Wish - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Wish

Padalieties pieredzē,kā ir ar šo pārdotavu? 

Un kas tas par indeksu,kas jāievada pie pasūtījuma veikšanas?

8 Ответы

Исправлено 08.08.2018 22:53

Sveika,sutu es ari no Wish,preces parsvara atnak tadas,ka noraditas attelos,pilda savus noteikumus vini,nezinu ka pa drebem,ir vai apavie.,jo sutiju mazas lietas.

Pa indeksu,nesu dzirdejusi,neko jo man nav jautajusi,varbut tas ir,jusu dzives vietas indeks,kas nav noradits..

Tas pats vien aliexpress ir.

Un noteikti tas ir pasta indekss.

Mēģināju savu pasta indeksu rakstīt,neņēma pretī...tāpēc jau paliku domīga...

Es pasta indeksu rakstīju savu tā ( LV-3851) 

Esmu pasūtījusi daudz ko un viss ir atnācis, kvalitate protams nav no tām labākajām, bet tomēr ir velkami apģērbi. 

Pārsvarā, kad sūtu kaut ko , tad skatos atsauksmes un citi atsauksmēs liek bildes un tad varu rēķināties kāda patiešām būs prece. 

Man ar domuzīmi neņēma pretī. Man aiz LV ir atstarpe, tad cipari.

Aha,paldies. Mēģināšu.

Sutijam so to. Viss atnak. Bet parbaudijam ka aliexpress ir nedaudz letak neka wish.

Wishā sanāk sūtīšanas izdevumi lielāki laikam,alītī citām precēm ir shipings bez maksas.citreiz kad vairakas preces salieku grozā,tad sūtīšana sanāk lielāka kopsummā nekā preču cena,bet atkal preces ir kas itkā bez maksas bet piegāde kādi 2€. Jāskatās atsauksmes protams,kā visur.par kvalitāti? Nu laimes spēle.sūtiju peldkostīmu,pa 4€- kvalitāte laba,kā pie mums veikalos pieejamajiem.izmērs arī atbilda ideāli.saulesbrilles pa 1€- perfektas.ja meita nebūtu salauzusi,domāju nokalpotu ilgāk par vienu sezonu.:D, telefonu vāciņi-divreiz atsūtija nepareizu modeli,bet tur iespējams bija mana kļūda,varbūt nepareizo biju atzīmējusi,bet kvalitāte ok.viens plastmasasbija,tas gan bija ielūzis transportēšanas laikā.vel bija daudz dažādi nieciņi,arī ok itkā.joka pec pasūtiju auskarus pa 1€,nu kvalitāte nekāda protams.:D a,bet vel viena no pirmajām precēm ko sūtiju bija garās zeķes pari celim,biezās.2€-super.

A par kodu jā,tas ir pasta indekss,bet cik saprotu,kā kuram viņš ierakstās,es ari visādus variantus izmēginājos,līdz dabūju pareizo beidzot.:D

1 - 8 с 8