Paštonējošais krēms- kas lieto? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Paštonējošais krēms- kas lieto?

Sveika, meitenes!  Es lietoju paštonējošo krēmu..Крутой Man šis krēms ir glābiņš! Lietoju- Dove. Ta ka man ir balta ada ar sarkanu tonu- man prieks - ka varu to uzlabot.  Pec krema man līdzenas nokrāsas āda. Paldies tiem, kas to izdomaja! Краснею Sanāk  daudz lētāk neka solārijs.. Es pat nelietoju  puderi vai tonalo..   Ada elpo..  

Kas vel lieto? Kam kada pieredze?Ангел

04.12.2013 22:02

Es arī ļoti priecājos par šiem tonējošajiem krēmiem :),tagad ar tiem jāiepaz;istina mazās,kuras lieto biezu TONĀLO kārtu:D

04.12.2013 22:02

Esmu lietojusi dazādus bet visslabāk patīk un lietoju SUN OZON. Krāsa ir perfekta. Īsts vasaras brūnums. Parējie bija dzeltenīgu nokrāsu.

04.12.2013 22:13

Lietoju, parīk, taču man ir sausa āda, tādēļ pirms lietošanas jaucu ar mitrinošu krēmu ;)

04.12.2013 22:13

Iedegums patiešām ir vilinošs, taču man žēl drēbju, kas neglābjami ietonējas līdzi. Kā cīnaties ar to? Ir kāds brīnumlīdzeklis, kas drēbes netonē?

Man nepatik, nezinu, kapec, bet vienkarsi nepatik iesaulota vai bruna ada.O.O tapec, es staigaju apkart lika baltuma.:D

04.12.2013 22:30

> Reita

nu ja tev skkaista balta ada tas arii labi, es lietoju ne iedeguma del, bet lai ada izskatijas estetiski ;D

a, nu tad labi. bet es nevaru es uzlieku bb kremu(kuri ir tumsaki) itka ja smukaka, matetaka ada ir..bet man vienkarsi sausmigi nepatik, liekas uzreiz, ka esmu negeris :D

04.12.2013 22:47

> Ilziic

es nelietoju iedegumaa del-  lietoju tikai uz sejas un dekolte zonaa  Varbuut lauj 

kremam lai kartiigi   uzsūcas ..?  

04.12.2013 22:51

> Reita

vajag vel pareizo tonu izveleties. es nemu vissgaisaku lai iipasi neatskiras no citam kermena dalam ;p

04.12.2013 23:18

Lietoju šo, gan NAKTS KREMU, GAN DIENAS. ;) 
Vasara kad uzlieku, un izeju saulē, āda paliek skaisti brungana. 
Vienreiz radinieks viens uzlika, (vīriešu pārstāvis) Un atbrauca pie manis, un man likas,ka vins lieto tonalo, jo vinam parasti bija gaiša ada, a šoreiz atbrauca un tada brungana, kā iedegums ;d  no ta laika saku lietot. :)

1 - 10 с 18