Uzlabojumi: Abonēšanas maksa - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Uzlabojumi: Abonēšanas maksa

Turpinām strādāt pie portāla uzlabojumiem, lai Tev to būtu ērtāk un drošāk lietot.  

Informējam, ka ar 08.10.2018 portālā tiks ieviesta abonēšanas maksa - €5.00/mēnesī, lietotājiem, kuri vēlas publicē vairāk par 50 sludinājumiem vienlaikus.

Ja Tev ir publicēti mazāk kā 50 sludinājumi, tad droši turpini lietot portālu bez maksas, bet ja vēlies publicēt neierobežotu skaitu sludinājumu, turpmāk būs nepieciešams veikt abonēšanu, lai:

1. Ierobežotu negodīgu lietotāju darbības portālā;

2. Uzlabotu portālā piedāvāto preču kvalitāti;

3. Rastu līdzekļus portāla turpmākai attīstīšanai un uzlabošanai Tavai ērtībai un drošībai;

Par nepieciešamību veikt abonēšanu informēsim izsūtot Tev paziņojumu/e-pastu kā arī sadaļā "Mans skapis", virs sludinājumiem.

Abonēšanas maksu būs iespējams veikt sadaļā  "Mans maciņš".

Veicot abonēšanu saņemsi dāvanā statistiku!

01.10.2018 10:43

Sveiki. Skatoties no tā, vai tas jau aiziet kā komercdarbība jebšu tā ir gluži vienkārši skapja atbrivošana no liekām lietām un kā jau zināms, tad meitenēm to netrūkst. Domāju, ka 5 EUR ir diezgan labs risinājums tiem, kuriem ir daudz lietu, tomēr ir jāskatās no dažādiem apsketiem.  Otrs iersinājums, kurš varētu nepatikt visiem, bet, toties, būtu līdzekļi portāla atīstībai un tas būtu... Kā būtu, ja visi portāla lietotāji ziedodu / samaksātu 1 Eur AS portālam, balstoties uz dažādiem kritērijiem?!

01.10.2018 10:46

1. Ierobežotu negodīgu lietotāju darbības portālā;

kādā veidā ierobežot?Domāju,ka tieši negodīgiem lietotājiem ir maz sludinājumu .

01.10.2018 10:51

Godīgums balstās uz atsauksmēm, pašu lietotāju, precēm, kuras izvietotas lietotāja profilā. Ierobežot? Nu, var jau uzlikt profila apstiprināšanu kā obligātu prasību visiem lietotājiem, arī jaunajiem, jau pie reģistrācijas. Sludinājuma skaits var būt dažāds, tas nav rādītājs tam, vai lietotājs ir godīgs vai nē.

Domāju,ka tieši negodīgiem lietotājiem

01.10.2018 10:59

Rast līdzekļus portālā uzlabošanai un ērtībai? Kur tagad ir ērtums, kad jaslēgtajās uz diviem portāliem? Kur ērtums, ka pie mazuļu sadaļas nav sadalījumu apģērbiem? 

No sākuma sakārtojiet līdz galam visus jautājumus kas tiek runātu lietotāju starpā gandrīz katru dienu un ņemiet operatīvi vērā ieteikumus no lietotāju puses kas ikdienā izmanto šo portālu un tad prasiet maksu. 

Savādāka diez gan stulbi prasīt maksu un sataisīt portulu neērtu priekš lietotājiem! 

01.10.2018 11:03

Lai kaut ko jaunu ieviestu, nepieciešams darbs & investīcijas. Tā kā mazāk vajag čīkstēt.

01.10.2018 12:18

Kā ar veikalu profiliem? 

01.10.2018 12:29

Veikalu profili maksā atsevišķu maksu un man jau iekas, ka tā tam būtu jāpaliek. Šim jaunajam noteikumam vajadzētu attiekties tikai uz parastajiem lietotājiem.

01.10.2018 12:43

Neteikšu, ka man ir baigais prieks tagad ķemmēt, kas no sludinājumiem paliks, kas nepaliks, bet visu varu saprast, tikai kas tur kopīgs ar negodīgo lietotāju apkarošanu - ubej, nesaprotu. Viņam būs grūti piecīti iemaksāt, ja krāpšana raiti iet un nes vairāk?

Kāpēc jāidzomā velosipēds, ja viss sen ir izdomāts. Kaut vai Ebay sistēma - neviens tur īpaši nekrāpjas, nav iespēju. Bet nu arī rīki kontrolei un cilvēkresursi tur ir pavisam citi. Saprotams, ka kaut kam tādam jāsavāc nauda, bet kāpēc tieši no tiem, kas, iespējams, tieši nodrošina daudzveidību un tādējādi lielāku apmeklētību? Rezultāts šim pasākumam būs paredzams - neviens īpaši nemaksās, ierobežos sludinājumu skaitu, tātad sortiments būs mazāks, pircēju kļūs mazāk un tā tālāk.

Un vai man būs garantija, ja es veicu iemaksu, ka visi mani 100+ izkropļotie sludinājumi beidzot tiks izlaboti bez manas laika terēšanas? Man kopš pēdējiem "atjauninājumiem" visi izmēri un kategorijas sačakarētas - jālabo visu, turklāt kategorijas - tikai ar jauna sludinājuma ielikšanu. Man kāds to beidzot izdarīs, vai maksā, dārgā, un saņem pretī vēl sev papildus darbu un neērtības?

01.10.2018 12:52

Sveika. Šo neertību dēļ, [AS] varētu ieviest multi sludinājumu labošanu, kas galvenokārt attiektos tieši uz...

• Kategorijām / sadaļām;
  • Vēlos - pirkt / pārdod;
  • Izmēru;
  • Krāsu;
  • Cenu;
  • Varbūt arī bildi..

Līdz ar to varētu smuki izlabot visus sludinājumus vienlaikus, tomēr šādu sistēmu ieviest arī nav diezko vienkārši, toties tā varētu atvieglot lietotājiem visu...

Jāskatās pēc tā, kādiem mērķiem grib pārdod - komerc / privāti. (Par zemāk minēto) Galvenais mērķis jau ir nodot lietas tālāk, dot tām otro elpu, otru iespēju nevis pelnīt uz tā rēķina. Lai gan šeit ir saskatāmas daudz un dažādas problēmas, tāpēc jāuzklausa citi lietotāji, ne tikai viens.. :) Plus.. Nedomāju, ka samazināsies lietotāju / sludinājumu skaits, daudzi tomēr piekritīs samaksāt šo maksu un tas līdz ar to varētu mainīt dažādus lietotāju paradumus, citai daļai atkal tā būs liela vilšanās, kuriem klājās grūtāk savā ziņā.. Papildus izmaksas un tamlīdzīgi... Es piemēram atbalstītu šādu sistēmu, tomēr ir arī alternatīvas, kas jāizvērtē...

i 100+ izkropļotie sludinājumi beidzot tiks izlaboti bez manas laika terēšanas?

neviens īpaši nemaksās, ierobežos sludinājumu skaitu, tātad sortiments būs mazāks, pircēju kļūs mazāk un tā tālāk.

01.10.2018 13:08

Paldies! Nesen jau sačakarējāt skapi :) lielākā daļa sludinājumi tika automātiski ielikti nepareizās sadaļās, pie nepareiziem izmēriem vai arī vispār bez izmēriem (mazuļu sadaļa). Visus sludinājumus pārliku par jaunu, veltot tam ļoti daudz laika! Bērnu sadaļu sačakarējāt uz divām daļām. Tā kā man pardodamas drēbītes ar izmēriem 80-86 cm, tad saskāros ar problēmu 80cm skaitās mazulis, kam pat nav dzimuma, bet 86 cm jau bērns ar dzimumu. Nācās sludinājumus dublēt, likt gan zīdaiņu gan bērnu sadaļā. Tādējādi mākslīgi izveidojas nepareizs sludinājumu skaits piespiedu kārtā pēc "uzlabojumiem".  Super man patīk "uzlabojumi un izmaiņas"! 

1 - 10 с 212

Тема закрыта

Тему закрыл/-а: Toms Olups
Причина: