Sāpes kŕūšu rajonā. Elpas trūkums - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Sāpes kŕūšu rajonā. Elpas trūkums

Labdien. Šī gada sākuma piemetās kaite. Sāka sāpēt krūšu rajonā kad ievelku elpu, sākuma nekādi nevarēju nožāvāties, nevarēju ievilkt pietiekami elpas jo sāpēja. Vēlāk pēc kāda laika sāpes pārgāja. Tad atkal sākās ka nepietiek elpas lai nožāvātos, velku gaisu iekšā sāk itkā durt, smacēt iekšā un viss jāpūš ārā. Ir bijis ka vienkārši pietrūkst gaisa lai nožāvātos. Sāpēja gan labajā pusē gan kreisajā.Dzīvoju ārpus LV. Cik reizes pie ārsta neesmu bijis tik neko neatrod. Ņēma asinsanalīzes, taisīja rentgenu, klausījās kas iekšā, asinsspiediens utt. Neko neatrada.Tagad jau iet kāds 7 mēnesis. Dažas dienas viss labi un pa laikam parādās atkal, biežāk bez sāpēm bet gaisu ievilkt grūti. Ir arī bijuši no tā ka vienkārši pakustos , īpaši rokas kad vēzē.Ir kādas idejas kas varētu būt par vainu?Un pie kāda tieši speciālista vajadzētu iet LAtvijā?Aizmirsu piebilst. Pa visu šo laiku ir pasliktinājusies veselība.Nogurums. Ir bijis ka galvas reiboņi.Vīrietis 26 gadi, 185cm , 85kg

Un vēl. Esmu klausījies citu cilvēku viedokli, kuri zina kas man par kaiti. Daudzas reizes esmu dzirdējis ka tas varētu vienkārši būt kāds nervs kurš ir ''pagriezies'' ne tā kā tam vajadzētu būt. Dzirdēts daudz par šo klausītāju ''paziņām'' kuriem palīdzējusi adatu terapija. 

Par neko tādu līdz šim neesmu domājis un neesmu nekam tādam ticējis, bet pēdējie 7-8 mēneši ir mani tā nogurdinājuši, ka esmu gatavs pamēģināt daudz ko .

18 Ответы

varetu but ari nervs. man sapeja ,jo bija deformets kruskurvis.

Var būt uz nervu pamata, klimata izmaiņas, saspiests kāds nervs. Un ko saka ultrosonogrāfija un rentgens?

Šeit neviens nepalīdzēs,steidzami pie ārsta.

Jā, pēc pazīmēm liekas, ka starpribu nervs iekaisis. Bet vispār 7 mēneši ir daudz. Jāiet vēl pie kāda ārsta, kamēr atrod problēmu. Jāsāk ar ģimenes ārstu.

Ej pie ārsta un izskatiet varbūt no nerviem. 

Ļoti izklausās pēc veģitatīvas distonijas.

Исправлено 26.09.2018 12:02

veģetatīvā distonija!Iedzer korvalolu un balderiānus,redzēsi,ka pāriet.Man ir tas pats,liekas,ka nokritīšu kaut kur,jo elpu nevaru dabūt,nožāvāties.

Papildināts 2018-09-26 12:09:02:

tas ir uz nerva pamatu.

MagneB6, lecsotoline

Kā ir ar sirdi?

Kā jau te minēja - izskatās pēc starpribu nerva iekaisuma.

Jāapmeklē ģimenes ārsts un neirologs.

Adatu terapija - nē, labāk masāžas kursu iziet.

Nekaitētu palietot Magne B6 (3ned. jādzer) un Bgrupas vitamīnu kompleksu (piem. Neiromultivit ~2ned), bet vietā kur dur/sāp uzsmērēt pretsāpju-pretiekaisuma gēlu (piem, Diclac, Fastumgel utt).

1 - 10 с 18