Uzlabojumi: Abonēšanas maksa - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Uzlabojumi: Abonēšanas maksa

Turpinām strādāt pie portāla uzlabojumiem, lai Tev to būtu ērtāk un drošāk lietot.  

Informējam, ka ar 08.10.2018 portālā tiks ieviesta abonēšanas maksa - €5.00/mēnesī, lietotājiem, kuri vēlas publicē vairāk par 50 sludinājumiem vienlaikus.

Ja Tev ir publicēti mazāk kā 50 sludinājumi, tad droši turpini lietot portālu bez maksas, bet ja vēlies publicēt neierobežotu skaitu sludinājumu, turpmāk būs nepieciešams veikt abonēšanu, lai:

1. Ierobežotu negodīgu lietotāju darbības portālā;

2. Uzlabotu portālā piedāvāto preču kvalitāti;

3. Rastu līdzekļus portāla turpmākai attīstīšanai un uzlabošanai Tavai ērtībai un drošībai;

Par nepieciešamību veikt abonēšanu informēsim izsūtot Tev paziņojumu/e-pastu kā arī sadaļā "Mans skapis", virs sludinājumiem.

Abonēšanas maksu būs iespējams veikt sadaļā  "Mans maciņš".

Veicot abonēšanu saņemsi dāvanā statistiku!

09.10.2018 10:49

nu nezinu, andele ir bijis maksas portāls jau no paša sākuma un nevarētu sūdzēties, ka tur nebūtu ne pircēju, ne pārdevēju, turklāt izvēle ir krietni sakarīgāka par spīti tam, ka tur 80% pārdevēju nav simtiem lietu izlikti pārdošanā.  Šeit ir panīkums jau gadiem, arī pirms abonēšanas maksas ieviešanas un vispār pirms delfi pārņēma skapja darbību. Varbūt problēma jāmeklē nevis vadības mehānismā, bet citur, jo citi portāli ar šādu pašu pieeju sludinājumu publicēšanai nevar sūdzēties.

09.10.2018 10:51

Исправлено 09.10.2018 10:54

Atbildes uz jautājumiem/komentāriem.

1. Kas notiek, ja sludinājums ir slēpts, bet kāds no aktīvajiem tiek dzēsts/pārdots?

Slēptais sludinājums ieņem dzēstā/pārdotā sludinājuma vietu un paliek aktīvs.

2. Vai sludinājumi, kas ir pārdoti aizņem bez maksas ievietojamo sludinājumu vietu?

Nē. Taču esam informēti, ka pārdoto sludinājumu skaits ir iekļauts sludinājumu skaitā, ka uzrādās apskatot savu vai kāda cita lietotāja profilu. Tuvākajā laikā mēģināsim veikt izmaiņas, lai tas nejauktu galvu.

3. "ADMINISTRĀCIJAI. ATKĀRTOJU. Vēlos saņemt paskaidrojumu! Ar kādām tiesībām administrācija ir izlēmusi kurus sludinājumus paslēpt? Respektīvi, - kuri ir tie piecdesmit ko atstāt visiem pieejamus?????? ES PATI IZLEMŠU KURUS 50 ATSTĀT UN KURUS DZĒSÍŠU."

Jums ir visas iespējas pašai izlemt, kurus sludinājumus vēlaties atstāt un kurus dzēst, izmantojot opciju dzēst sludinājumu. Līdz ko viens no aktīvajiem sludinājumiem tiks dzēst/pārdots, slēptais ieņems tā vietu un kļūs aktīvs.

4. Sadaļā "Mans skapis" ir publicēti 50 sludinājumi, bet portāla sadaļās redzu mazāk.

Ir 2 varianti:

1. Daļa no sludinājumiem ir AS STYLE un daļa AS KIDS, kopā veidojot šos 50 sludinājumus.

2. Tehnisku problēmu dēļ daži no sludinājumiem atsevišķās sadaļās nav redzami. Pašlaik aktīvi strādājam, lai šis tiktu izlabots.

5. "lūdzu paskaidrojiet, kuri mani sludinājumi šobrīd ir redzami un kuri ne??!!! un nekādu sludinājumu dzēšana , lai nenotiktu!"

Atverot sadaļu "Mans skapis" redzēsiet gan slēptos(gaiši sarkanā krāsā), gan aktīvos sludinājumus. Automātiski tiek paslēpti jaunākie sludinājumi, kas pārsniedz limitu.

09.10.2018 11:06

skatos, dislike jūra turpinās :D

man ir tiešs un konkrēts jautājums - kādā veidā portāls ir vainīgs pie tā, ka jūs nevarat kaut ko pārdot? 

09.10.2018 11:24

Godīgi būtu bijis iekasēt kaut kādā veidā kādu procentu no tā, kas tiek pārdots - piekrītu, ka tas būtu normāli, portāls kaut kā tomēr jāuztur. Tomēr ir AKLI piemērot konstantu abonēšanas maksu, turklāt veselu 5 EUR apmērā, neatkarīgi no tā, vai tu kaut ko pārdod vai nē. Ok, 50 sludinājumi ir bez maksas, tomēr no tiem apģērbiem, kas neiekļūst šajā 50 vietu kategorijā, agri vai vēlu nāksies atbrīvoties citos veidos. Lai kaut kā atpelnītu abonēšanas maksu, tagad portālā būs palielinājies dārgo preču īpatsvars. Un jēga kāda? Jaunu un pa dārgo es varu nopirkt arī veikalā... Savukārt līdz šim šī bija lieliska iespēja iegādāt man vajadzīgas, bet citam - ne pārāk vajadzīgas lietas par saprātīgu naudu. 

Un stulbi ir arī tas, ka automātiski tika dzēsti tieši jaunākie, nevis vecākie sludinājumi.

09.10.2018 11:28

Исправлено 09.10.2018 11:30

skatos, dislike jūra turpinās :D man ir tiešs un konkrēts jautājums - kādā veidā portāls ir vainīgs pie tā, ka jūs nevarat kaut ko pārdot? Ieva,tas tādēļ,ka īkšķi ir anonīmi un Tavs viedoklis traucē meičukiem taisīt drāmu par kaut kādiem pieciem eiro,jo viņu neatkārtojamās pērles vairs nebūs pieejamas apskatei šeit,neveidojot muzeju. No mūsu viedokļiem šeit jēgas nebūs,jo primāri ir bļaut,ka viss ir slikti,jo vairs nevarēs pārdot 600+ aizvēsturiskas drēbes un turpināt vainot portālu pie tā, ka neviens nepērk,īsti nemaz nevienā brīdī neiedomājoties,ka varbūt ne jau portālā ir vaina. Pareizi minēji,andelē viss ir pa maksu,nevienam tas netraucē,visi visu +/- ātri pārdod,ko nepārdod,to noziedo vai izmet,lai nekrājas kaudzē.Īzī pīzī. Piebildīšu,ne jau visām šeit automātiski ar šo viedokli tiek pārvilkta strīpa,ka,kurām bija 50+,tām ir skapī aizvēsture,nepārprotam. 

Papildināts 2018-10-09 11:10:59:

bet kādēļ vispār ir jādzīvo andelēs ar domu,ka kaut kas ir jāatpelna? Vai tad primārā doma nav atbrīvoties no nevajadzīgām lietām? Pārdot,izmest vai noziedot? Ja cilvēks tur lupatu kaudzi gadiem,tad tā jau ir reāli problēma viņam,nevis kāds cits pie tā ir vainīgs. Ja andele ir vajadzīga,lai kaut ko ''atpelnītu'',tad būtu pēdējais laiks sākt domāt par darbu,attiecīgi šādas problēmas pazudīs. 

09.10.2018 11:43

Исправлено 09.10.2018 11:50

lieka kapeika nekad nenāk par skādi, bet nevajag aiziet galējībās. 50 ir pilnīgi normāls cipars sludinājumu skaitam bez maksas. Ja varat pārdot mēnesī 50 lietas un vajag vēl, tad nevajadzētu tehniski būt problēmai samaksāt to nabaga piecīti, jo atpelnīsiet ātri vien. Jebkura veida bizness prasa ieguldījumu (gribat to atzīt vai nē, bet apģērbu un apavu pārdošana simtos gabalu, ir uzskatāms par uzņēmējdarbības veidu pat tad, ja vadās pēc likumdošanas). Savuārt, ja no šāda biznesa peļņa ir daži desmiti vai pat mazāk eiro mēnesī un tas jūs ļoti satrauc, tad derētu pārdomāt, cik lietderīgs ir šāds hobijs (jo par darbu to nevajadzētu uzskatīt).

Papildināts 2018-10-09 11:10:28:

un par cenām runājot - 90% gadījumu džemperis pa 2 eiro arī izskatīsies pēc džempera pa diviem eiro -izstaipīts vai sarāvies, bumbuļains, bikses aizvēsturiskas, apavi ārā metami. Ekonomikas pamatprincipus neviens nav atcēlis. Ļoti retos gadījumos par smieklīgām cenām var atrast labas lietas. 

09.10.2018 12:03

administrācija deva laiku izvākt tās preces, kuras uzskatāt par nepārdodamām, veselu nedēļu. Tagad gaudo..... Nu tak pielieciet maisu ar drēbēm un aizvediet uz sarkano krustu. Bet esmu pārliecināta, ka lielākā daļa tirgo humpalu drēbes. To varu droši teikt pēc divām nopirktām virsjakām. Man tas specifiskais aromāts ir labi pazīstams. Un 5 EUR pie tik nenormālu vecu drēbju daudzuma ir patiešām simbolisks. Vajadzēja uzlikt vismaz 10 !

09.10.2018 12:05

Исправлено 09.10.2018 12:31

Zaiga, jā, ir nācies uzrauties uz šo maģisko aromātu. Vismaz būtu pacentušās izmazgāt :D bet briesmīgākais ir tas, ka tādas drēbes tur savās mājās gadiem un smird, vārda vistiešākajā nozīmē. 

Papildināts 2018-10-09 12:10:50:

Jūs, kas spiež tos dislike... vispār filtrējat komentāra saturu? Jums patīk smirdīgas drēbes?

09.10.2018 12:50

Saka, ka to nemaz nevar izmazgāt. Pat ar visiem mīkstinātajiem aromātiskiem.

09.10.2018 12:52

Исправлено 09.10.2018 12:53

atkarīgs kā un cik daudz tas dezinfekcijas līdzeklis sapūsts. bet tas tik un tā īsti neattaisno to, ka tiek pārdotas smirdīgas drēbes. 

pats var valkāt ko grib, bet citam iesmērēt ir pretīgi.

141 - 150 с 212

Тема закрыта

Тему закрыл/-а: Toms Olups
Причина: