ieteikums ieviest loģiskākus filtrus mazuļiem - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

ieteikums ieviest loģiskākus filtrus mazuļiem

šobrīd AS Kids ir kopīga sadaļa zīdaiņiem - neatkarīgi no dzimuma. Man ir puika, tāpēc interesē puiku/neitrālas drēbes, bet nekā tās nevaru atfiltrēt, un jāie cauri visiem sludinājumiem, un ir ļoooooti daudz meiteņu drēbīšu sludinājumi. Būtu labi, ja varētu izvēlēties - puikām, meitenēm vai neitrāli (abiem dzimumiem der.)


2 Ответы


Piekrītu, ka tagad ir apgrūtinošak meklēt savam zīdainim puikam drēbes. :( otrs ir tas, ka tagad ir robeža no zīdaiņa pārtapšana zēnā vai meitenē. Bet realitātē nav tā, ka ja bērns izaug lpari 80 cm zīdaiņu drēbes tiek liktas malā un jau vilktas meiteņu vai zēnu drēbes uz 86 cm! Uz daudzām drēbītēm ir rakstīts no 80-86 cm! Tāpēc sludinājumus nākas dubultot - likt gan pie zīdaiņu sadaļas, gan pie bērnu. Kaitinoši apgrūtinoši. Arī apakssadalijums bieži vien ir tāds, ka ilgi sēdi un domā, pie kuras sadaļas to likt. Beigās paskaties ko citas māmiņas tur salikusas un saproti, ka daudzam nav dalecis kur tad īsti likt. Piemēram zīdaiņiem bikses ir tikai pie izejamam drēbēm. Tā īsti nesaprotu kas slēpjas zem vārda izejamās, jo es savam zidainim puikam katru dienu velku bikses :) un piemeram trennuskas zem šīs sadaļas tā jocīgi likt, bet citur neatrodu. 


Pievienojos!

Apakšsadaļas jo īpaši nejēdzīgas. Pieaiciniet taču talkā jebkuru mammu ar izpratni par zīdaiņu apģērbu un apaviem. Redzams, ka to nevar izdomāt random vīriešcilvēks. Un jau tik ilgs laiks pagājis kopš šīs versijas ieviešanas un šī vitāli svarīgā lieta pircējiem un pārdevējiem netiek labota. Skumji.

1 - 2 с 2