Omniva - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

FAQ

Как это работает?

Omniva

Omniva

Платные услуги

Платные услуги

Для магазинов

Для магазинов

Безопасные покупки

Безопасные покупки

Omniva

Labrīt.

Portālam nākusi klāt, (pareizāk sakot jau labu laiku pastāv) omniva pako atlaižu kods.

Tomēr, cilvēki šeit reģistrējās ar mērķi atdod / mainīt / pirkt dažādas lietas un mantas un portāla mērķis ir nodrošināt platformu, kurā tas būtu iespējams, tomēr, atrodas cilvēki, kuri gluži vienkārši izmanto šo iespēju negodprātīgi. Proti, reģistrējās portālā tikai tādēļ, lai iegūtu šo atlaides kodu un neveic nekādas aktivitātes.

Sistēmā nepieciešams veikt uzlabojumus un viens no tādiem būtu, ka tiek apstriprināts, ka tiešām ir reāls darījums starp portāla lietotājiem, otrs, ka caur PM sistēmu un trešais jau pie pašas preces pievienot kādu papildus iespēju, līdz ar ko varētu iegūt kādu unikāko ID, kuru ievadīt sistēmā, līdz ar to tiek piešķirta iespēja atlaižu kodam. Varbūt nav labākais risinājums, tomēr kāds tas vēl varētu būt, tas lai paliek IT daļas ziņā. Galvenais, ka mantas / lietas nonāk pie jauniem īpašniekiem un nestāv uz vietas, tad ir jēga šādai atlaidei savā ziņā, savādāk tā tiek izmantota negodprātīgi - citiem mērķiem, ārpus AS portāla, kas manā skatījumā nav atbalstāms.

Labrpāt uzklausītu adminu viedokli.

6 Ответы

Jūs strādājat Omnivā,ka tā satraucieties?

Ja Tu šitā turpināsi ņemties, noņems mums to atlaidi. Būtu priecājusies, ka vispār ir tāds piedāvajums.

Omnivai jebkurš klients labs, kaut ar atlaidi, kāda starpība, ko un kam sūta. 

Jauki, ka ir, tieši tā @mona Ra , bet neviens jau negrib, lai noņem to atlaidi, runa iet par to, kā tā tiek izmantota un šajā gadījumā tā ir šī portāla lietotājiem, kā rezultātā un patiesībā tiek veicināta ļoti ērta, vienkārša mantu / lietu nodošana tālāk, citiem cilvēkiem, kā arī omniva tieši šim mērķim piedāvā atlaidi. Nav šī atlaide domāta citiem mērķiem pēc maniem ieskatiem. 

Omvinai klienti, bet šeit citas lietas. 

Исправлено 19.09.2018 15:48

Nesaprotu, pirmo dienu reģistrējies šajā portālā, ne pircis, ne pārdevis, un tāds cepiens par 20 centiem? Kas tik ļoti pāri nodarījis, ka jau no pieciem rītā plosies??? (Man liekas, omnivai vienalga, kur cilvēks atlaidi dabūjis, ja 20 centu atlaides dēļ vairāk viņu pakalpojumus izmanto. Atverskapi gan jau, ka arī vienalga- vairāk reģistrēto lietotāju, reklāmdevējiem interesantāks. Lietotājiem, kas šeit, gan jau, ka arī. Tik viens jaunizcepts Esiozio cepas...)

Esi gatavs finansiāli atbalstīt ieteiktos jaunievedumus sistēmas uzlabošanai???

Esmu shai portālā sen,ne reizi neesmu izmantojusi to atlaidi,ne kā pircējs,ne pārdevējs,nezinu,varbūt esmu slinka vai dīvaina,bet neredzu jēgu.

Исправлено 20.09.2018 02:06

@Ronja. Savā ziņā taisnība ir. Reklāma ir viena lieta, ar ko portāli pelna un turpina eksistēt. 

Tomēr, un jau atkal uzvaru lieku uz to, ka tiek dota šī iespēja, iegūt ko jaunu, tai pašā laikā atdodod atpakaļ veco lietu, mantu un tas ir tas mērķis, ar to es gribēju pateikt, ka arī Omvinai ir mērķis atbalstīt šī portāla lietotājus, tai pašā laikā piesaistot jaunus klientus pie abām divām vietām - Omniva un AS. 

Tomēr, lai iegūtu atlaidi, nepieciešams reģistrēties portālā, arī omvinā.

Vēlētos palikt pie sava viedokļa un domu gājiena, ka ja reiz AS un Omvina piedāvā šādu iespēju, tad jā, to var izmantot, tomēr, tikai tam paredzētajam mērķim.

Par uzlabojumiem, tad AS sadarbībā ar omniva varētu integrēt savā AS lapā tiešo API jeb pieslēgumu pie Omniva... Proti, lai AS lietotāji var formēt sūtījumus pa taisno, šim mērķim kaut vai var ievest Omvina integrāciju.. Nu, Linky sapratīs, ko es domāju ar to. 

EDIT. / UPDATE.

Omniva varētu integrēties šeit un piedāvāt pieslēgumu sistēmai ar AS, līdz ar ko izpaliek pieslēgums omniva lapai atsevišķi...

kur iegūt līdzekļus?

• Reklāmas;
  • Komisijas maksas no AS maksas pak;
  • Paredzētie līdzekļi uzlabojumiem;
  • Ziedojumi AS portālam, ko arī derētu apsvērt. Piemēram, kursors (sry par reklāmu) arī apsver domu ievest patreon sistēmu, arī AS portālam nenāktu par sliktu.
  • Citi līdzekļi. 

P. S. Es te biju kopš vecajiem laikiem, tāpēc pazinu kas un kā šeit notiek. Izdomāju atgriezties, lai iegūtu kādu jaunu lietu un atbrīvotos no savām lietām...

1 - 6 с 6