošs


 kaa tevi apkraapa ja nav noslepums? galvenais ir izlasit ligumu tad nekadas apkrapshans nevar but,ja korekti sastadits liigums, ari ar makleriem var sadarboties, tikai ajrekinas ar komisijas maksu par vinja darbu... 


No savas pieredzes iesaku apskatīt vai līgumaa uzraadītaa sadzīves tehnika,mēbeles uc lietas kas nu tur ir uzskaitītas, tiešaam arī dzīvoklī atrodas.

 


jābūt atrunātam, arī kā var uzteikt dzīvokli pirms termiņa beigām. tu vai izīrētājs, kādu laiku iepriekš jābrīdina.

kurš veic remontdarbus pēc īres beigām? ( ja būs nepieciešams)

fiksēt "drošības naudu" līgumā


Lai netiktu apkrāpta, pirmais, noskaidro Zemesgrāmatā vai tā persona ar kuru paraksti līgumu, ir īpašnieks šim īpašumam. Ja ir, tad rūpīgi pārlasi un paraksti līgumu, pieņemšanas nodošanas aktu, kur norādīti visi skaitītāji un mēbeles. (Varu labu paraugu īres līgumam atsūtīt).


> Dzusiite

Neatceros jau vairaak vaardu, bet man bija pases kopija un diemžēl pazaudēju. Bet atceros, ka dzīvoklis bija pie Salu tilta.

> Duuda 

Paldies, ņemšu vēraa

>FashionLifeLove

Nu mums ir taa, ka maksaasim tur tikai komunaalos + īri un daram ko gribam tur, kamēr gadu tur dzīvosim. Remontu tpt taisīsim, jo iepriekš dzīvoja pensionaare, bet izīrētaajs teica, lai esteidzames, jo tikai gads tas būs. Ceram jau uz 1,5 gadu :)) Un plds par paarējo informaaciju. 


> Anii

Uzrakstīšu tev privaati


Исправлено 02.12.2013 20:21

Khe...mūsdienās īres līgumi arī tādi pastāv?Aci miedzošs

Fakts, ja īrniekam uznāk dusma uz izīrētāju, tad viens un divi VID klāt, ja

izīrētājs nemaksā vastij nodokliSmejošs!

1 - 10 с 10

Тема закрыта