Ieteikumi uzlabojumiem - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Ieteikumi uzlabojumiem

Sveiki! Es atstāšu savas pārdomas šeit forumā, jo nešķiet, ka kvēstulēs kāds lasīja:)

Manuprāt, ir lietas, kuru salabošana/ieviešana ievērojami uzlabotu portāla lietošanas ērtību. Mēģināšu raksturot lietošanas paradumus, kuros tas vislabāk izpaužas.

(secība ir jaukta, nav prioritāra)

1. Virsrakstam ir 30 zīmju ierobežojums - man jāskaita burti pašai LOL jo jūsu forma to neprot, bet tikai pēc iesniegšanas izmet paziņojumu, ka tas esot par garu. 

2. MEKLĒTĀJS ir bezjēdzīgs. Piemēram, es šeit lietoju tikai meklētāju, jo šķirstīt nepārskatāmos katalogus* man nav ne interesanti, ne ērti, bet meklētājs nemeklē zīmolu, nemeklē arī tekstu, tikai virsrakstu. Un šis "vienīgais svarīgais virsraksts" ir tik īss, ka tajā kaut kas derīgs - kā zīmols, izmērs, materiāls vai citas specifiskas aprakstošas lietas - visticamāk, nebūs ietvertas, vai būs daļēji. 

*kur izmērs? esat mēģinājuši to ieraudzīt uz mobilā? hover badge, kas iziet no ekrāna, ja prece ir labajā malā - ak vai. Hover uz mobilā vispār ir "lieliska ideja" - uz preces jāspiež 2x, lai to atvērtu.

3. MOBILĀ versija. Apnīk atkārtoties, bet ir acīmredzams, ka jums tā ir sekundāra. Līdz ar to - mokoša lietojamība (piemēram, uz leju izplešas menu, kurā lai trāpītu pa itemu ir jābūt ļoti veiklam), meklēšana ir maksimāli sarežģīta ar tā saucamo filtru. Izmērus sarakstos neredz. 3.1. submenu parādās zem jūsu uzlabojuma paziņojuma un sludinājumu statistikas uzskaitījuma (kas svarīgāks jums, nekā man) un reklāmas (šie 3 aizņem lielāko daļu ekrāna), es pirmo laiku domāju, ka menu vispār nestrādā, JO - submenu zem paziņojumiem ir ārpus ekrāna. Meklētāja centieni atrast kaut ko līdzīgu, nevis precīzi meklētajam ir savā ziņā jauka, bet man nākas saskarties ar absurdiem rezultātiem (pamēģiniet artrast zīmolu Noa Noa vai Toms, piemēram), kā arī tiešās sakritības, kad atrastas, nav kā pirmās.

4. Manā skatījumā sadalījums style un kids ir bojājums nevis uzlabojums, bet noteikti ir kāds, kas domā citādāk, tāpēc lai nu būtu. Tagad, ja es pie pārdevēja noskatu bērnam zeķi pa 2EUR un, lai, piemēram, neniekotos to sūtīt vienu pašu, gribu aplūkot, vai nav arī kaut kas manā izmērā, man jāveic īpaša pirkstu maģija pārlūka url laukā, lai nonāktu tā paša pārdevēja pieaugušo lietu skapī, un pēc tam atpakaļ. Pamēģiniet kādreiz. Pamēģiniet izskaitīt cik klikšķi man jāveic šādā scenārijā: redzu interesējošu preci, gribu apskatīt citas pārdevēja preces, visas. tātad: pārdevēja profils(1), tad - skapis(2) - tad url laukā mainot no style uz kids un atpakaļ, no preces nonākt skapī - atkal cauri profilam uz skapi.

5. bērnu nodaļā nevaru meklēt Zēniem>116cm piemēram. Jāizstaigā visas apakšsadaļas, ja es kaut kādu tādu meklēšanu gribu veikt. Ir kāds veids, kā apskatīties, kas ir jaunākais puiku vai meiteņu nodaļā? Arī laikam nav.

6. pievienošana favorītiem pārlādē lapu, kā tālā 2004. gadā :)

Pagaidām neieviestas fīčas, kas man patiešām pietrūkst, ir: sekot zīmoliem, pārdotās preces nepazūd uzreiz, jo citādi mana favorītu sadaļa dzīvo savu dzīvi un es nevaru izsekot, kas man tur atkal pazudis, zīmolu klasifikators tiem, kas raksta ar kļūdām, vairāk bilžu būtu jauki, groziņš, kur es varu salikt visu ko no viena pārdevēja.

Paldies par uzmanību! :)

16 Ответы

Исправлено 08.09.2018 19:06

Nu kas tas ir par izmēru- ceļgala garums? Loģiski, ka tāda nav. Tas taču katram ir citā vietā. Ja man ir 180 cm, un citam 150 cm, tad starp ceļgala garumu būs 30 cm starpība.

Zuzanna

Pilniba piekritu,mani reali kaitina,kad raksta- lidz celitim.....un tad,protams izradas,ka pardeveja ap 160cm gara un man ar maniem 177cm vinas celisha garuma kleita,knapi piesedz....

Rakstam kleitas,svarku garumu cm un visi saprot.

Ir tāds ceļgala garums pēc visiem standartiem! Jo mini ir mini un stipri virs ceļa, bet midi ir apmeram apakšstilba vidū.

Attēlu rezultāti vaicājumam “knee length skirt”

Piemeram - šie ir mini vai midi?

Te neiet runa par to, ko rakstīt pie sludinājuma, bet kuru sadaļu izvēleties.

Mani arī kaitina, kad meklējot norāda - līdz celītim, līdz gurniem vai jebkuru citu ķermeņa daļu, jo katram ir citas proporcijas. Tad, ja ir konkrētas prasības, jānorāda garums cm.

Uz 1,50 tie būs midi, uz 1,80- mini. Tādēļ nenorādot klāt uz kādu garumu tas "ceļgala garums" domāts, pilnīgi bezjēdzīgi tādu pieminēt. 

Ceļgala garums tas ir midi.Katrs izmers piemierots savam augumam. katram firmam  ir tabulas,apmeram- S-160-165, M-170, L-175 .  Gruti atrast isto kad esi gara un tieva , S izmers der bet isa...Zem ceļgala ari man liekas skaitas par midi, talak pus stulma un līdz potitem vai/un maxi

Nav svarīgi, kāda garuma ir cilvēks, tik pat labi tagad varētu diskutēt par to, ka mini kleita uz 1,50m ir mini kleita, bet uz 1.80m topiņš. Manuprāt, tas ir tikai loģiski, ka īsāka vai garāks cilvēks par vidējo sludinājumā pieraksta, ka drēbe ir nestandarta garumam, bet ne par to ir stāsts.

Problēma ir tajā, ka vidēja (lai izvairītos teikt ceļgalu) garuma kleitas un svārkus nevar ielikt pareizā sadaļā. Pieejams tikai mini (kas ir samērā īss garums, kas pārsvarā nosedz nedaudz vairāk kā dibenu) un midi (kas ir garums, kas beidzas kāju ikru daļā) un maxi (līdz zemei). Līdz ar to, gan kā pārdevējam, gan pircējam, kas meklē vidēja garuma svārkus/kleitas, kas ir pieklājīga garuma, bet nav tik gari/as, lai beigtos uz ikriem, nav sadaļas, ko atķeksēt.

Es saprotu, ka cilvēkiem, kam nav saskarsmes ar stila terminiem varētu likties, ka midi ir vidējais garums, tāpēc kategorijās problēmu nav, bet pēc definīcijas midi garums beidzas uz ikriem un vidēja garuma svārkiem nav atbilstošas kategorijas, kur tos ievietot.

11 - 16 с 16