Jautajums atverskapi.lv - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Jautajums atverskapi.lv

Vai tiesam tik maz lietotaju tagad atverskapi .Katru dienu nav  vairak par 50 

un sobrid tikai 9 online ?Kaut kas nav kartiba ar sistemu vai visi aizgajusi uz andelimandeli?

19 Ответы

Neviens nepamanīja ka tagad ir jaunie filtri? :D Un ka lapa izskatās daudz labāk? :DOk, esmu viena :D 

Es pamanīju )

Tik lietotāji visi kaut kur pazuduši (

Vai tad andele ir izdevīga tirgošanai? Tur tak jāmaksā

Man interesē viena lieta.

Vai šis portāls vispār telefonā darbojas? Esmu šokā, ka pat Chromē nerāda neko.

Datorā viss darbojas.

Kā ir tām, kuras iet šeit caur telefonu?

Исправлено 07.08.2018 16:19

Es arī esmu pamanījusi jaunos filtrus un jauno lapu, kas sen jau kā, bet fakts ka nestrādā filtri tāpat ir bēdīgs.. Un ja es ka pircējs nevaru pat iz filtrēt sev vajadzīgo izmēru un ja buras cauri visam, tad mani vairs neuzrunā šī lapa un pat nav vēlēšanās tajā ko meklēt, tādēļ arī pazūd lietotāji, ka joprojām ir daudz nepilnības, kuras nenovērš. 

Neviens nepamanīja ka tagad ir jaunie filtri? :D Un ka lapa izskatās daudz labāk? :DOk, esmu viena :D 

Papildināts 2018-08-07 16:08:56:

Lintu es tikai caur telefonu, viss it kā OK un rada visu. 

Vajag īpašo modeli laikam.

Es izmantoju Nokia Lumia 1320, internet explorer, nedarbojas.

Pamēģināju divus dažādus samsung modeļus. Abiem ir chrome. Vienā iet, otrā neiet.

Es nefiltrēju:)))),bet vai man vienai ir tā,ka,ja atķeksē filtros vairākus izmērus,tas saka,ka nekas nav atrasts. Citkārt arī pa vienam atlasot pazūd preces. Lietoju pārsvarā caut telefonu,pārējais darbojas labi.

Dina!

Negribēju Tavam postam ielikt ,,īkšķīti uz leju,, ,netīšām saspiedās caur tel.,jo cilne visu laiku,,avarē,, ,pārlādējas,u.t.t.

Besī

Pārsvarā visas,kuras ir šeit ir arī FB un Andelē,jo redzu pēc sludinājumiem,kuri ievietoti sadaļā: pērku,viens un tas pats personāžs ,tikai niki dažādi.

11 - 19 с 19