Uzlabojumi: Abonēšanas maksa - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Uzlabojumi: Abonēšanas maksa

Turpinām strādāt pie portāla uzlabojumiem, lai Tev to būtu ērtāk un drošāk lietot.  

Informējam, ka ar 08.10.2018 portālā tiks ieviesta abonēšanas maksa - €5.00/mēnesī, lietotājiem, kuri vēlas publicē vairāk par 50 sludinājumiem vienlaikus.

Ja Tev ir publicēti mazāk kā 50 sludinājumi, tad droši turpini lietot portālu bez maksas, bet ja vēlies publicēt neierobežotu skaitu sludinājumu, turpmāk būs nepieciešams veikt abonēšanu, lai:

1. Ierobežotu negodīgu lietotāju darbības portālā;

2. Uzlabotu portālā piedāvāto preču kvalitāti;

3. Rastu līdzekļus portāla turpmākai attīstīšanai un uzlabošanai Tavai ērtībai un drošībai;

Par nepieciešamību veikt abonēšanu informēsim izsūtot Tev paziņojumu/e-pastu kā arī sadaļā "Mans skapis", virs sludinājumiem.

Abonēšanas maksu būs iespējams veikt sadaļā  "Mans maciņš".

Veicot abonēšanu saņemsi dāvanā statistiku!

08.10.2018 23:00

Negribu maksat ari ta ir liela nauda 5€:-(

08.10.2018 23:49

Cik nesmuki, ka tie visi sludinājumi ir dzēsti. Ienāku tagad savā profilā un atstāti tikai 50. Nav jau vairs jēgas neko nemaz pagarināt. Varējāt vismaz atstāt tos sludinājumus kādā mapē, lai var katru par maksu tad atjaunot.. Kaut vai par centru, vai 5 centiem.. Vai 5€ vairumā.. Es vairs jau neatceros visu apģērbu izmērus samērītos, visus bikšu garumus.. āds darbs vienlkārši vējā.. Man bija viss savs skapis samērīts un salikts ap 180 sludinajumiem..

09.10.2018 08:12

Исправлено 09.10.2018 08:18

lūdzu paskaidrojiet, kuri mani sludinājumi šobrīd ir redzami un kuri ne??!!! un nekādu sludinājumu dzēšana , lai nenotiktu!

te arī kāds atbild uz uzdotajiem jautājumiem ?

Papildināts 2018-10-09 08:10:32:

ADMINISTRĀCIJAI. ATKĀRTOJU. Vēlos saņemt paskaidrojumu! Ar kādām tiesībām administrācija ir izlēmusi kurus sludinājumus paslēpt? Respektīvi, - kuri ir tie piecdesmit ko atstāt visiem pieejamus.... es arī pieprasu atbildi!!!!, varbūt varēja ļaut man izlemt pašai, kurus dzēst un kurus atstāt ?

Papildināts 2018-10-09 08:10:50:

un kādā sakarā, paslēpti ir jaunie sludinājumi ???? Varbūt pareizāk būtu,ja būtu vecie paslēpti!!! Lūdzu atbildiet!!!!! , Un lūdzu ļaujiet atvērt pasl;eptos sludinājumus, lai es savu darbu- visus mērijumus varētu pārkopēt citā vietā, jo tas tomēr ir liels darbs un laikietilpīgs!!!! Gaidu atbbildi! vai arī būs jāvēršas pie atiecīgām institucijām, ar sūdzīmu, varbūt sāk parakstu vākšanu, es neesmu te nekam piekritusi.

09.10.2018 08:49

Man nekas nav izdzēsts, tikai rādās, ka paslēpts. Ja pati vienu izdzēšu, viens paslēptais atjaunojās, bet jā, tikai 36 sludinājumi pieejami. 

09.10.2018 09:09

KUR IR ATBILDES NO ADMINISTRĀCIJAS ???? 

09.10.2018 09:10

Nu uzlabojumi arī ir veikti tomēr! Izdzēšot vienu no aktīvajiem sludinājumiem, no paslēptajiem viens tad izlec vietā.

Paldies kaut vai par to.

09.10.2018 09:19

Kopš te sākās pamirums- seeeen atpakalj,tas arī nav beidzies ar visiem saucamajiem uzlabojumiem,nav ne pircēju,ne pārdeveju vairāk,viss nīkst ārā un +vēl jāmaksā,HA.

09.10.2018 09:44

Es tiešām "'neiebraucu"' šajā,modernajā sistēmā? samaksāju 5 Eiro,maciņā parādās,bet pie sludinājumiem teksts: Jūs varat publicēt 0 sludinājumus?Kad tad es varēšu viņus publicēt?

09.10.2018 10:00

Ja nauda ir maciņā, tā ir jānovirza tieši abonēšanas pakalpojuma apmaksai, domājams.

09.10.2018 10:33

Исправлено 09.10.2018 10:42

Vispār jau tā ir klasiska mārketinga stratēģija - sākumā portāls aktīvi reklamējās kā "vienīgais bezmaksas sludinājumu portāls", lai piesaistītu sev maksimāli daudz lietotāju, un, kad vajadzīgais skaits ir sasniegts, tā - bladāc, ņem un uzliek maksu. To jau varējam paredzēt, ka kaut kas tāds ir gaidāms. Tomēr maksa 5 EUR ir absolūti neadekvāta un izskatās vairāk pēc "davai uzliksim, un tad redzēsim, kas notiks", ņemot vērā, ka, piemēram, man un domāju daudzām citām lietotājām vairāki mēneši ir pilnīgi tukšā, kā rezultātā ar abonēšanas maksu jau rodas zaudējumi. Izdevīgi tas varētu būt tām pārdevējām, kas te ļoti aktīvi rosās un dzīvojas pa portālu no rīta līdz vakaram. Pāris eiro vēl būtu OK. Rezultātā, piemēram, visu 3 manu bērnu drēbes nonāks pie miskastes, jo bērni aug ātri, drēbes ātri paliek mazas, atdot īsti nav kam, bet skraidīt pa labdarības organizācijām man, piedodiet, patiešām nav laika. Tāpat kā man nav laika vēlreiz pārfočēt un pārmērīt visus bērnu drēbju kalnus, lai tos varētu atdot par simboliskām naudām, kā to varēja darīt līdz šim.

Secinājums - maksas ieviešana ir nepārdomāts lēmums, un ir skaidrs, ka mērķis ir nevis palīdzēt mantām atrast jaunus saimniekus, bet nu jau reāli uzvārīties. Tas jau ir portāla beigu sākums... Bet labā ziņa ir tāda, ka esmu pārliecināta, ka šī niša tukša nepaliks - gan jau nāks vietā cits spēlētājs. Tas ir tikai laika jautājums.

131 - 140 с 212

Тема закрыта

Тему закрыл/-а: Toms Olups
Причина: