Uzlabojumi: Abonēšanas maksa - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Uzlabojumi: Abonēšanas maksa

Turpinām strādāt pie portāla uzlabojumiem, lai Tev to būtu ērtāk un drošāk lietot.  

Informējam, ka ar 08.10.2018 portālā tiks ieviesta abonēšanas maksa - €5.00/mēnesī, lietotājiem, kuri vēlas publicē vairāk par 50 sludinājumiem vienlaikus.

Ja Tev ir publicēti mazāk kā 50 sludinājumi, tad droši turpini lietot portālu bez maksas, bet ja vēlies publicēt neierobežotu skaitu sludinājumu, turpmāk būs nepieciešams veikt abonēšanu, lai:

1. Ierobežotu negodīgu lietotāju darbības portālā;

2. Uzlabotu portālā piedāvāto preču kvalitāti;

3. Rastu līdzekļus portāla turpmākai attīstīšanai un uzlabošanai Tavai ērtībai un drošībai;

Par nepieciešamību veikt abonēšanu informēsim izsūtot Tev paziņojumu/e-pastu kā arī sadaļā "Mans skapis", virs sludinājumiem.

Abonēšanas maksu būs iespējams veikt sadaļā  "Mans maciņš".

Veicot abonēšanu saņemsi dāvanā statistiku!

09.10.2018 12:59

50 sludinajumi ir pilnigi pietiekosi, vismaz pircejs ilgi nemekles preci,bet apskatis 5 lpp nevis 100.

09.10.2018 13:29

Jā, tiešām uzlabojumi: kopā 52 sludinājumi, tātad 2 par daudz, kas arī iekrāsoti rozā, tikai uzspiežot uz profila redzami ir 21 no 50 atļautajiem sludinājumiem :D:D 

09.10.2018 13:29

100 tas ir štrunts!! ir pa 400

09.10.2018 14:28

Nu...es izmazgāt smaku varēju tikai,kad uzliku veļas mašīnā augstāku temperatūru. Bet ne visiem audumiem jau var... vieglāk izmest.

09.10.2018 19:28

Izskatās, ka šobrīd Portālā ir izveidojies neliels absurds, ka Lietotāju ir vairāk nekā Sludinājumu. Domājams, ka nākamajam solim ir jābūt ar Lietotāju skaita sakārtošanu. Daži Lietotāji n reizes reģistrējušies! 

09.10.2018 19:32

Исправлено 09.10.2018 19:55

Iespējams, problēma lielākā jau nav tā abonēšanas maksa. Bet veids, kā tas tiek darīts. Būtu jau sākotnēji skaidri pateikts no administrācijas puses, ka gribam pelnīt un tagad būs šitā! nevis par uzlabojumiem, drošību utt. Nav jau problēma jaunus profilus sataisīt. Drošība? Nu kuram gan tas rūp- teorētiski apmeklētāju skaits aug, reklāmdevējiem interesantāks portāls. Pircējiem- da pašiem jātiek galā, minot, kas aiz jaunā profila- jauniņais vai nē... Par jaunu profilu reģistrēšanu- nav pat jauns niks jādomā, var piereģistret kaut 5 vienādus. Kāds var pamēģināt piereģistrēties arī kā Toms Olups un tik dragāt "uzlabojumus"  - drošība portālā uz "urrā" 

Uzlabot piedāvajumu? Tad jau kā reiz tos jaunākos sludinājumus vajadzēja atstāt. Tā es to tā naivi, paļaujoties uz loģiku. Domāju, ka ja reiz neciena apmeklētāju ieguldīto laiku (sludinājumu likšana un aprakstu veidošana), tad lai paši tos senos sludinājumus izdzēš. Bet nekā- administrācijai kā reiz šķita, ka tie, kas visilgāk nav nopirkti, ir tie paši labākie, un atstāja senākos (man bija palicis vasaras piedāvājums. Kādam citam varbūt pirms 3 gadiem ievietotie). Nu neko, var jau sakārtot. Protams, patīkamāk būtu, ja sākotnēji tiktu arī paskaidrots, kas un kā tiks darīts...

Vel iepriekšējos uzlabojumus neesmu apguvusi (bet no diskusijām sapratu, ka uzlabojums tas šķiet tikai pašai administrācijai), kā vienam lietotājam no AS Style uz AS kids pāriet, lai redzētu visu piedāvājumu. Nu nekas, var iztikt.

Varbūt es arī nebūtu pret samērīgu abonešanas maksu. Bet viss maksā tik, cik tas maksā. Tas, kas tagad darās, nav īsti pat viena eiro vērts. Es dziļi paklanos visiem, kas piecīti ieguldījuši- varbūt ar tiem tiešām būs līdzēts, lai drusku kas uzlabotos...

09.10.2018 20:11

Domāju, ka bija pietiekami ilgs laiks dots, lai visas pērles varētu izravēt un dārzu sakopt, līdz nākamajai sezonai, bet visu pārējo samest vienā kaudzē un/vai maisā un vienkārši pa 200 EUR pārdod kādai skuķei. Un patiesībā šī daļa iederās foruma ierakstā. Paskaidrojot definīciju - izravēt dārzu, tā nozīme ir visi tie sludinājumi, kuri paliek dobē, jeb skapī un par kuriem jāmaksā abonēšanas maksa. Tas ir tas pats princips, kā ar bērnu un citām drēbēm, kuras kāda iemesla dēļ vairāk nav vajadzīgas, tās gluži kā šie sludinājumi tiek izrauti no dārza un samesti vienā kaudzē, ielādēti maisā un pārnesti uz jaunam mājām, tālakai apstrādei par P/A.

09.10.2018 20:12

Исправлено 09.10.2018 20:15

pārmest to, ka cilvēki vēlas pelnīt ar savu darbu, ir diezgan muļķīgi, lai neteiktu absurdi.

Papildināts 2018-10-09 20:10:00:

tās, kas te izstellē 300 drēbju gabalus tip nemaz necer nopelnīt?:DD

09.10.2018 20:40

Nezinu par citām lietotājām, bet pati ārzemju internetveikalos (un arī pašā Atverskapi)  iepirkos samērā bieži un droši, jo, ja nederēs, ir atverskapi, kur, nedaudz cenu nometot, kādai noderēs. Ja ilgāku laiku neder, vēl pāris € nometu utjp. Peļņa jau nu točna ne, bet vismaz daļa naudas no neveiksmīgajiem pirkumiem atgūta. Tagad 10x jāpārdomā, vai tiešām derēs, vai labāk staigāt vecajās drēbēs - mode ar manu gaumi strīdas - ir čupa ar piemēriem, kas Latvijas masām šķiet vecmodīgi, bet ārzemēs ir ok. Spilgtākais piemērs, laikam, būtu bootcut bikses. Arī AS pirktās preces labi, ja par trešdaļu no pirkuma cenas izdodas pārdot, un tās, kā jau iepriekš minēju, ir gandrīz 30 no AS ievietotajām. Un tā arī tie 160 sludinājumi bija sakrājušies. Normālas drēbes, lielākā daļa jaunas vai knapi vilktas, nezinu, kāpēc visi, kam pāri 50 sludinājumiem pēkšņi "taisa biznesu" vai "pārdod lietotus stringus". Dažādas dzīves, situācijas un paradumi.

Maksa, ko būtu bijusi gatava maksāt un šķistu adekvāta būtu, teiksim 1€/mēn par katriem 50 sludinājumiem, kas nāk papildus 50 bezmaksas sludinājumiem:

100 sludinājumi - 1€; 150 sludinājumi - 2€; 200 sludinājumi - 3€. 

09.10.2018 20:46

300 drēbju gabalu izstellēšana šeit nekādā ziņā nenozīmē nopelnīšanu - Ieva -mazliet ekonomikas grāmatās ieskaties, lai runātu, kas ir peļņa! Nopirkt kādu drēbju gabalu, kas ir lētāks nekā veikalā- daudzbērnu ģim, ir būtisks atspaids, kā arī notirgot kaut ko kas vairs neder, jo bērni aug ļoti ātri un izmest drēbi atkritumos, kas pāris reizes uzvilktas- man kaut kā rokas neceļas! Bet bagāts dara kā grib!   

151 - 160 с 212

Тема закрыта

Тему закрыл/-а: Toms Olups
Причина: